Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem alkohol és alumínium tartalom nélkül.Hosszantartó hatás.75 ml=150 ml tartalommal.

miskvx

2020. február 13.

Nekem bevált. Általában a kenős alumentesekkel vannak gondjaim - ez viszont jól teljesít. Edzés után sem voltam büdös, semlegesíti amit kell. Igaz újrafújom párszor nap közben, de ennyiért totál megéri. Finom púderes az illata, nem zavar be a parfümnél. Nálam marad :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 13.

Luna11

2018. április 7.

Eddig ez volt a legrosszabb dezodorom. Kifújáskor nagyon fojtós, alig mertem levegőt venni közben, a szagokat max 2 órán át fedi, szóval a teljesítménye közel egyenlő a semmivel. Az illatát is hamar megutáltam. Annyi pozitívum volt benne, hogy nem színezte a ruháimat, pedig nem black&white termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Vanesszaeszter

2018. március 3.

Gyenge dezodor!:-\ és fullasztó szaga van! Nem ajánlom! Van rosszabb,mert ez nem irritál, de elég gagyi!:'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract