Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2019. július 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Ez az izzadásgátló dezodor hatékony 48-órás hatóanyag komplex-szel megbízhatóan véd a testszagtól. A kellemes illat és az értékes ápoló formula hosszantartó frissességet és kellemes érzetet nyújt.

jane79

2019. december 24.

Meg voltam vele elégedve, igaz most tél van, kánikulában nem teszteltem. Ennyi pénzért ajándék. Érdemes vele próbát tenni, talán a hőségben is letesztelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

Cosmonaut

2019. október 15.

Nekem tetszik az illata, pedig alapvetően nem szeretem az ilyen sprayket. Inkább csak napközbeni frissítésre használom, nem magában, amit én várok tőle, azt hozza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Yubiri

2019. július 16.

Én épp az ilyen illatokat nevezem avonos virág illatoknak. Akiknek az tetszik, lehet ezt a deot is kedvelni fogják, nekem viszont konkrétan a fejem megfájdul tőle és még wc illatosítónak sem tudom elfújkálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Dimethiconol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag