Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: luckyschr, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartást ad hajának, frizurája láthatóan fényesebb lesz, miközben a pantenol és az UV-szűrő védelmet nyújtanak hajának. Nedves és száraz hajra egyaránt felvihető.

Bea9

2018. augusztus 8.

Megfelelő tartást ad a hajnak anélkül, hogy csomóssá tenné. A festett hajam a használata során nem veszített a színéből, sőt szép élénk maradt. Felveszi a versenyt a drágább társaival szemben. Ajánlom mindenkinek, aki egy olcsó, de jó hajlakkot keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

gabriellambr

2017. november 22.

Egy átlagos hajlakk, nekem nem ragacsos tőle a hajam, nincs beton tartóssága, de ennyi pénzért megéri. Amiért én nem fogom újravenni az az, hogy nagyon kiszárította a fejbőrömet, ezáltal hámlásos korpa szerű képződmények jelentek meg, már a második nap, néhol egy kis sebesedéssel. Ezelőtt soha nem volt ilyen problémám, pedig régen többször is használtam Isana lakkokat, most mégis csak erre tudok gyanakodni, lehet változtattak azösszetevőin valamit, mert már a kinézete sem olyan a flakonnak, mint amilyen akkor volt, amikor legutóbb használtam! Ezért csak 3 csillagot tudok neki adni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

virgin86

2017. október 18.

Többször újra vettem, legutóbbinál tapasztalatm, hogy 2 nap után már ragacsos tőle a hajam, alig tudom kifésülni. Lehet megpróbálkozom egy kicsit gyengébb változattal. Árban egyébként ez a legjobb, és elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Racka

2017. augusztus 16.

Az illata nem különösebben tetszik, de a hatása jó, szépen tart és szép fényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Andi888

2016. november 25.

Második flakonnal veszem meg, semmivel nem tud kevesebbet a drágább társainál. Hosszú hajra használom, egész nap tartja a frizurám, az illata is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate