Isana

Ár:   229 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofifi95, Módosítva: 2016. október 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Az Isana fürdősó madarin és író illattal tengeri sót és természetes kivonatokat tartalmaz, melyek segítenek leküzdeni a mindennapos stresszt. Különleges illatkompozíciója élénkíti érzékeit és pihentető fürdőzési élményt biztosítanak.

Underbelly

2016. október 5.

Nagyon finom illata van, imádom, de sajnos nagyon hamar elillan.
Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Nagyon finom illata van, imádom, de sajnos nagyon hamar elillan.
Kár érte.

K1Ani

2016. szeptember 6.

Egy gift swap-en kaptam. Magamtól nem vásároltam volna meg, mert mandarinos és alapvetően nem kedvelem az illatát. viszont ez a fürdősóban inkább a "BUTTERMILCH", tehát valamit krémes, kicsit gyümölcsös illat dominál. Halvány sárgás színű lett a fürdővíz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Linuxo

2016. szeptember 2.

Lábáztató vízbe szoktam szórni, otthoni pedikűrözésnél. Rengetegszer újra vettem már, mert isteni az illata, és hihetetlen mennyire hidratál, puhítja a bőröm.
Bárcsak lenne nagyobb kiszerelésben is. A csomag tartalma nekem 2 használatra elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

tátombák

2016. április 18.

Még télen vettem, ezek a fürdősók szerintem télen az igazán jók. Már a tasakon át szagolgatva is isteni illata van, sosem ettem mandarinjoghurtot, de ha létezik is ilyen, akkor tuti ilyen illata van. Nem spóroltunk vele, egy színig engedett kádba beleöntöttük az egészet. Először olyan színe volt, mint ha pisi lenne benne :$ Az illata nem volt erős, de érezhető. Ennyi pénzért néha belefér, hogy így lazuljon az ember, élménnyé teszi a pancsolást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Gemi

2016. április 17.

Nagyon finom illatú, szép sárga lett tőle a víz. Én az egészet beleszórtam, de valóban elég sok van a tasakban, szóval ketté lehet szedni. Én éreztem a hidratáló hatását is. Árban is elfogadható, szerintem egész jó kis fürdősó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Panni21

2015. május 30.

Szerintem kellemes, két fürdésre volt elég. Finom illata van, és nagyon olcsó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Szerintem kellemes, két fürdésre volt elég. Finom illata van, és nagyon olcsó

zsofifi95

2015. május 28.

Egy kicsit büdös. A fele még mindig a fürdőszobában áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Egy kicsit büdös. A fele még mindig a fürdőszobában áll.

Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Oil, Limonene, Linalool, Citral
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, Yellow 6 Lake / CI 15985

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Színezék. Narancssárga.