Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Roni, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Kodi

2013. november 16.

Teljesen jó, finom sütis illattal. Könnyedebben terül, mint a Labellok, más érzés viselni, de egyáltalán nem rosszabb, picit krémesebb, zsírosabb érzés talán, de jól hidratál, shea vajas. Nem is jutott eszembe, hogy kipróbáljam, egészen addig, míg itt jókat nem olvastam róla. 269 Ft - micsoda préda voltam eddig!
UD: Változtak az összetevők, feltöltöm az újat.
Octyldodecanol, Ethylhexyl stearate,Hydrogenated palm oil, Isostearyl Isostearate, Ricinus communis seed oil, Cera alba, Candelilla cera, Stearic acid, Butyrospermum Parkii butter, Vitis vinifera seed oil, Aroma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

UD: Változtak az összetevők, feltöltöm az újat.

emmamma

2013. november 4.

Sokkoló, hogy fillérekért ilyen klassz ajakápolót lehet kapni, pedig kipróbáltam már életem során ezer félét, sőt még sk is készítettem, de ez egyszerűen ár-érték arányban remek !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

tamasbobe47

2013. október 9.

Mikor volt ilyenem akkor emlékszem, hogy jól teljesített. Jól hidratál és olcsó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Mikor volt ilyenem akkor emlékszem, hogy jól teljesített. Jól hidratál és olcsó

cicaslany91

2013. augusztus 29.

Felveszi a versenyt a drágább társaival :) Nagyon jól hidratál, télen-nyáron bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

mandula

2013. július 17.

Kipróbálás céljából vettem, hogy megnézzem mit tud egy olcsóbb ajakápoló, hát mit ne mondjak maximálisan meg vagyok vele elégedve! Jó az állaga, illata és ami a legfontosabb remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

vedina007

2013. június 30.

Barátomékhoz vettem. Nem akartam drágát, mert a télen kísérletezgetés címén elég sokra szert tettem. Nagyon megszerettem. Könnyen kenhető, jól hidratál. Imádom. Sokkal jobb, mint 1-2 drágább társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Könnyen kenhető és kellemes az illata, de szárított és olyan réteget képzett a számon, ami nem volt kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

grizus

2013. május 26.

Jóval olcsóbb alternatíva a Labello és társai helyett. Semmi irritációt nem okoz, teljesen semleges, kiválóan kenhető. Már régóta csak ezt használom, utcára pedig a gyümölcsös változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

huncutka

2013. május 6.

Ma vettem ilyet először. Kinyitottam, elsőnek a kellemes illata tetszett. Aztán kipróbáltam, fantasztikus! A szám szép lett tőle, ez után jó rúzsozni, száj fényezni. Amit még imádok az az ára 299 ft!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

brigi.balogh

2013. április 13.

Nekem nagyon jól hidratál. Én is a Labello után próbáltam ki és úgy éreztem, hogy ugyanolyan hatású. Amellett olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0