Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2012. április 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

tami99

2018. május 23.

KUKA!!!!!!!!!!! Ma használtam először, csak a babahajaimat szerettem volna kicsit fixálni, de ez olyan mintha csak zsírt kennék rá. A hajam frissen mosott, de jelenleg úgy nézek ki, hogy nem akarok emberek közé menni, mert úgy nézek ki mint aki 3 hete nem mosott hajat. :'( Még 1 csillagot sem ér, de kevesebbet nem lehet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

v.szilvia789

2015. június 10.

Kuka, pedig utálok bármit is kidobni. Ez gyakorlatilag csak műanyag "zsír". Az állaga és a hatása nem az, amit waxnak lehetne nevezni. A minimális elvárásoknak sem felel meg, azaz nem tart semmit, csak és kizárólag zsírosít, de azt nagyon, pedig direkt keveset használtam belőle. A frissen mosott hajból 2 mp alatt csinált többnapos ápolatlannak ható frizurát. Sajnálom azt a 400 Ft-ot is, amit adtam érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

mysticnails

2015. június 10.

Páromnak vettem, mert hullámos a haja és a pompadour hajstílushoz nem árt a "lenyalás". Szépen bele kell fésülni és akkor nagyon jó, ha nem mos hajat 2-3 napig is tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

ilka95

2014. szeptember 3.

Tökéletes! olcsó is egyben ! :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Tökéletes! olcsó is egyben ! :DD

Shennny

2014. július 31.

Első hajwaxom ezvolt, mikor extra tépettre vágattam a hajam! Jól lehetett vele tincseket tapasztani, viszont zsírosított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Zoli

2014. május 10.

Kicsit otthon vagyok a témában és ez a valami, nemhogy wax, de még egy rosszabb minőségű zselének sem menne el. Undorító vazelin, egy tonnát kell a hajadra tenni, hogy hasson. Persze ekkor már tocsog a hajad benne, ami nyáron a melegtől szabályosan leolvad. Jah, és kimosni szinte lehetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

lau0825

2012. december 31.

Semmi baj nincs ezzel a wax-szal. Épphogy belemártottam az ujjbegyeimet és azt a mennyiséget masszíroztam be a frissen vasalt hajamba. Szépen lesimította a kiálló szálakat, fényesített és nem ragad vagy zsírosít egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

Bogirl*

2012. október 10.

Ránézésre olyan, mint a vazelin. A szaga kicsit kellemetlen, de csak nagy mennyiségben, használva nem érezhető annyira. Viszont első pár alkalommal semmit nem ért az egész, a héten a kezembe akadt, úgyhogy hajvasalás után tettem egy kicsit a hajamra, hátha tovább marad egyenes. Még ma is egyenes volt, pedig tegnap reggel vasaltam ki a hajam. Máskor 2-3 órán át bírja a hajam, utána behullámosodik. Viszont valami nem stimmel vele. Nem annyira sz*r termék, de legközelebb mást veszek az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

DittyCat

2012. július 7.

Brrrr, álmomban se jöjjön elő ez a csillogó vazelin! Ráadásul olyan büdös, hogy alig lehet alatta megmaradni! Nem fixál, csak zsíroz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

Hidratálók: Lanolin