Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Borotvahab hidratáló összetevőkkel, mint pl. aloe vera kivonat. Hónaljra, lábakra és bikinivonalra is alkalmas.

KittyLady

2019. augusztus 27.

Az illata miatt vettem meg amivel nincs is semmi probléma, viszont a használata után kipattogtam, valószínűleg allergiás vagyok valamelyik összetevőjére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Ehlena

2019. július 9.

Mint sok minden mást, ezt is - sajnos - a kinézete alapján választottam, de nem jött be. Eleve nehéz kinyomni belőle a habot, sok kell belőle, és mire végzek a lábborotválással, a fele már le is folyik. A borotvagélek sokkal inkább beváltak nekem. Az illata viszont nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Candy21

2019. május 14.

Nem rossz bár nem lett a kedvencem jól felpuhítja a szőrt nem szárít. Viszont az illata nem tetszik olcsó málnaszörpre emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.