Isana Med

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Malachite, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szappan a különösen gyengéd és bőrbarát receptúrának köszönhetően ideális a mindennapi használatra. A bőrt lágyan és alaposan tisztítja. Az 5,5 ph-érték védi és támogatja a bőr savköpenyének természetes védekező funkcióját és működését.

• szappanmentes
  • szilikonmentes
  • alkáli-mentes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

6vilag

2021. augusztus 20.

A jók között is nagyon jó. Viszonylag keményebb fajta, nehezebben is kopik ezáltal, de a legjobb tulajdonsága az, hogy nem szárít. Lágy, krémes habot képez, az illata pedig nagyon kellemes visszafogott "tisztaság" illat, amit nagyon szeretek. Jó kézbe venni, kellemes, pedig picit nagyobb tömb, mint a szokásos 100 gr-os.
Árfekvése közepes, de mivel semmilyen kívánnivalót nem hagy maga után, még olcsónak is mondható a jelenlegi választékskálán.
Fürdéshez használjuk a párommal, teljes testre és arcra is, de tényleg mindent ötvöz: arc- és intim lemosót, tusfürdőt. Mind a kettőnk teljes megelégedésére szolgál. A párom bőre nagyon érzékeny, de ez még soha semmilyen allergénes reakciót nem váltott ki még nála sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 20.

dorszzz

2021. augusztus 6.

Tusfürdő helyett használtam volna,de az alapból száraz bőrömet tovább szárította,plusz a parfüm miatt még csípett is. Száműzve lett kézmosónak,annak talán elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Csirip74

2021. július 17.

Jól habzik, nagyon jó illata van, nem is drága és szappanmentes. Viszont nagyon gyorsan elfogy. Ennek ellenére sokszor újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 17.

Llushka

2021. február 14.

amikor megtudtam, hogy a lehető legrosszabb, amit az arcommal tehetek, az a lúgos szappanos arcmosás, mivel szétbarmolja a bőröm savköpenyét, akkor alternatíva után kellett néznem. nekem a hivatásos arclemosók valahogy sosem jöttek be, sosem éreztem utánuk igazán tisztának a bőrömet (anyukám nagy dove szappan rajongó, ő egész életében azzal mosott arcot kb, soha egy bőrhibája nem volt érdekes módon amúgy). szóval megtaláltam ezt a kis csodát, 5.5ös phval és imádja a bőröm!!! csodát tett kb, letisztult, minimálisan pattanásos de valamelyest mégis hidratált lett a zsíros-tocsogó, gyulladt pattis bőröm, persze azért utána nem árt és jólesik az alapos hidratálás! de összességében alaptermék nálam, bármennyire is tiltólistás a szappan, nekem imádja a bőröm és csodát tesz vele nap mint nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

chiocciola

2020. július 13.

Imádom! Csomagolásmentes alternatívát kerestem a tusfürdőkre, de annál sokkal többet találtam. A tusfürdők után sokszor száraz volt a bőröm, ez után nincs ilyen gondom. Imádom az illatát, és az árát. Fürdésre és arctisztításra minden nap, alkalmanként pedig samponként is használom, mindenhogy szuper! Kézmosásra viszont ne pazarold el, ahhoz nekem túl puha volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Klajdi

2020. február 11.

ha valami, akkor ez tényleg csodaszer. az összes tisztálkodáshoz használt terméket leváltotta nálam: sampon, tusfürdő, arclemosó és intim lemosó egyben. a bőröm nem száraz, az arcbőröm tiszta, de a legnagyobb változás a hajamon látszik: elkezdett dúsulni, van tartása és kevésbé zsírosodik. ami külön tetszik, hogy nem hagy maga után olyan "tapadós" érzést a bőrön, mint más szappanok. az illata tiszta, a kinézete egyszerű, az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Pampilla

2020. február 4.

Egy ideje csak ezzel mosok hajat. 400 forintért 2 hónapig elég (2 naponta mosok hajat),papír csomagolás,illatmentes,minimalista. Ennél nekem nem is kell több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 4.

Timi199

2020. január 19.

Egyszer lattam valahol mondom egy probat meger. IMADOM. Furdesre hasznalom, mintha rendes tusfurdot hasznalnek 😍 Nem szárít, jo az illata. Legszivesebben felvásárolnàm az összeset ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

dorqaap

2020. január 11.

Ez az egyetlen szappan, ami annyira kiszárította a bőröm, hogy pár nap használat után muszáj volt abbahagynom a használatát, pedig nekem még a legolcsóbb szappanoktól se volt sose bajom, de ezt még testápolóval is alig tudtam kompenzálni. Ráadásul én szappanzsákkal használtam, de még úgyis nehéz volt kinyerni belőle a habot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Csipetke

2019. november 28.

Sajnos fürdésre alkalmatlan. Nem habzik eléggé. És egyáltalán nem érzem azt a megszokott tisztaságot mint mikor szappannal zuhanyzom amit egyébként szeretek nincs bajom a szappannal való fürdéssel, sőt. De ez sajnos nem jött be pedig nem szárítja a bőröm ami csoda nálam. Ez az egy jó tulajdonsága van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol