Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: failedstardoll, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Hatékonyan véd a testszag ellen, különösen ajánlott érzékeny bőrűeknek. 0% alkohollal, alumínium nélkül. 24 órán át tartó hatás. Szőrtelenítés után is alkalmazható.

palmiii

2019. május 4.

Nagyon rossz. Azért vettem meg, mert extrán érzékeny a bőröm, főleg borotválkozás után. Mégjobban kipattogtam tőle. A hatása pedig maximum egy óra és már nyoma sincs. Tavaly vettem, azóta a szekrényben porosodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Dumitutoj

2018. június 19.

Pár éve használom ezt a deot, alapvetően amiatt, mert alumíniummentes és ebben a kategóriában megfizethető. A nyarakat kivéve nem rossz, viszont izzadósabb időszakban nálam semmi hatása. Sőt, ha stresszesebb vagyok, akkor is az izzadás győz, és sajnos a szagok ellen sem veszi fel hatásosan a harcot.
Most át is tértem egy másikra, kíváncsi vagyok, az hogy válik be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 19.

Most át is tértem egy másikra, kíváncsi vagyok, az hogy válik be.

minimano81

2018. január 29.

Én 1 hete vettem ezt egy budapesti Rossmannban.
Meglepően jó dezodor!
Az ALU mentes deók közül nekem eddig csak a Balea pumpása jött be. Minden más, aminek jellegzetes illata van (citromfű, zsálya, aloe, gránátalma....stb), sajnos az 'büdös' rajtam. Nem szeretem.
Ez a deo felér a Balea pumpásával, kellemes, visszafogott, tiszta, friss púderes illata van.
Picit kemény a stift, és nyárra nekem kevés, de ősz-tavasz között ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Én 1 hete vettem ezt egy budapesti Rossmannban.
Meglepően jó dezodor!
Picit kemény a stift, és nyárra nekem kevés, de ősz-tavasz között ideális.

nta2

2017. december 21.

Szerettem ezt a stift-et, mert megfizethető és jó volt, de nagy meglepetésemre a helyi Rossmann üzletben azt mondták, hogy már nem gyártják és nincs is helyette másik (a golyós változatot nem szeretem). Nagyon sajnálom, mert nehéz lesz pótolni, és sajnos a dm sajátmárkás konkurens terméknél is ugyanez a helyzet. Viszont érdekes módon a német Rossmann üzletek kínálatában még szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

brbara

2017. november 22.

A legjobb isana dezodor, amit eddig próbáltam, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

A legjobb isana dezodor, amit eddig próbáltam, nagyon szeretem.

Stella1104

2017. szeptember 26.

Nekem nagyon hatékonyan működik a deo. Az illatával sincs bajom. Elsődleges szempont volt, hogy alkohol és alumínium mentes legyen a deo. Az ára is jó, nekem tartós.
Nyáron néha picit kevés, de az év többi hónapjában tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Nyáron néha picit kevés, de az év többi hónapjában tökéletes.

aquanie

2017. június 19.

Ár-érték arányban nagyon szuper, hosszú ideig elég. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, de most a nyári melegben azért naponta többször kell használni. Ennek ellenére mindenképpen újra fogom venni, mert ez az első dezodorom, ami nem hagy sárgás foltot a ruháimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Helene

2017. június 19.

Frissítés: 2017. 06. 19.
Megkapja a plusz egy csillagot, így 5 csillagra értékelem. Ebben a nyári melegben nagyon jól teljesít, nem lettem büdös, tényleg véd a testszag ellen :) Szőrtelenített hónaljat sem irritálta, ami nagy szó! Ami még pluszban jó hogy nem fogy gyorsan, Nekem egy ilyen stift, kb fél évig elég, így az ára is teljesen rendben van, megéri.

2017. január 2
Olyat kerestem ami alkohol és alumínium mentes, így erre esett a választásom. Kb, egy hónapja használom, de nagyon jól véd az izzadás és a testszag ellen. Az illata is nagyon kellemes. Hogy nyárra is elég lesz-e az még kiderül.. egyenlőre négy csillagot adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Frissítés: 2017. 06. 19.

2017. január 2

eventually

2017. június 15.

nagyon jó!!! nem vagyok büdi, alumíniummentes, kellemes tisztaságillata van, nem tolakodó-így nem is tudok megcsömörleni tőle, még parfümöt is lehet vele együtt használni :) szóval ez egy nagyon jó vétel volt ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

zdiana

2017. május 1.

Olcsó, alumínium mentes dezodort kerestem és leragadtam ennél. Kellemes, de nem túl erős illata van. Nyáron is ezt használom, de mivel alumíniumot nem tartalmaz, így nem akadályozza meg, maximum csökkenti az izzadást. A testszag ellen is megfelelően véd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin