Isana

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: vereille, Módosítva: 2019. május 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Akár 6 hétig is tartós. Parfümmentes, maszatolódásmentes és vízálló. Barna és fekete színben kapható.

Ár: 1300 , Eladó: Aphrozin
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest II. ker, fizetés: Személyes átvétel Széll Kálmán tér

stylo

2020. július 26.

Eppen annyira halalra itelt, mint az osszes hazi barkacsmodszer kezdve a hideggyanta csiktol a dobozos hajfestekig. Mivel egyszeruen kivitelezhetetlennek tartottam a hasznalati utmutato szerint eljarni, en egy kolaskupakban bekevertem a komponenseket. A szemoldokomre ecsettel, a pillaimra egy regi spirallal vittem fel. A boromet befogta, a szoromet itt-ott. A szememet csipte. Sejtettem en, hogy hulyeseg, de ismet nem hallgattam a belso hangra, es dacolva mindennel, megvettem. Elegge rosszul festek most, remelem ha leuszok az usziban egy orat, leazik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 26.

Rita0126

2020. április 25.

Na szóval én nem egészen úgy használom ahogy a használatia utasítás írja :D viszont legalább így ér is valamit. Egy kevés gélt szoktam tenni egy már nem használt kontaktlencse tároló tokba, és egy szemöldökecsettel (amit mostmár csak erre a célra használok) belenyúlok a folyadékba és azzal keverem ki a gélt. Ezt bőségesen felviszem a szemöldökömre a megfelelő formát kialakítva, majd rajtahagyom egy 10-15 akár 20 percig is. Ha megszáradt akkor a mellékelt fésűvel átfésülöm, majd egy langyos vizes vattakorongal letörlöm a felesleget. Nekem így teljesen jól működik, a bőrt is beszínezi (ami nekem cél is mert elég ritkás sajnos pár helyen :/) és egy jó 4-5 napig nincs gondom a festegetésre reggelente :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

annak29

2020. április 15.

Nekem ez az első szemöldök/szempillafestékem és meg vagyok vele elégedve. A leírást követtem. A szemöldökömre barnát vettem, igaz 2szer kellett megismételni a procedurát mert elsőre nem lett annyira sötét mint amennyire szerettem volna, de következő alkalommal már több ideig fogom fent hagyni és úgy elég lesz csak egyszer úgy gondolom:) a szempillámra feketét raktam, stresszeltem nehogy a szemembe kerüljön... a fülpiszkáló helyett egy régi megtisztított spirál ecsetet használtam és nekem az jól bevált, szépen befogta a szempilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

szmartinu

2020. április 6.

Feketét vettem újonnan befestett hajamhoz szemöldökre. Többször próbálkoztam vele, az első egy totál csőd volt, még úgy is hogy a nevetséges leírást megpróbáltam többé - kevésbé betartani.. Tök foltos lett a bőröm, holott jutott mindenhova, a vékony szálakat be se fogta.. Először úgy gondoltam, hogy fel is adom, de hát ilyen könnyen nem adtam fel. Másnapra szinte teljesen eltűnt minden nyoma. Akkor már az oldatos fülpiszkálóval kevertem fel és 40 percig hagytam rajta. Kissé foltos lett a bőröm, de a szőrszálak 90%-át befogta. Amikor lekopott ugyanígy csináltam, 1 órát volt rajta, nem lett foltos, csak világosbarna lett a bőröm és fekete a szemöldököm. Elhasználom, de inkább nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Lini20

2019. november 23.

Nagyon jó termék! Leírás szerint követtem, magamnak és anyukámnak is befogta tökéletesen, mi nem is mostuk le, nem lett nagyon sötét pont jól sikerült. Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 23.

Maze

2019. szeptember 19.

A leírás szerintem borzalmas. Használat előtt az itteni tanácsokat böngésztem. Évek óta csak kozmetikus festi a szempillám és a szemöldökömet is, de most nem volt alkalmam elmenni és ezért gondoltam kipróbálom. Szemöldökkel kezdtem, mind két löttyből öntöttem egy kis tálkába és össze kevertem, zsírtalanítottam a szemöldököm és rákentem egy kis aplikátor segítségével, a formán pedig fülpiszkálóval igazítottam. Elég sötét lett, tettem is rá bőven festéket, kicsit féltem a végeredménytől. Lemostam kb 40 perc után, nagyon halvány volt. Megismételtem újra, és így a végeredmény már sokkal jobb lett. Nem túl világos nem túl sötét (szőke a szemöldököm és nem valami dús). A szempillás része nekem kín volt, azt inkább meghagyom a kozmetikusomnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Seabound

2019. augusztus 21.

Szuper termék, nekem nagyon bejött, eleve úgy csináltam, ahogy egy felhasználó javasolta lejjebb (zselé kinyom, oldatba mártott fülpiszkával keverem és azzal is vittem fel).
Gyönyörű színe lett, anyukám szemöldökében az ősz szálakat is szépen befogta. Nekem újravevős, abszolút!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

demon9999

2019. augusztus 3.

Felesleges pénzkidobás!
Mint halottnak a csók!
Megpróbáltam úgy ahogy a leírásban volt utána az itt kapott tanácsot felhasználva de semmi! Mintha vízzel kenegetném!!!
Ráadásul nagyon folyik. Egyáltalán nem fogja meg a pillákat.
Nagy csalódás volt ennyi pénzt kiadni rá!! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Felesleges pénzkidobás!
Mint halottnak a csók!
Ráadásul nagyon folyik. Egyáltalán nem fogja meg a pillákat.
Nagy csalódás volt ennyi pénzt kiadni rá!! :(

Reb

2019. július 2.

Eddig a Swiss-O-Par festékét használtam, gondoltam, váltok. Hogyha az ötös, ez bizony csak négyes. Nehezebben fog, feketébb annál a barna színű, a mellékelt spirállal nehezebb befesteni a szemöldököt (még jó, hogy megtartottam a kis fésűket!), de szempillára könnyebb vele dolgozni. A szemöldökömet össze-vissza fogta meg az első alkalommal :( A tartóssága viszont rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

eveleue91

2019. május 9.

Ez egy tök jó termék az első alkalommal nem jött össze, a másodiknál sem és akkor elkezdtem ledörzsölni clean and clearrel a szemöldököm ami ugye alkoholos, zsírtalanít 😊legnagyobb meglepetésemre ezek után gyönyörű szemöldököt festettem magamnak ami tartós, totál tetovált effekt... Ja es en kikevertem a színt egy kis kupába és szemöldök ecsettel vittem fel, sokáig rajta hagytam egy másfél órát kb. Az üveges folyadekból alig kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak