Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Intenzív ápolás őszibarack illattal & mandula olajjal. Hosszantartó ápolás a bársonyosan puha ajkakért. Az ápoló formula olíva-, avokádó- és mandulaolaj kombinációjával védi az ajkakat a kiszáradástól. E-vitamint és sheavajat tartalmazó összetételének köszönhetően elősegíti a természetes regenerálódást. Ásványi- és szilikonolaj mentes.

Beautypink

2021. április 7.

Az illata nagyon kellemes, nekem az állagával nincs bajom, védeni védi a számat a hideg időben a kiszáradástól, de ha már kiszáradt semmit sem segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

Provence

2020. szeptember 19.

Az illata nagyon finom, de az állaga borzasztóan kemény és nem használt semmit, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Biancah

2020. május 18.

Az illata isteni, igazi juicy barackos, kenegetni jó, de semmi extra. Nem szárít, de nem is hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Panna02

2019. szeptember 25.

Nagyon jó illata van, és folyamatos használat mellett sem szárít. Nem egy Carmex, de kenegetni jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Burya

2019. július 4.

Nekem bejött, nem szárít, az állaga is jó, nem kőkemény, de nem is folyik (még most nyáron sem) és az ára is baráti. Viszont nagyon intenzív barack illata van, ami nekem nagyon tetszik, de aki nem bírja az erőteljes illatokat, azoknak nem ajánlom. Részemről minden kritériumnak megfelelt, megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Gina19

2019. június 17.

Nem rossz,de nem is olyan jó, mint mondjuk a Neutrogena ajakápolom (amit egyszer véletlenül otthonhagytam, és akkor vettem ezt tartaléknak). A szép összetevõi ellenére valahogy nem hidratál eléggé,illetve az állaga kicsit kemény. Az illata és az ára szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

stripedpanda

2019. május 25.

Nagyon jó, erős barack illata van. Az árához képest jó kis ajakápoló, persze csodát nem tesz, olyan táskába dobálós fajta. Nekem tetszik az állaga, de pont emiatt azt vártam, hogy jobban fog hidratálni.

Update: rendszeres használat mellett sajnos kifejezetten szárít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Update: rendszeres használat mellett sajnos kifejezetten szárít :(

emiliamiliaeszter

2019. május 11.

Az illata mesés barackos, imádom.
Elkenegetem arra tökéletes, nem csodaszer de jobb mint a semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Az illata mesés barackos, imádom.
Elkenegetem arra tökéletes, nem csodaszer de jobb mint a semmi.

Panni43

2019. május 8.

Miután megvettem nagyon sok negatív véleményt olvastam róla, de nekem teljesen bevált. Jól hidratál, kellemes az illata és az állagával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Floree

2019. május 8.

Miután itt jó véleményeket olvastam erről az ajakápolóról, gondoltam beruházok én is egyre, végülis gyümölcsös meg szép a színe is. Nagyon finom az illata és jól hidratál! :) És nem is drága. Ajánlom mindenkinek!

Up: Mégsem hidratál olyan jól, sőt...nagyon kemény, és mintha lenne egy réteg a számon, ami nagyon kellemetlen. :S Emiatt le kell vonjak két csillagot...pedig hittem benne. Táskába dobósnak jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil