Isana Med

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zagnes89, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkoholmentes törőkendő a kéz és egyéb felületek gyors fertőtlenítéséhez.

Hatóanyag: 100g oldat 0,8g Didecyl Dimethyl Ammonium Chloride-ot tartalmaz.

szisza9

2019. március 8.

Én nagyon megvagyok elégedve vele, teszi a dolgát rendesen. Telefonomat is áttörlöm vele néha, és rendkívül jól jön publikus wcknél :) Jól zár, nekem eddig még egyszer sem száradt ki, és szerintem az ára is remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

bettina28

2018. szeptember 19.

Nekem nem nagyon jött be ez a termék, illetve úgy mondom hogy nem hagyott mély nyomot bennem. Viszont mivel már nem most használtam ezért a vélemények alapján elgondolkodtam hogy újra kipróbálom majd. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

BlindedByLipstick

2018. szeptember 9.

A legjobb kéztörlő kendő, amit használtam. Mindig van belőle a táskámban, nélküle nem szívesen indulok sehova. Jól zárható a csomagolás, nem száradnak ki a kendők, a nedvességtartalmuk is tökéletes, az illata is jó. Én a telefonomat is ezzel szoktam áttörölni. Újravevős, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Luiselotte

2018. szeptember 9.

Főnyeremény:) imádtam ma mikor olyan mozis mosdóba kellett bemennem ahol semmit sem akartam megfogni , nemhogy pisilni...
Hála ennek a kis kendőnek nem éreztem azt hogy futkos az undortól a libabőr rajtam.
Praktikus kiszerelés , kellően nedves kendők , az illata is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Praktikus kiszerelés , kellően nedves kendők , az illata is elfogadható.

wildrose

2018. augusztus 2.

Kellemes illatú, jó méretű és elég nedves kendők, jó minőségek és nem száradnak ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

redrick

2018. április 14.

Ideális a folyadéktartama, kiválóan teszi a dolgát és nem szárít, nem allergizál, valamint gazdaságos, korrekt az ára. A fedőlap jól zár, bár beszáradni amúgy sem lenne ideje, folyamatosan használatban van, munkahelyi felülettisztítónak is ideális, amennyiben az ember nem szeret hozzáragadni a számítógép bemeneti perifériáihoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

pannababo

2017. július 1.

Nagyin jó a nedvesség tartalma,kézre ,telefonra szuper. Minden utazás előtt beszerzem. A kedvenc torlőkendőm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

blankasara

2017. április 9.

A kedvenc törlőkendőm! A gélekkel szemben végre tényleg tisztának érzem használat után a kezem, nem pedig azt, hogy csak szétkeni rajtam a koszt. Kellemes, tiszta illat, könnyen visszazárható tasakban, jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin