Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 2.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arcra és szemre,alkohol nélkül. Allantoinnal és mandula olajjal.

Tavasz tündér

2019. február 4.

A non plus ultra! Sminklemosásra arctisztítókendőt szeretek használni. Sokáig kerestem az igazit, sok fajtát próbáltam már, olcsóbbat, drágábbat. Mindig volt valami probléma. Az Isana kendőket is sorra kipróbáltam. Aztán miután őt megtaláltam, más termékre rá sem néztem! Annyira örültem, hogy végre van egy termék amitől nem pattogok ki, nem okoz irritációt, finom az illata, ápoló hatása van, kedvező az ára és maximálisan lehozza még a vízálló sminkeket is, ráadásul 1 db kendő! Őrület nem? :D Rengeteget vettem belőle, de kb. 1 éve sehol sem találom. Gondolom kivonták a forgalomból. Többször jártam már így, hogy a kedvenc termékem egyszer csak megszűnt létezni, roppant bosszantó! Nem értem a gyártót. Bezzeg az irritáló, tele parfümözött fajtákat mai napig lehet kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

hopiheD

2018. január 9.

Akciósan vettem két darabot. Utazáshoz, ha nincs más, elmegy, de nekem nem elég nedvesek a kednők, és a spirállal nem tud megküzdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

BlghH

2017. október 18.

Nagyon gazdaságos, az illata kellemes. Azonban a kendők nem túl nedvesek, engem ez zavart a használatakor (lehet csak én vettem pont egy selejtet). A sminket így is leszedte, bár szerintem egy vízálló spirállal már nem birkózna meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

sziadr

2017. június 21.

Ennyiért megéri. Nekem eltávolítja a napi sminket, kellemes illata van, kellő képpen nedves. Aki egy egyszerű sminklemosót-arctisztítót keres, annak ajánlom, de nekem még mindig a Helia-D a favorit, igaz árban messze is van egymástól. 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Leander

2017. március 30.

Nekem sajnos nem igazán jött be: nem tisztít rendesen, hosszan kell dörzsölni, küzdeni vele. Cserébe mondjuk irritálni se irritál, és előbb-utóbb azért eltávolítja a sminket, az illata se rossz szerintem, de legfeljebb annak ajánlanám, aki csak nagyon kevés festéket használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Rere

2017. március 28.

Akciósan vettem még pár hónapja és nagyon szerettem ! Azt hozzá kell tennem ,hogy az arcom nem érzékeny az illatanyagokra ,ezért nálam allergiás reakciót nem váltott ki , nem irritált. Az igaz ,hogy a szemfestéket nem lehet vele maradéktalanul leszedni ,de én erre a funkciójára nem is vágytam !
Teljesen megéri az árát , biztosan újraveszem !!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Teljesen megéri az árát , biztosan újraveszem !!! :)

Zsuzsi216

2017. március 28.

Akciósan sikerült beszerezni 2 csomaggal. Próba szerencse alapon vettem meg. Nem voltak nagyok az elvárásaim.
A Nivea kendő sajnos nagyon kiszárította az arcom, ezért félve próbáltam ki ezt a teméket.
A kendő illata/nedvességtartalma/vastagsága szerintem jó. Nekem maradéktalanul nem szedi le az alapozót, de csak nagyon kevés marad az orrom mellett, ezért nem fogok pontot levonni. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

nikolettazsofia

2017. március 3.

Nekem teljesen bevalt, jó az illata, kellően nedves és a sminket is jól leszedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Zaynab

2017. február 13.

Nagyon megörültem akkor amikor kuponnal vettem két csomagot (egyet fizet kettőt kapsz - akció keretein belül).
Megvettem két csomagot (hiszen egyet végül is ingyen kaptam) és egy illatos, de alkoholmentes tonikot is szereztem aznap, de azt már a DM-ből.
Egyébként ez a termék is alkoholmentes.

Volt még pár törlőkendőm egy másik márkából, azokat használtam, de közben a tonikot elkezdtem kipróbálni.
Az arcom megint sérült lett, kijött a rozacea rajtam.
Tudom, hogy elvileg nem kellene illatos termékeket használnom, de mivel nem minden esetben tapasztaltam rozaceát illatos termékeknél, így most is nyugodtan használtam mindkettőt, hiszen alkohol legalább nincs bennük.

Azért írtam ilyen hosszú bevezetőt, mert még én sem vagyok teljesen biztos, hogy a 2 illatos termék közül melyik irritálta a bőrömet, de mivel a tonikot előbb kezdtem el és nem igazán voltam irritált, így lehet, hogy ez a kendő tartalmaz túl sok illatanyagot és most olvastam itt, hogy mások arcán is irritáció volt e termék használata után.

(Az arcomra most babakrémeket kenek, kicsit most jobb)

A maradék kendőt szerintem kéztörlőnek fogom akkor elhasználni, vagy felfrissítésre, de nem akarom ezek után arcon alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 13.

Egyébként ez a termék is alkoholmentes.

Az arcom megint sérült lett, kijött a rozacea rajtam.

(Az arcomra most babakrémeket kenek, kicsit most jobb)

buzavirag

2016. december 10.

Nekem irritálta a bőröm, és a szememről a sminket nem szedte le maradéktalanul. Azért vettem, mert olcsó, és gondoltam jó lesz olyan alkalmakra, mikor buliból megyek haza, vagy utazáskor. Előtte azért kipróbáltam. A kendő is durva szerintem. Matt liptsick eltávolításához jó lesz, elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak