Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: knoemi88, az összetevőket feltöltötte: virike9, Módosítva: 2016. május 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

virike9

2012. november 12.

megvettem, gondoltam sampon-sampon jó lesz ez... aztán valahogy az istenért nem értettem, hogy miért nem akar működni ez a sampon, nem habzik, kócolódik a hajam... szóval egyszer vagy kétszer használtam, kidobni nem akartam így befogtam takarításhoz, aztán a napokban használtam és jó volt... most pedig begépeltem az összetevőket és láss csodát szilikonmentes sampon, nem is figyeltem sose az összetevőit, mert gondoltam nevetséges 3-400 ft-ért úgyis vacak összetevőkből áll,minek nézzem... az illata nekem nem tetszik, de jól tisztít, egészen jól kifésülhető a hajam tőle ( más szilikonmenteshez képest) és valahogy kevesebb hajam hullott ettől, mint a Schauma gyógynövényesétől ( pedig arra esküdni mertem volna, hogy nekem való sampon) Nos ezt a 400 ml sampont nagyon sokáig tudnám használni, de azért vadászom az igazit még. Átmeneti samponnak tökéletes, tetszik, hogy szilikonmentes és, hogy van benne panthenol! : ) Átlagos sampon, jó áron, ajánlom annak akinek fontos a szilikonmentesség, de nincs túlságosan eleresztve pénzügyileg : )

a láthatóan ragyogó hajat nálam tartja : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

a láthatóan ragyogó hajat nálam tartja : )

sweetnika77

2012. január 25.

Fu nekem nagyon nem volt jó.De attól még másnak beválhat,nem vagyunk egyformák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 25.

Fu nekem nagyon nem volt jó.De attól még másnak beválhat,nem vagyunk egyformák.

knoemi88

2011. október 1.

Meglepően jó sampon! Egy felvitel után rendesen habzik és könnyűvé, rugalmassá tette a hajam. A balzsamjával együtt használtam, így szépen ápolt is lett a hajam. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 1.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.