Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Védd a hajadat a hajszárító, a simítóvas, a kreppelő vagy a sütővas melegétől. Hővédő formulával: akár 220 C°-ig véd a hő általi károsodás és a kiszáradás ellen. Fényes frizura, erőteljes formula a szép hajért.

babszem81

2021. április 7.

Egy rémálom. Ragacsos tőle a hajam. A hajszárításkor felforrósodó hajkorona leégeti a füleimet. Csak azért 1⭐, mert nullát nem lehet adni. Nehogy megvegyétek, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

ladyfalcon

2019. augusztus 18.

A Syoss hővédője helyett akartam valami olcsóbbat venni, de ilyen téren nagyon kicsi a választék a drogériákban. Hozzá kell tennem, hogy sok évnyi hővédő használat után sem tudom eldönteni, van-e a terméktípusnak létjogosultsága, de a sok hajvasalás miatt nyugodtabb a lelkem ha használom őket. De nem ezt. Ragacsos és büdös lesz tőle a hajam, de annyira, hogy az már gusztustalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

mirellaa

2019. július 23.

A hővédő hatását nem tudom még megmondani, mennyire hatásos, mert ahhoz régóta kellene használnom, hogy lássam, védi-e a hajamat.
Mindenesetre nem lett tőle se száraz, se ragacsos a hajam, olyan mintha nem is fújtam volna rá semmit. A hajam puha, lágy esésű, de ez a hajpakolásnak köszönhető (legalább ezen nem rontott). Illetve az illata is egész jó. :)
Csak azért adok még 3 csillagot, mert még nem tudom, hogy a tényleges céljának megfelel-e.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

agee89

2018. december 11.

Nem rossz termék, ár-érték arányban szerintem ne várjunk tőle csodákat. Nekem vékony szálú, könnyen zsírosodó hajam van, erre a "szerkezetre" megfelelő. :) Azért csak 4 csillag, mert annak ellenére, hogy "fényes frizura"-t ígér, ezt a változást nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

zsizmo

2018. április 20.

Sokszor azon gondolkodtam, hogy kb annyit ér,mintha sima vizet spriccelnék a hajamra, tehát semmit. Teljesen hasztalan,se illata se hatása, soha nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

kukumaluthch

2017. október 18.

Hát sosem gondoltam volna hogy lesz olyan ISANA termék, amit nem fogok kedvelni, de sajnos nekem ez a termék nem vált be. Amellett hogy szárította, másnap reggelre úgy nézett ki a hajam, mint aki egy hete nem mosott hajat (a súlyosabb változat). Először azt hittem azért, mert túl sokat fújtam, aztán próbáltam kevesebb fújással, még kevesebbel, ma reggel 3 pumpálással vittem fel a sprayt, de már így az esti órákban érzem (főleg a forgónál), hogy zsírosodik. Még sosem tapasztaltam ilyet, mindig heti kétszer mostam hajat, jobb időkben volt, hogy négy napig is kibírta. Sajnálom nagyon, hogy nem vált be, mert nagyon szeretem az ISANA termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

MedicineDerm

2017. június 19.

Nekem nem vált be, talán az alkohol tartalma miatt még szárazabb lesz tőle a hajam, mint előtte volt, emiatt nem is érzem a hővédő hatást... A vasalás tovább roncsolja a hajam, tehát nagyjából semmit nem ér. Átváltottam krémes állagú és magasabb kategóriás hővédőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Candy21

2017. június 2.

Nem rossz termék úgy vettem észre, hogy valamennyire védi a hajam a hőtöl amióta használam kevésbbé töredezettek a hajszálaim nem ragasztja össze a hajam finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

KovatsV

(!)
2017. május 30.

Tesztelésre kaptam a Rossmanntól, és ár-érték arányban szerintem megfelelő.
Bár kiemelném, hogy az én hajam extra száraz, dús és göndör, így önmagában a vasalás sem mindig megoldás, és nem is egyszerű a kezelése. Próbáltam már más hővédőt (Syoss), ez annál jobban bevált. Jobb az illata, állaga, nem hagy ragacsos érzést, jobban tetszik a kiszerelése (pedig hasonló, de nem egyforma). Nálam mint hővédő nem állja meg úgy a helyét, mint egy csodaszer, hiszen elég gyakran vasalom a hajam, és nem érzem úgy, hogy sokkal kevésbé lenne töredezett, aztán ettől függetlenül lehetséges, hogy segít valamit, csak nekem nem tűnik fel. Ettől függetlenül szerintem egy próbát megérhet, mert nem borsos az ára és akinek más a haja, lehet hogy annak beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Tesztelésre kaptam a Rossmanntól, és ár-érték arányban szerintem megfelelő.

kisizé

2017. május 13.

én meg vagyok vele elégedve, habár nem tudom, milyen látványos eredményt kéne hoznia.
nem tapad tőle a hajam, egész jó kis vaníliás illata van, de nem nagyon érezni a hajban, és szerintem egész jó állapotú a hajam ahhoz képest, hogy 2 naponta besütöm, de igazából más hővédőt még nem próbáltam és lehet, hogy a hajam hővédő nélkül is pont így nézne ki

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Vitaminok: Panthenol