Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Banszky, Módosítva: 2016. július 13.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Nedves tisztító kendő

Ideális a kis gyermekkezek és -szájak gyors tisztítására-útközben és otthon is. Aloe verával, alma illattal.

cattitude

2017. február 20.

a csomagolását nagyon szeretem ennek a kendőnek, mert nagyon jól vissza lehet zárni és nem szárad ki, de ezen kívül nem nyújt sok extrát ez a termék. szerintem túl vékonyak a kendők, de legalább egészen nedvesek. az illatával nem nagyon tudtam megbarátkozni, nekem tól mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Banszky

2016. július 7.

Fincsi alma illata van és nem ragad a kezem tőle :) Olcsó,visszazárható fedelű ami a táskámba praktikus mert nem szárad ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol