Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. március 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Fürdősó édes, gyümölcsös illattal. A természetes tengeri só és a szőlőmagolaj védi és ápolja a bőrt.

Tvylvis

2019. május 1.

Hát, számomra ez nem volt az igazi. Nagyon művi, édes, tömény illata van, ami viszonylag intenzíven a vízben is megmarad. Ráadásul kissé szárította is a bőröm, alig vártam, hogy a fürdés után használjam a testápolóm. Kuka nem lett, elhasználtam, de nem ajánlom a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil