Isana Med

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Malachite, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szappan a különösen gyengéd és bőrbarát receptúrának köszönhetően ideális a mindennapi használatra. A bőrt lágyan és alaposan tisztítja. Az 5,5 ph-érték védi és támogatja a bőr savköpenyének természetes védekező funkcióját és működését.

• szappanmentes
  • szilikonmentes
  • alkáli-mentes

chiocciola

2020. július 13.

Imádom! Csomagolásmentes alternatívát kerestem a tusfürdőkre, de annál sokkal többet találtam. A tusfürdők után sokszor száraz volt a bőröm, ez után nincs ilyen gondom. Imádom az illatát, és az árát. Fürdésre és arctisztításra minden nap, alkalmanként pedig samponként is használom, mindenhogy szuper! Kézmosásra viszont ne pazarold el, ahhoz nekem túl puha volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Klajdi

2020. február 11.

ha valami, akkor ez tényleg csodaszer. az összes tisztálkodáshoz használt terméket leváltotta nálam: sampon, tusfürdő, arclemosó és intim lemosó egyben. a bőröm nem száraz, az arcbőröm tiszta, de a legnagyobb változás a hajamon látszik: elkezdett dúsulni, van tartása és kevésbé zsírosodik. ami külön tetszik, hogy nem hagy maga után olyan "tapadós" érzést a bőrön, mint más szappanok. az illata tiszta, a kinézete egyszerű, az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Pampilla

2020. február 4.

Egy ideje csak ezzel mosok hajat. 400 forintért 2 hónapig elég (2 naponta mosok hajat),papír csomagolás,illatmentes,minimalista. Ennél nekem nem is kell több.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 4.

Timi199

2020. január 19.

Egyszer lattam valahol mondom egy probat meger. IMADOM. Furdesre hasznalom, mintha rendes tusfurdot hasznalnek 😍 Nem szárít, jo az illata. Legszivesebben felvásárolnàm az összeset ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

dorqaap

2020. január 11.

Ez az egyetlen szappan, ami annyira kiszárította a bőröm, hogy pár nap használat után muszáj volt abbahagynom a használatát, pedig nekem még a legolcsóbb szappanoktól se volt sose bajom, de ezt még testápolóval is alig tudtam kompenzálni. Ráadásul én szappanzsákkal használtam, de még úgyis nehéz volt kinyerni belőle a habot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Csipetke

2019. november 28.

Sajnos fürdésre alkalmatlan. Nem habzik eléggé. És egyáltalán nem érzem azt a megszokott tisztaságot mint mikor szappannal zuhanyzom amit egyébként szeretek nincs bajom a szappannal való fürdéssel, sőt. De ez sajnos nem jött be pedig nem szárítja a bőröm ami csoda nálam. Ez az egy jó tulajdonsága van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Qwerty

2019. november 16.

Csalódás. Azért szeretek szappant használni, mert tényleg tisztának érzem magam mosakodás után és mert nem hagy semmiféle levakarhatatlan nyálkát rajtam, ahogy egy tusfürdő. Hát ez sajnos hagyott egy réteget, amit nem bírtam magamról ledörzsölni, a kezemen érzem hogy szárít is.
Ha valaki szilárd tusfürdőt keres, annak tökéletes, de hagyományos szappan helyett nem az igazi. Az illata miatt kap két csillagot, nem tudom mire fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

6vilag

2019. november 16.

A jók között is nagyon jó. Viszonylag keményebb fajta, nehezebben is kopik ezáltal, de a legjobb tulajdonsága az, hogy nem szárít. Lágy, krémes habjot képez, ami isteni. Illata nagyon kellemes visszafogott "tisztaság" illat, amit nagyon szeretek. Árfekvése közepes, de mivel semmilyen kívánnivalót nem hagy maga után, még olcsónak is mondható a jelenlegi választékskálán. Fürdéshez használjuk a párommal, teljes testre és arcra is. Mind a ketten nagyon elégedettek vagyunk vele. A párom bőre nagyon érzékeny, de ez még soha semmilyen allergénes reakciót nem váltott ki még nála sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 16.

Lokkoka

2019. szeptember 14.

Imádom, hajmosásra is ezt használom. Lekörözi az összes szilárd sampont amit eddig próbáltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Malachite

2019. május 2.

Fogalmam sincs hogy landolt a kosárkámban, de egyszer csak azon kaptam magam,hogy ezt pakolom fel a futószalagra... A minap pedig újravettem.
Hol kezdjem? Beleszerettem a minimalista koncepciójába. Hófehér kis téglalap a papírkartonban, közepesen habzik, alig szárít. Arcra, mindenhová mehet, a bőröm nagyon szereti. Krémes, tisztít, de nem leszek tőle csikorgós. Az illata. Az illata a maga egyszerűségével elbűvöl minden alkalommal, egyszerűen annyira TISZTA! Igazi, békebeli, mesés tiszta illat öblítőszeres-vegyszeres mellékzönge nélkül. Tetőtől talpig imádom magamon. Isana, ezt eltaláltad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol