Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2013. július 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan és alaposan távolítja el a körömlakkot. Ápol és nem szárítja ki a bőrt. 1 db kendő 10 köröm tisztítására alkalmas.

vador

2016. szeptember 6.

Azt nem mondom, hogy teljesen használhatatlan, de azért bőven lehetne hatékonyabb, nonszensz, hogy két réteg világos, egyszerű krémfinishű körömlakk leszedése egy örökkévalóság vele. De az tény, hogy nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

vera00

2015. február 14.

Mikor először találkoztam vele, meglepődve láttam hogy, "Jéé ilyen is létezik?" és azonnal vettem magamnak mert, azt a pár száz forintot nem sajnáltam rá. Mikor kipróbáltam nem csalódtam benne először szépen, könnyedén lehozta a lakkot. Tudni kell rólam hogy, max. 3 rétegnél többet nem kenek a körmömre mert, úgy érzem mintha elnehezülnének az ujjaim és a körmöm sem túl erős. Kipróbáltam máskor is és ahogy, láttam másnál is az erőteljesebb színeket nehezebben hozta le és ha több réteget vittem fel amiben, volt csillámos és más erőteljesebb szín is volt hogy, 2 darabot kellett használnom a 2 kezemre. Összességében meg vagyok vele elégedve mert, a többi folyadék amiket használtam a körömlakk lemosásához mind kiszárította a kezem, ez pedig még ápol és nem mellesleg jó illata is van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

stenonis

2015. január 5.

Hasznos lenne, ha rendesen működne. Egy kendővel nem lehet tíz körmöt megtisztítani, kicsi és túl gyorsan elpárolog róla a cucc. Olcsó volt, meg ápolni ápol, de felőlem száríthatna is, ha rendesen tenné a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Rita

2014. december 14.

Nagyon hasznos volt utazáskor és máskor is vinni fogom magammal az biztos. Abban nem vagyok bizonyos hogy a nehezen lemosható lakkokkal is könnyedén megbírkózik de én olyanokkat vittem amik nem szoktak problémát okozni. És sokkal szívesebben dobtam ezt a táskámba mint a lemosót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

eoryzsofia

2014. november 11.

Nagyon szeretem mert mindig ott lehet a táskámban és ha sérül a manikűröm, szedhetem is le, pedig enélkül agyon kapargatnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

svivko

2014. augusztus 16.

Nekem hatalmas csalódás volt. Nyaralásra vittem egy bontatlan 10-es pakkot, 300 Ft körüli árával, és a jó véleményekkel magabiztosan pakoltam be, hogy ezzel megúszom a lemosó üveg cipelését. Hát, ha vittem volna fél óra helyett 5 perc lett volna a lakklemosás, és plusz 10 deka....
Először is: nagyon hamar elpárolog róla az oldószer, és csak a kissé olajos ápoló marad, ami pedig csak simogatja a lakkot. 1 kendő számomra 2 körömre volt probléma nélkül elég, és akkor sem olyan ütemben oldott, amihez hozzá vagyok szokva az Isanás lemosóval.
Valóban nem szárít, de nekem nagy csalódás. Nem elég hatékony, szabad ég alatt hamar szárad, pedig már kb magammal versenyeztem, hogy minél több körmöt lemoshassak 1 kendővel.
Abban sem vagyok biztos, hogy nem ettől az ápoló rétegtől lett buborékos a manikűröm 2 különböző lakknál is.... Jó, igazából szerintem emiatt lett olyan. Tré. Pénzkidobás.
Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Nem ajánlom.

Lyah

2014. január 18.

Ma próbáltam, igaz, hogy csak körömerősítőt szedtem le vele, de elég nedves volt, színeset is le tudtam volna szedni vele, teljesen elégedett vagyok, és amíg ezt lehet kapni, kizárt, hogy hurcoljam utazásra a körömlakklemosós üveget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Mindig van a táskámban, nagyon szeretem, jó az illata nem számít és praktikus is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

vedina007

2013. szeptember 22.

A világos lakkokat leszedi, de a sötétekkel nekem nehezen birkózott meg. (A Flormar DC07 - sötétkék igazi kihívás volt, csak az egyik kezemet szenvedtem vele végig.) + az illata is borzalmas, maradok inkább más márka hasonló termékeinél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

zsazsa

2013. szeptember 1.

Teljesen jól leszedi a körömlakkot, egyáltalán nem szárít, utazáshoz tökéletes, jó az anyaga, nem hagy semmilyen réteget lemosás után. Azt hiszem mindig lesz a táskámban belőle pár darab:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Emulgeálószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate
Tisztítószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate