Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Ez a fürdőgyöngy narancs és fahéj illattal varázsolja el érzékeit. A formulája karbamid gyöngyökkel és jojoba olajjal lazító és kellemes fürdési élményt nyújt.

Poptie

2017. május 7.

Akciósan vettem, szerintem megérte, bár az avonos karácsonyi illatút inkább elhasználtuk. Nem volt vele semmi probléma, nem csodaszer, de egyszer jó volt megvenni és kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

mse02

2017. április 5.

A megmaradt darabokat az üzletben most csak 30 centért vesztegetik, igaz télen volt az igazi, de most is kellemesen el tud lazítani.
Plusz pont a jojoba olajért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Plusz pont a jojoba olajért.

barbyka01

2017. január 19.

Én is karácsonyra hangolódva használgattam. Nagyon finom illata van, szerintem akár 3 fürdésre is elegendő. A bőrömet se szárította, összeségében nagyon jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Noah27

2017. január 2.

Jujj hát ez most karácsony környékén annyira szeretős volt.
Mondjuk én 2 adagra osztottam,de még így is majdnem sok volt 1-1 adag.
A vizet szépre beszínezte,az illata mennyei,a bőrömet nem szárította és nagyon jól megtartotta a bőröm az illatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Jujj hát ez most karácsony környékén annyira szeretős volt.
Mondjuk én 2 adagra osztottam,de még így is majdnem sok volt 1-1 adag.

Alexa1988

2016. december 12.

Azt hittem csalódni fogok, azok alapján, amit itt olvastam, de nem. Kellemes illata es piros színe unnepi hangulatba hozott. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

vador

2016. december 12.

Amolyan igazi ünnepváró, fűszeres, intenzív illatra számítottam, ehhez képest inkább enyhe bóléillatú, ami nem rossz, csak azért mégis egy kicsit vérszegény.
A bőrömre nem volt semmilyen hatással, de a vizet vérvörösre színezte, ez pedig kedves a lelkemnek, plusz egy csillaggal honorálom. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Bb.Sophie

2016. december 3.

Összességében nem rossz, de nem vagyok elájulva tőle: a gusztosos csomagolás és a narancs-fahéj illat ígérete többet sejtet, mint amit kaptam tőle. Egy kicsit orientális jellegű, fűszeres illat, sem fürdés közben sem a bőrömön nem tetszik. Köze nincs se a narancshoz, se a fahéjhoz. Más termékeken érzem az olajtartalmat, ezen konkrétan semmi, az illaton kívül semmit nem csinált a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

nettencs

2016. november 10.

Borzasztó szerintem. Annyira erős és kellemetlen illata van, csak a felét használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

mysticnails

2016. október 31.

Nagy lendülettel vettem le a polcról, de hatalmasat kellett csalódnom sajnos. Igazi narancsos-fahéjas télies illatra számítottam, helyette egy semmitmondó illatot kaptam, ami igaz erőteljes, de köze sincs se a narancshoz se a fahéjhoz. Lehet az én orrom rossz, de nem hiszem, mivel pl az új almás fahéjas/fűszeres folyékony szappan olyan amilyenre számítottam, kellemes télies, karácsonyi. Én ezt senkinek nem ajánlom, aki tényleg arra a meleg illatra vágyik, ami a csomagoláson is szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Hidratálók: Urea

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.