Isana

Ár:   279 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2018. október 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a körömlakklemosó gyorsan és alaposan távolítja el a körömlakkot. Ideális sötét lakk és fedőlakk eltávolítására. Gyümölcsös-friss illattal és ápoló, visszazsírozó olajjal. A szép körmökért.

Brigibrigi

2019. december 25.

A szokásos zöld színűt szerettem volna, de ez volt, ezért megvettem. Az illata szerintem kifejezetten kellemes, nem olyan szúrós szagú, mint a többi. Szinte gyümölcsös. Viszont nem érzem annyira hatékonynak, mintha nehezebben mosta volna a körömlakkot. Ha nincs a zöld ezt választanám, a rózsaszín szörnyű volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

kalmareszter76

2019. szeptember 10.

Számomra ez a lemosó egy megváltás. Géllakot szoktam leszedni vele a lábamról és TÖKÉLETESEN eltávolítja. Eddig a "speciális" géllakk leoldókkal szenvedtem, de rátaláltam erre. Nekem az a technikám, hogy miután picit megreszeltem, becsomagolom a körmömet celofánba így nem párolog el. Szerintem az illata is kelleme, gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

adra

2019. augusztus 14.

Miután befürödtem a rózsaszín társával, kipróbáltam ezt is. Egy plusz csillag menti meg az örök kárhozattól, egyébként ez is borzalmas. Annyit tud, hogy 3 másodperccel később párolog el a vattáról, így le tudtam valamit szedni a körmömről. Gyorsan fogy, büdös, szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

hajdubarbi

2019. július 6.

Alaposan eltávolítja a lakkot, de hamar párolog a vattáról, így gyorsabban fogy (emiatt -1 csillag). Az illata kellemes.
A zöld verzióhoz képest kicsit rosszabb, a rózsaszíntől viszont ezerszer jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

A zöld verzióhoz képest kicsit rosszabb, a rózsaszíntől viszont ezerszer jobb.

Lina14

2019. június 19.

Szintén a zöldet kerestem, de csak ezek voltak kint. Ez egy fokkal jobb a rózsaszínnél, de nagyon gyorsan párolog és emiatt sokszor kell újra löttyintenem a vattakorongra. Nem szárít annyira, mint gondoltam, viszonylag szépen leszedi a alkkot, de hát nem ér fel a zöld mandulaillatú társához.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Dicci

2019. március 4.

Nekem is a zöld volt előzőleg, de ennek mintha jobb lenne az illata és picit intenzívebben szedi a lakkot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Ad-Namah

2019. február 13.

Nekem jobb mint a zöld Isana lemosó, a nyomda lemezről is gyorsabban eltávolítja a lakkot és a koromrol is. A baja h gyorsan elpárolog, a zöld Isana pedig tovább bírja. Így gyorsan fog fogyni. / Egy egész flakon után tapasztalom, hogy a zöld isana lemosóhoz képest nem tud sokat. Sajnálom, hogy a zöld színű megszűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Csokirita89

2019. február 10.

A szokásos zöldért indultam de barátnőm tanácsára ezt vettem, hát szerencsére nem csalódtam. Az illata kellemes és nem kell sok belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Pdrea

2019. január 19.

A régi zöldnek a közelébe sem ér! Az illata borzalmas, sokkal több kell belőle és még szárít is. Úgy vacak, ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

ecet

2019. január 4.

A zöldért indultam, de csak ez volt helyette, meg az acetonmentes verzió. Gondoltam csak nem lehet olyan rossz, mert a zöld elég jó. Pozitívan csalódtam, jó erős, és az illata sokkal jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance