Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 1.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Aloe Verával és szőlőmagolajjal átitatott hideggyanta csíkok, amelyek megbízhatóan távolítja el a nem kívánt szőrzetet a testről.

JasmineK

2019. szeptember 27.

Hát pedig ez nagyon jó... Hajszárítóval szoktam felnelegíteni és egy csíkot fel lehet 3-4 alkalommal használni. Kiszed mindent. Pedig nagyon erős, fejete szőröm van és hajlamos begyulladni is, de ettől nem. A régi változatát jobban szerettem, ez kisebb is. A legjobb a hideggyanták közül, amit próbáltam. Pont, hogy a Balea nem ér semmit, semmit sem szedett ki, tényleg semmit, ez meg mindent. Nyáron mondjuk macerásabb gyantázni, mert a 40 fokban nem köt meg, de ha kicsit vársz vele, nem azonnal lerámtod, jó lesz. Lábon, karon teljesen bevált, máshol nem, de nem is akarom máshol használni.
Ez tényleg megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Ez tényleg megéri az árát.

sztike

2019. szeptember 17.

Ez egy kalap sz....amócát sem ér. Akciósan vettem, marhára megörültem neki. Nyáron egyszer már próbálkoztam vele, akkor azt hittem, azért van - bocsánat - takony állaga a gyantának, mert meleg van. Hát nem. Ez ilyen. Híg, nyúlós ragacs van a szalagokra kenve, ami jobb lenne légypapírnak, merthogy szőrt nem szed ki, de legalább a bőrömet feleslegesen tépi és nyúzza. Még több, mint a fele megvan, de kidobom, elég volt. Ha valaki olcsó, minőségi gyantaszalagot akar, vegyen Baleát, ezt meg kerülje el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

fuge7

2019. szeptember 8.

Nekem nagyon bevált, tükör sima lett a lábam! :) Pikk-pakk megvoltam mind a két lábszárammal, kb 10 perc volt az egész.
Akciósan vettem, 500 körül volt egy dobozzal, de legközelebb is ilyet veszek! Eddig ez a legjobb hideg gyanta amit használtam, pedig már kipróbáltam több fajtát is, de valahogy egyik sem volt az igazi!
DE EZ *5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

DE EZ *5*

jniki82

2019. szeptember 1.

Semmire nem jó, legalábbis nem szőrtelenítésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Semmire nem jó, legalábbis nem szőrtelenítésre.

CrazyKid

2019. augusztus 22.

Hogy felejthettem el véleményezni ezt a nagy csalódást? Szőrt nem tépett ki, viszont ragadt mindenhova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice