Isana

Ár:   260 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ez a tusfürdő ápoló komplexet tartalmazó gyengéd összetétellel tisztítja és ápolja a bőrt, miközben a nyári estéket felidéző illattal bűvöli el az érzékeket.

Panni43

2018. december 26.

Az illata valami fantasztikus! Nagyon nyárias hangulatot varázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Az illata valami fantasztikus! Nagyon nyárias hangulatot varázsol.

Litta

2018. szeptember 26.

Az illata szuper, tényleg felidézi a nyári, bulis esték hangulatát. Viszont sajnos nem habzik eléggé, illetve eléggé ilyen vizes, híg habja van, nem olyan tömény, sűrű, mint mondjuk egy Dove vagy Nivea tusfürdőjé. Tartósnak sem tartós, zuhanyzás után már alig érezni. Ettől függetlenül nem rossz, nem bántam meg, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Ella

2018. július 30.

Kicsit fura az illata, ezt leszámítva elégedett vagyok vele, állaga is teljesen rendben van, jól habzik, mint újabban a többi Isana tusfürdő. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

dodett

2018. július 27.

Az illata nagyon nyári, nagyon jó, viszont sajnos nem olyan tartós a bőrön, ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Nymphea

2018. július 25.

Jó kis tusi. Extra akciósan jutott hozzám, ennyi pénzt teljesen megér, kis nyári cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

bibi24

2018. július 24.

Az állaga és a habzása is jó, nekem viszont nem tetszett az illata és nem hidratál kellően. Az Isana tusfürdőit nagyon szeretem de ez a termék nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

PinkMcFreeze

2018. június 25.

Az illata valóban a nyári estékre hajaz és hozza a már megszokott mínőséget a ISANA, de sajnálom, hogy zuhanyzás után egy picit sem érezni, ezért vontam le egy csillagot. Amúgy megfigyeltem, hogy a krémes változatokat érzem csak rövidebb ideig, ami gél állagú azokat sajnos nem, de ettől függetlenül nagyon szeretem ezt a tusfürdőjét! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Milka

2018. május 28.

Az Isana mostanában elég jókat alkot tusfürdő-vonalon. Ár/érték arányban kiváló, az illata pedig tényleg hozza a nyáresték fesztivál hangulatát: vidám, jázminos, de nem fullasztóan édes, imádni való illat, ami persze nem tartós, de a zuhanyzást igazán kellemessé teszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 28.