Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mar, Módosítva: 2019. január 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek

A bársonyos textúra hozzásimul a szemkörnyékhez és gondoskodik a bőr optimális hatóanyag ellátásáról. A hialuront és koffeint tartalmazó hatóanyag kombináció elősegíti a bőr nedvesség-egyensúlyát és azonnali frissítő hatást nyújt. Feszesít, hidratál.

kriszti0705

2019. október 18.

Szemezgettem már egy ideje az ilyen szemtapaszokkal, most lejutottam odáig, hogy beszerezzek egyet. Gondoltam próbaképpen tökéletes lesz az ára miatt. A csomagolásban kicsit lefolyt róla az anyag, de így is maradt rajta bőven. Este tettem fel, de legközelebb az előtt fogom használni, hogy valami eseményre megyek, ugyanis AZONNAL! Feszes lett a bőr a szemem környékén. Biztosan újra fogom vásárolni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Mia0602

2019. október 7.

A csomagoláson belül még egy kis müanyag "dobozkábanban" van. Szolíd illatú,használat közben nem húzza a bőrt, mert jól át van itatva, bár nekem sok kifolyt a zacskóba. Hát ezt sem fogom újravenni! Egy fokkal jobb mint a hydro booster maszkjuk, de nem történt változás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 7.

Kitsyke

2019. szeptember 24.

Koffein miatt tettem a kosaramba, sok ut miatt kicsit durvan nezett ki a szemem... Egybol szebb lett a szemem kornyeke. Jol at van itatva, nem csuszkal, betartja igeretet:) Nemetorszagban vettem a Rossmannba 1.99€-ert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Boriskajuliska

2019. szeptember 21.

A csajos külseje fogott meg majd olvastam, hogy koffein.... így ugrott is a kosaramba. Alaposa átitatott szilikon jellegű tapasz ami szépen illeszkedik, nem csúszkál. Egy 4-4,5 órai alvás után próbáltam ki és meglepően jój kisimította felfrissítette a szemkörnyéket. A hatása mint a használata eszeri, de alkalmankénti segítségnek nagyon jó választás. Biztosan veszek még és a hűtőbe fogom tartani, hogy még frissítőbb legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Lolychan

2019. szeptember 10.

200 Ft-ért jutottam hozzá. :) Kibontáskor meglepődtem, hogy mekkora és hogy tároló dobozban van. Jól át van itatva anyaggal. Felhelyezése könnyű, nem csúszkál. Kellemesen hűsít, nem irritál. 10-15 percig hagytam rajta. Leszedéskor meglepően tapasztaltam, hogy a szemkörnyékem szinte azonnal beszívta a hatóanyagot. :D Összességében nem rossz, igaz csodát nem szabad várni tőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Sucrose, Saccharide Isomerate
Vitaminok: Biotin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).