Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jns.melinda, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Különösen gyengéden és Kíméletesen tisztít. Bőrbarát lipidjei lággyá és selymessé varázsolják a kezét.

Ph-semleges borgyógyászatilag tesztelt.

detti23

2021. január 20.

Jól tisztít, kellemes, lágy illat, gazdaságos is, viszont nagyon szárazak tőle a kezeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

wildrose

2019. december 28.

Nagyon kellemes illatú, krémes állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 28.

lucisunderground

2019. május 21.

Kicsit szárítja a kezem,de majdnem minden szappan.Azért szeretem ,mert van belőle 750ml kiszerelés.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 19.

Szeretem a terméket,engem nem szárít,pedig munkámból kifolyólag a kezem szinte fürdik a fertőtlenítőben,és szinte mániákus kézmosó vagyok.
Szerintem a célnak tökéletesen megfelel,tisztít,végzi a dolgát.Az illat a szappannál nálam harmadrangú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 19.

BLili

2019. április 24.

A körmeim is széttöredeztek egy hét után, annyira kiszárította a kezemet. Nappal is kell krémeznem, hogy helyreálljon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

timcho03

2019. április 5.

Már nem ilyen külsővel rendelkezik. Én szeretem. Kb. fél nyomásnyi is elég belőle, mert irtó jól felhabzik és nagyon szépen tisztít, kifejezetten gazdaságos. Én az illatát is szeretem, nekem aztán mindenféle olívás illatú termék jöhet :) Korábbi hozzászólásokban olvastam, hogy szárít, ezt sajnos én is alá tudom támasztani, számomra viszont ez az egyetlen negatívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

bettina28

2018. szeptember 19.

Semmi kiemelkedő, az illata sem. Legközelebb más illatot választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Semmi kiemelkedő, az illata sem. Legközelebb más illatot választok.

gyulzsuzsi

2017. október 9.

Szárít és az illata is nagyon mű. Az egyetlen pozitívuma az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Szárít és az illata is nagyon mű. Az egyetlen pozitívuma az ára.

rowan

2017. február 13.

Imádom!
Jó állagú, jól tisztít, kellemes mértékben habzik, és jó az állaga. Ja, és nekem egyáltalán nem szárítja a bőröm. Ár/érték arányban kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Imádom!

Zaynab

2017. február 6.

A csomagolása / flakonja már nem ilyen mint a képen.
Szerintem ez az egyik legjobb Isana-s folyékony szappan, már abból amiket én próbáltam.
Viszont nem is túl jó.
Erős hármas, mert engem nem irritált, pedig ekcémás vagyok, de nincs túl erős illata és ami van, az sem olívás (szerintem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

A csomagolása / flakonja már nem ilyen mint a képen.
Viszont nem is túl jó.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate