Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   6 x 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Misa, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   6 x 2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali segítség az apró ráncok ellen. Hat a duzzanat ellen. Hűsít. Hialuronnal és E-vitaminnal, vízhiányos bőrre.

Ez a szemkörnyék pakolás gyors és intenzív hidratálást nyújt, mérsékli a szárazság által okozott ráncocskákat, a feszülés érzetet csökkenti.

magyaredina

2019. augusztus 11.

Semmilyen hatást nem éreztem használat után, talán picit hidegebb tapintású a bőr, de egyáltalán nem hidratáltabb.
Azt gondoltam minimum olyan hatása lesz, mint az egész arcra használható fátyolmaszkjaiknak, de nem.
Kifejezetten kellemetlen érzés a bőrön, alig várom, hogy lekerüljön. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Kifejezetten kellemetlen érzés a bőrön, alig várom, hogy lekerüljön. Sajnálom.

timeadombi

2019. június 13.

Semmi hatását nem éreztem. Olyan mint egy matrica.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Semmi hatását nem éreztem. Olyan mint egy matrica.

Kitts

2019. június 12.

Félve néztem ide, hogy vajon csak velem volt-e a baj... de ez valóban egy kis semmiség(nek tűnik). Anyagot, krémet, bármi folyadékszerűt nem érezni rajta, gyakorlatilag olyan mintha egy száraz matricát ragasztanék magamra. Hatást egy próba után nem éreztem, se jót, se rosszat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Mia0602

2019. május 26.

Hát nem tudom hogy kéne működnie egy szemmaszknak, mert ez volt az első amit kipróbáltam. Olyan volt mintha a gyerekem körbematricázta volna a szemem. Húzott- nyúzott cseppet sem volt kellemes. Semmi anyag nincs benne, tényleg olyan mintha matrica lenne. Nem volt jó semmire. És még van 5 a csomagban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 26.

Szepis

2019. április 8.

Jó jó, de nem jobb, mint a DM balea beauty változata....olyan kilehet egyszer próbálni, de olyan érzése van az embernek, mintha nem csinálna semmit száraz és ragad, elhasználom, de nem veszem újra ebben a DM-essel ellentétben 6*2 párna van 999.- de inkább a kevesebb több, szóval a DM 3*2 999.- kell venni, ha hatást szeretnénk elérni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

Perpill

2018. július 8.

Sajnos sokszor ébredek reggel arra, hogy a szemem alatt a bőr bevizesedik, megduzzad. A gyártó azt ígéri, hogy a terméke 10-15 perc alatt segít ezen a problémán. Ha megtenné, minden reggel szép, kisimult szemmel indulhatnék dolgozni. De nem teszi. Legalábbis nem ennyi idő alatt. Ha másfél-két órát fenn hagyom a szemem alatt, akkor valóban gyönyörűen leviszi a duzzanatot. Erre sajnos hétköznap egyáltalán nincs időm. Különböző hétvégi események, programok előtt viszont tényleg nagy segítség, hogy formába hozzam a szememet, így biztosan mindig lesz belőle a szekrényemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 8.

Misa

2018. március 15.

A termék azt ígéri, hogy csökkenti a ráncokat, duzzanatot, hidratál, hűsít. Ebből az igaz, hogy hidratál és hűsít. Elhasználtam belőle két csomagot, viszonylag rendszertelenül, de semmilyen változást nem tapasztaltam, nem lett kevésbé karikás a szemem, és a szemkörnyéki ráncaim sem simultak ki láthatóan. Ami a hidratáló hatást illeti, nem rossz, de nem érzem úgy, hogy jobb lenne egy szemkrémnél, talán csak annyit, hogy a tapasz zselés állaga miatt tovább van kitéve a bőr a hatóanyagoknak, így inkább úgy hat, mint egy pakolás, és ez talán egy kis pluszt jelent.
A hűsítő hatás tényleg érezhető, viszont azt kell mondjam, hogy egy kicsit kellemetlen is, mert mintha csípne vagy irritálna. A tapasz maga egy fehér szövet, vékony, ragacsos zseléréteggel, ezt kell a szem alá felragasztani. Érdemes jól koordinálni, hogy hová, mert ha túl közel rakjuk a szemhéjhoz, az nagyon fura érzés. A lehúzás nem kellemetlen vagy fájdalmas egyáltalán.
Használat után semmilyen problémát nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Használat után semmilyen problémát nem tapasztaltam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.