Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2012. szeptember 5.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Hajlékony fejének köszönhetően a 3-3 penge pontosan illeszkedik a bőrre, ezáltal alaposan eltávolítja a szőrt és csökkenti a bőrirritáció kialakulását.

Dea

2019. július 4.

Nekem nem jött be, nagyon hamar elkopik,nekem túl gyorsan kell cserélni, most vettem hozzá pengéket, de többet nem fogok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

LReni91

2018. május 28.

Kényelmes használat, hajlékony fej, többszöri használat után sem kopik a penge és kedvező áron juthatunk hozzá a pótfejekhez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

pattelin

2018. március 30.

Nagyon kényelmes használni, jó hogy ilyen hajlékony a feje! A feje sem jött le eddig (pár alkalommal használtam). Szépen és alaposan lehet vele dolgozni a lábon. Puha és sima érzést hagy maga után! Eddig 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

pEni

2017. május 20.

Baratnom javaslatara vettem meg. Nagyon szeretem,sokaig jo a pengeje, puha bort eredmenyez.
Az ara is remek! :)
Eddig nem adodott problemam a nyéllel. (2.fejet hasznalom hozza)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Az ara is remek! :)
Eddig nem adodott problemam a nyéllel. (2.fejet hasznalom hozza)

Nyuszoka

2016. október 9.

Nekem kényelmetlen volt a használata, számomra túl nagy a feje és a recés műanyag része nagyon karistolta a bőrömet. Kb. a 4. fej csere után én is tapasztaltam, hogy használat közben gyakran lejött a borotva feje. Kár érte, mert jó áron van, sokáig élesek maradtak a pengéi és jó alaposan is borotvált egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

KBrigi19

2016. június 13.

Nagyon könnyen lehet vele dolgozni a nagy feje miatt ( lábon). Teljesen elégedett vagyok vele, sokkal jobban megéri mint a drágább társai. Fejeket is olcsóbban lehet hozzá venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

DianaS

2016. május 19.

Nekem a Gillette a no.1, igazi precíz borotva és nagyon szeretem, de nem győzöm folyon venni hozzá azokat a drága fejeket.., ezért úgy döntöttem beruházok egy olcsóbb kategóriára, és az itteni vélemények alapján vettem meg őt. Eddig elégedett vagyok, minden rendben van vele, egész jól teszi a dolgát, viszont féltem is, hogy milyen lesz a feje, mint ahogy írtátok, de én nem tapasztaltam ilyet, igaz nem használtam még olyan sokat, de ez majd úgyis kiderül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

BNiki

2015. szeptember 27.

Pár éve vettem először ezt a borotvát, nagyon szerettem. A 6 penge szuper, könnyen lehetett vele dolgozni és szerintem jó a fej kialakítása, nem nagy és jó, hogy hajlik! El is használtam hozzá 3 pótfejet, mikor is megadta magát a pótfej és a nyél műanyag része is,ahol csatlakoznak. Újra is vettem gyorsan, viszont 2 hetet bírt és eltört ezen is a nyél csatlakozóján a műanyag :( Nagyon sajnálom, úgy látszik a minősége nem a régi, pedig nem igazán találni ilyen jó áron sok pengés borotvát..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Kiszke

2015. március 26.

Nagyon gyors vele a borotválkozás, sokáig éles marad a penge. Elég nagy a feje, de nekem nem okozott gondot, mivel nagyon jól hajlik. a két pengesor között is hajlik, így nagyon alapos tud lenni. Nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Andi888

2015. február 2.

Imàdom. Nagyon könnyen borotvàl.Fogàs tökéletes és végre nem vàgom magam szét. Nem fogom lecserélni.Àra is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract