Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   6 x 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Misa, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   6 x 2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali segítség az apró ráncok ellen. Hat a duzzanat ellen. Hűsít. Hialuronnal és E-vitaminnal, vízhiányos bőrre.

Ez a szemkörnyék pakolás gyors és intenzív hidratálást nyújt, mérsékli a szárazság által okozott ráncocskákat, a feszülés érzetet csökkenti.

kittiszimonetta

2020. május 4.

Nagyon bevált, használom egy ideje. Akár önmagában, akár hyaluronsavval alatta nagyon szépen segíti a fáradt karikáimat és a kis ráncok is pár hét után halványodtak, bár ezt nem tudom, hogy csak neki tudjam-e be. Használat előtt 5 percre fagyasztóba teszem, illetve mostmár eleve hűtőben is tárolom. Szerintem árához képest nagyon jó kis cucc, szeretem, hogy a bőröm majdnem a teljes hatóanyagot beszívja a 15 perc végére. Nekem 5*. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

noradrenalin

2020. január 22.

Semmit nem ér.. Még plusz hidratáltságot sem adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Semmit nem ér.. Még plusz hidratáltságot sem adott.

p.orsi

2019. december 13.

Se nem használn, se nem árt. Egy próbának jó volt. Nem irritált, hűs èrzès, de pluszt nem adott sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

kisbogar32

2019. október 12.

Sajnos nekem sem jött be, semmi hatóanyagot nem érzek rajta, olyan mintha egy ragasztó csíkot ragasztanék a szemem alá, talán picit csíp is, kellemetlen érzés.
Elhasználtam, de biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Elhasználtam, de biztos, hogy nem veszem újra.

magyaredina

2019. augusztus 11.

Semmilyen hatást nem éreztem használat után, talán picit hidegebb tapintású a bőr, de egyáltalán nem hidratáltabb.
Azt gondoltam minimum olyan hatása lesz, mint az egész arcra használható fátyolmaszkjaiknak, de nem.
Kifejezetten kellemetlen érzés a bőrön, alig várom, hogy lekerüljön. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Kifejezetten kellemetlen érzés a bőrön, alig várom, hogy lekerüljön. Sajnálom.

timeadombi

2019. június 13.

Semmi hatását nem éreztem. Olyan mint egy matrica.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Semmi hatását nem éreztem. Olyan mint egy matrica.

Kitts

2019. június 12.

Félve néztem ide, hogy vajon csak velem volt-e a baj... de ez valóban egy kis semmiség(nek tűnik). Anyagot, krémet, bármi folyadékszerűt nem érezni rajta, gyakorlatilag olyan mintha egy száraz matricát ragasztanék magamra. Hatást egy próba után nem éreztem, se jót, se rosszat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Mia0602

2019. május 26.

Hát nem tudom hogy kéne működnie egy szemmaszknak, mert ez volt az első amit kipróbáltam. Olyan volt mintha a gyerekem körbematricázta volna a szemem. Húzott- nyúzott cseppet sem volt kellemes. Semmi anyag nincs benne, tényleg olyan mintha matrica lenne. Nem volt jó semmire. És még van 5 a csomagban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 26.

Szepis

2019. április 8.

Jó jó, de nem jobb, mint a DM balea beauty változata....olyan kilehet egyszer próbálni, de olyan érzése van az embernek, mintha nem csinálna semmit száraz és ragad, elhasználom, de nem veszem újra ebben a DM-essel ellentétben 6*2 párna van 999.- de inkább a kevesebb több, szóval a DM 3*2 999.- kell venni, ha hatást szeretnénk elérni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

Perpill

2018. július 8.

Sajnos sokszor ébredek reggel arra, hogy a szemem alatt a bőr bevizesedik, megduzzad. A gyártó azt ígéri, hogy a terméke 10-15 perc alatt segít ezen a problémán. Ha megtenné, minden reggel szép, kisimult szemmel indulhatnék dolgozni. De nem teszi. Legalábbis nem ennyi idő alatt. Ha másfél-két órát fenn hagyom a szemem alatt, akkor valóban gyönyörűen leviszi a duzzanatot. Erre sajnos hétköznap egyáltalán nincs időm. Különböző hétvégi események, programok előtt viszont tényleg nagy segítség, hogy formába hozzam a szememet, így biztosan mindig lesz belőle a szekrényemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.