Isana

Ár:   750 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszterszekely, Módosítva: 2019. december 11.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratálás, azonnali frissítés, hyaluronnal & alga kivonattal, minden bőrtípusra. Ez az arcmaszk hialuron és alga kivonat hatóanyag kombinációjával intenzíven hidratál. A hydrogel finom textúrája ragadós érzet nélkül, kellemesen tapad. Gél állagának köszönhetően tökéletesen simul a bőrhöz, ezáltal a hatóanyagok optimális felvételét teszi lehetővé. A bőrnek tartós frissességet, sugárzó tónust és sima bőrképet kölcsönöz. Mérsékli az első kis ráncocskákat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ancsi12

2021. január 15.

Nagyon megszenvedtem, mire fel tudtam rakni, mert eloszor csak az egyik oldaláról távolítottam el a védőfóliát. Nem volt még soha hydrogel maszkom így el sem tudtam képzelni milyen lehet. Tényleg nagyon csúszkál és nehéz feltenni, de utána jobban a helyén marad, mint egy rendes fátyolmaszk. Viszont a hatása kárpótolt a problémás feltételért. Sokkal hidratáltabb lett a bőröm, és lett egy egészséges “ragyogása”. Az illata is kellemes, nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

jibjab

2020. október 19.

Szintén nagy kedvencem. Sok high end cuccot próbáltam, drogériásról nem is beszélve. Ez semmivel sem rosszabb, sőt! Szépen hidratál, eltünteti a mikroráncokat és nem irritál. Nagyon sokat elhasználtam már belőle. Benne van nálam a top 10-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 19.

Tviki993

2020. július 19.

Na, olyan jól szórakoztam ezen a maszkon, össze vissza csúszkál, kicsúszik a kezedből... nagyon béna.
De megoldottam, felraktam...
Kellemesen hűsített, jó érzés volt.
Nagyon jól át van áztatva, még 2x fel tudtam kenni ami a csomagban maradt, de semmi extrát nem vettem észre.
Ha nem kellene ennyit kínlódni a felhelyezéssel akkor újra venném mert jó érzés, de így nem fogom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

De megoldottam, felraktam...
Kellemesen hűsített, jó érzés volt.

aniko_farago

2020. július 19.

Nagyon nehéz felhelyezni szépen az arcra. Csúszkál össze vissza. Nekem sajnos ez a hydrogél maszk nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

danna113

2020. május 21.

Ha előbb tudom, hogy ez létezik... Egyszerűen nem tudok mit írni, mert imádom, imádom, imádom. Ez az első hidrogél maszk (már persze a fátyolmaszkokon belül), amit használok, de első használatra szerelem lett. Sokkal jobban hidratál 20 perc alatt, mint a sima "textil". Két részből áll, ami elsőre fura, de jó technikával sokkal szebben fel lehet simítani a bőrre, mint a hagyományosat. Könnyebben csúszik, de odafigyeléssel ez egyáltalán nem zavaró, sőt. Ha csinálok valamit, miközben fenn van, sokkal tartósabbnak érzem. A hatása tökéletes. Igazi, dewy, egészséges, feltöltött arcbőrt varázsol. Az illata kellemes, nem okoz pattanásokat és engem nem irritál. A maradék nem hagy maga után zavaró réteget, ami hatalmas plsuz, mert így még smink előtt is használhatom, ha valami alkalomra kéne mennem.
Egyetlen hátránya tényleg az, amit előttem többen is írtak, hogy a dupla védőfólia miatt, nagyon sok szérum veszik el, de több hasznáat után ezen is lehet segíteni. Én kinyomom mindig a szövetfóliákból is maradékot, és elrakom azzal együtt ami a tasakban marad, majd egy másik alkalommal már a maszk nélkül felhasználom.
A többi fátyolmaszkom mehet is a kukába, mert ez az ultimate kedvenc ebben a kategóriában,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Blackxentric

2020. április 11.

Jó kis maszk. Kellemes az illata, de nem erőteljes, bár ez sem kellene bele. Könnyű volt felhelyezni és szépen a helyén maradt. Rengeteg szérum van benne. Ami a tasak alján maradt beletettem egy pipettás üvegbe és elhasználtam. Jó lenne, ha inkább úgy lehetne kapni egyre több szérumot a maszkok helyett, így rengeteg szemetet termelünk feleslegesen. Ez az ami miatt nem fogom újra venni és más tasakos maszkot sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Lina14

2020. március 28.

Nagyon csúszós, viszont istenien hidratál. Ha van időd 20 percre hanyat feküdni, és nem csinálni semmit, abszolút megéri kivárni, mert istenien feltölti a bőrt. Nekem sajnos kiszáradt egy használat után, nem tudtam a maradék szérumot elhasználni arcra, így ment a dekoltázsra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

bendi13

2020. január 13.

Életemben először használtam hydrogel maszkot, így nem is igazán tudtam, hogyan kellene vele bánni. Tanulság, hogy nagyon óvatosan kell felhelyezni, különben szakad. Rendesen át van itatva szérummal. Szépen, kényelmesen rásimul az arcbőrre, amit gyönyörűen feltölt nedvességgel és élettel telivé varázsolja. Egy adag éjszakai krémet biztosan helyettesít. Nekem nagyon bejött. Pluszpont a mikroplasztikmentes formuláért. Egyáltalán nem okozott irritációt még a szemkörnyéken sem. Az illata is nagyon tetszik, olyan visszafogott, de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

Boriskajuliska

2020. január 6.

Gazdagon átitatott, két vivőfólia között szilikonos háló maga a maszk. Két részből áll, az arc alsó és felső része külön maszkot kap. Felhelyezni nehézkes, macerás. A maszk sérülékeny, szakadásra hajlamos és a kettéosztottságának köszönhetően csúszkál. Amiért mégis 4 *, hogy szépen simítja feltölti a bőrt és a szérummal sem spóroltak, viszont újra venni nem fogom. Érthetetlen miért bonyolítottak túl egy sima fátyolmaszkot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Tocopherol, Sargassum Pallidum Extract
Hidratálók: Propanediol, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.