Isana

Ár:   750 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszterszekely, Módosítva: 2019. december 11.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratálás, azonnali frissítés, hyaluronnal & alga kivonattal, minden bőrtípusra. Ez az arcmaszk hialuron és alga kivonat hatóanyag kombinációjával intenzíven hidratál. A hydrogel finom textúrája ragadós érzet nélkül, kellemesen tapad. Gél állagának köszönhetően tökéletesen simul a bőrhöz, ezáltal a hatóanyagok optimális felvételét teszi lehetővé. A bőrnek tartós frissességet, sugárzó tónust és sima bőrképet kölcsönöz. Mérsékli az első kis ráncocskákat.

Lina14

2020. március 28.

Nagyon csúszós, viszont istenien hidratál. Ha van időd 20 percre hanyat feküdni, és nem csinálni semmit, abszolút megéri kivárni, mert istenien feltölti a bőrt. Nekem sajnos kiszáradt egy használat után, nem tudtam a maradék szérumot elhasználni arcra, így ment a dekoltázsra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 28.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. január 13.

Életemben először használtam hydrogel maszkot, így nem is igazán tudtam, hogyan kellene vele bánni. Tanulság, hogy nagyon óvatosan kell felhelyezni, különben szakad. Rendesen át van itatva szérummal. Szépen, kényelmesen rásimul az arcbőrre, amit gyönyörűen feltölt nedvességgel és élettel telivé varázsolja. Egy adag éjszakai krémet biztosan helyettesít. Nekem nagyon bejött. Pluszpont a mikroplasztikmentes formuláért. Egyáltalán nem okozott irritációt még a szemkörnyéken sem. Az illata is nagyon tetszik, olyan visszafogott, de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 13.

Boriskajuliska

2020. január 6.

Gazdagon átitatott, két vivőfólia között szilikonos háló maga a maszk. Két részből áll, az arc alsó és felső része külön maszkot kap. Felhelyezni nehézkes, macerás. A maszk sérülékeny, szakadásra hajlamos és a kettéosztottságának köszönhetően csúszkál. Amiért mégis 4 *, hogy szépen simítja feltölti a bőrt és a szérummal sem spóroltak, viszont újra venni nem fogom. Érthetetlen miért bonyolítottak túl egy sima fátyolmaszkot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Tocopherol, Sargassum Pallidum Extract
Hidratálók: Propanediol, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.