Isana

Ár:   229 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2016. október 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Az Isana fürdősó mandarin& iró illattal tengeri sót és természetes kivonatokat tartalmaz, melyek segítenek leküzdeni a mindennapos stresszt. Különleges illatkompozíciója élénkíti érzékeit és pihentető fürdőzési élményt biztosítanak.

TimyeK

2019. október 20.

Szeretem az Isanas fürdősókat. Vicces, hogy feltöltöttem, hogy írjak róla, és pont erről nem írtam. Szokásosan jó minőségű termék, bár az illata nekem túl sok volt és túl mű, ami egyébként nem jellemző az Isana-ra. Egy tasak két-három fürdésre elég. Én sokszor ezeket az ilaltos sókat az Isana 1 kg sima sójába keverem, hagyom állni 1 hetet és szinte ugyanolyan intenzív illatú lesz az 1 kg só, mint a kis tasak. Elhasználatam, de nem volt a kedbencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Caesarine

2017. december 4.

Imádom az illatát, nagyon király termék, ár-érték arányban pedig kiemelkedő. Az egyik kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Elizus

Korcsoport: >54
2017. március 20.

Szeretem a fürdősókat, és a boltban még tetszett az illata, viszont amikor kibontottam a zacskót és megszagoltam, annyira mű illata volt. A hatása tetszett, az illata viszont émelyít. Az ibolyás és a gránátalmát verziója jobban tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 20.

Vendy254

2017. február 22.

Mostanában kezdtem el érdeklődni a fürdősókért és milyen jól is tettem. Elég olcsón hozzálehet jutni ehhez a csodához. Nagyon tetszik az illata és a bőrömnek is segített kicsit :) biztosan újraveszem még

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Helene

2017. február 18.

Egy tasakot én két részre osztottam el. Kellemes, pihentetős, relaxációs élményt nyújtott. A finom mandarinos-vajas illat kitartott a fürdőzés végéig, kb. 20 percig. Nem okozott irritációt, inkább szebbé tette a bőrömet. Ár érték aranyban rendben van. Talán később még újraveszem, de most szeretnék kipróbálni másik illatú fürdősókat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

LiliMinda

2017. január 7.

Nagyon nagyon jo illata van, oda meg vissza vagyok erte
Ujra fogom venni mindenkeppen

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Nagyon nagyon jo illata van, oda meg vissza vagyok erte
Ujra fogom venni mindenkeppen

cattitude

2016. november 14.

az egyik kedvenc fürdősóm, szerintem nagyon finom az illata, pluszpont, hogy szuperül habzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

nettencs

2016. november 13.

Először nagyon erős, már szinte tolakodó illata volt, kicsit másra számítottam, szóval nem igazán jött be. Viszont az meglepett, hogy habot is csinál, ez tetszett benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Zsuzsi216

2016. október 20.

Két használatra osztottam el a tasak tartalmát. Nagyon kellemes mandarinos/krémes/vajas illata volt.
Kellemes volt vele fürdeni, egynek szintén tökéletes, ha az ember egy picit mondjuk lazítana a kádban. Ár-érték arányban rendben van.
Ajánlom mindenkinek, hogy mondjuk a hét közepére iktasson be egy illatos és forró fürdőt. 20 perc és új emberként száll ki az ember a kádból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Loona

2016. október 11.

Már a boltban szerelmes lettem az illatába (a csomagolás egyik sarkánál meg lehet szaglászni bontatlanul is az illatot, ez nekem újdonság volt, szerintem szuper ötlet :) ), ugyanis egy az egyben emlékeztet egy gyermekkoromban kapható jégkrémére. Sajnos a jégkrémre magára konkrétan már nem emlékszem, de az illat maga felejthetetlen, és tudom, hogy az ízét is nagyon szerettem :) Hihetetlen nosztalgia volt újra érezni az édes, narancsos-mandarinos illatot :) Pusztán ezért megérdemelné az öt csillagot, mégis négyet adok csak, mert a fürdővízben viszonylag hamar eltűnik, talán 10 percig ha tartott 8(

Irritációt nem okozott, jól oldódott, narancssárgára színezte a vizet. Egy fél kádnyi vízhez a csomag felét használtam el. Sajnálom, hogy nem tartósabb az illata, de a fentiek miatt ennek ellenére is újra fogom venni, ha elfogy :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Oil, Limonene, Linalool, Citral
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.