Isana

Ár:   280 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a tusfürdő optimális a bőr és a haj mindennapi ápolására.A bőrbarát ápoló hatású különleges összetevőkkel és ápoló hatású komplexummával hidratálja a bőrt és megvédi a kiszáradástól.Bőrkímélő hatás:bőrbarát ph-érték-bőrgyógyászatilag igazolt.

aalexaa

2019. június 25.

A párom használja, már újra is vettem neki. Nagyon száraz és érzékeny a bőre, de ez szerencsére nem bántja, nem szárítja tovább és nem is vakarózik tőle. Az illatát nagyon szereti, saját elmondása szerint "visszafogott férfias tisztaságillata" van, legutóbb már ő kérte, hogy ezt vegyem neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

baba_girl_16

2019. június 23.

Nekem kissé semmitmondó a csomagolása, így nem is vettem volna meg magamtól, de egyszer a férjemmel vásároltunk amikor ő választotta ezt magának. Azt kell hogy mondjam, hogy pozitívan csalódtam. Visszafogott, kellemes illata van, nem irritálja és nem szárítja a bőrt. Ja és igazán olcsón hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

wildrose

2018. szeptember 28.

Szuper, lágy, diszkrét illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Ha ehhez hozzávesszük azt is, hogy filléres termékről van szó, mindenképpen plusz pontot érdemel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Ennie86

2018. március 22.

Barátomnak szoktam venni. Nagyon szereti és persze én is. :) Nagyon kellemes illata van és nem szárítja a bőrét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

gombirenn

2017. augusztus 23.

Férjemnek mindíg ezt veszem, idáig nem volt vele problémája, szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Férjemnek mindíg ezt veszem, idáig nem volt vele problémája, szereti.

CzFru

2017. január 16.

Barátomnak vettem, mert sok mindenre érzékeny a bőre és pirosodik. Bár csak néha, de ettől is kijött ezért a mínusz egy csillag. De amúgy dicsérte szóval nem rossz kis darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

nehzsu

2016. szeptember 18.

Második terhességem alatt finnyás lettem az erős illatokra.A férjemnek mindig én szereztem be a tusfürdőket így próbáltam kiszimatolni azt amelyik legkevésbé intenzív. Ezidáig kicsit gagyinak tartottam az Isana termékeket, de ezt annyira megszerette a férjem is hogy már jó ideje ezt használja. Akciósan olykor szinte fillérekért lehet hozzájutni. Szuper termék. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

boczagica

2016. június 21.

Férjem használja a toobbedik flakonnal. Illata kellemes, tisztít, hajat is lehet vele mosni. Legalább is az ő pár szál hajának tookéletesen elég. Nem panaszkodott rá, pedig érzékeny a bőre. Mindenki boldog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 21.

citronella

2016. április 28.

Rendszeresen ezt veszem apukámnak,mert ez nem irritálja a bőrét,nem szárad ki és nem viszket. Ár-érték arányban is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Kingácska0807

2016. április 28.

Apukám nagyon szereti. Kedveli az illatát. Azt mondja jól tisztít. Hiszek neki :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!