Isana Med

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2011. október 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Színezőanyag- és tartósítószermentes, szappanmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt, érzékeny és száraz bőrre kifejlesztve.

Vikuszfikusz

2016. július 25.

Szerintem az árához képest jó. Bár ez a sok összetevő.... :( Eddig nem is tűnt fel. Nem is tudom, mik ezek. De ettől függetlenül érzékeny bőrre is nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

boczagica

2016. június 21.

Tetszett hogy olyan félig minden mentes.Teszi a dolgát. Az illata nekem nem annyira joon be. Valahogy túl sok. Egy próbálkozás volt.Annak nem volt drága, de nem valószínű hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 21.

senskin

2015. július 16.

Érzékeny bőrre nagyon jó! Érdemes ezt használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

Érzékeny bőrre nagyon jó! Érdemes ezt használni!

olcsoboardshort

2015. január 4.

Olcso es jo.Es az illata is kellemes.Nem szaritja a borom annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

Olcso es jo.Es az illata is kellemes.Nem szaritja a borom annyira.

vargazsofia23

2014. október 6.

Szép összetevői miatt választottam. Árban egyértelműen verhetetlen egyéb márkás "minden mentes " társaival szemben. Jól habzik, könnyű textúrájú. Meglepően tapasztalom, hogy a bőrömet nem szárítja. Bár én még olyan tusfürdőt nem találtam ami mellé ne kéne testapolòt használni. (házi készítésű szappan és minden "testapolò sem kell "-termékek sem váltották be soha ígéretüket ). -1* csak azért, mert az illata nem tetszik. Szerencsére pillanatok alatt elillan :-)

Update: néhány hét használat után teljesen ledöbbenve tapasztalom, hogy elhagyhatom a testápoló használatát! Úgy rendbe hozta a bőröm, mint még eddig semmi más termék. Hihetetlen milyen kis csoda! Sose volt még ilyen puha bőröm. Ha lehetne, 10 csillagot adnék neki, mert én azt hittem ilyen csak a reklámokban létezik! Egyszerűen imádom, és még sokszor újra fogom venni.

Update 2: muszáj visszapontoznom 4-re. Azóta a hideg idő megérkezett és kevésnek bizonyult önmagában. Ez még nem is akkora katasztrófa, de parfüm is van benne. Lecseréltem sensitiv baba fürdetőre, és a bőröm így a hideg idő ellenére is megköszöni a cserét.. Sajnálom, mert nagy kedvenc volt. Ettől függetlenül most se tartom egy szörnyen rossz terméknek. Az illatos, wc spray szagú löttyökhöz képest még mindig sokkal jobb választás. Egyszerűen csak van még jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

Serbackaja

2013. augusztus 12.

Az ekcémás bőröm miatt használtam régebben illatanyag mentes tusfürdőket. Mindenféle drága márka kipróbálása után rájöttem, hogy felesleges annyit költeni, mert ez az Isana is teljesen jó, és még olcsó is. Megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

karakumsivatag

2012. augusztus 23.

Nekem nagyon bejöttek az Isana termékek. Az ekcémámat is részben ezek gyógyították meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Catcake

2012. június 10.

aki használta a családban, minenki kipattogott tőle:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

aki használta a családban, minenki kipattogott tőle:S

loraren

2011. december 23.

Nagyon jó, és ami még jobb: olcsó! Abszolút elégedett vagyok vele, az én mindenre érzékeny bőröm se száradt ki tőle, viszonylag sokáig elég volt, és Magyarországon általában nem nehéz hozzájutni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 23.

nitavondee

2011. szeptember 27.

Megéri az árát, nagyon jó érzékeny bőrre és akár intim lemosóként is használható, nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Wheat Gluten
Vitaminok: Panthenol

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.