Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gizidili, Módosítva: 2019. április 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon igénybevett és száraz hajra. Fodrászok ajánlásával. Gazdag mélyápolás. A hajszerkezet célzott javítása.  Szilikonmentes.

A gazdag phyto-oil ápoló komplexet tartalmazó összetételének köszönhetően körbeveszi a hajszálakat, elősegíti a haj regenerálódását, és hat a hajtöredezés ellen.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Palma215

2021. július 30.

Ez nem egy rossz termék. A CGM hajbalzsamokkal folyamatos kísérletezésben vagyok, keresem, kutatom az igazit. Ez nem lesz az. Összességében tényleg nem rossz, de nagyon erős az illata és sűrű az állaga, nehezen tudom eloszlatni. A hatása semmi extra, de abszolút nem rossz, de szerintem biztos nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 30.

Timcsoki

2021. június 27.

Szőkített hajam van, havonta járok fodrászhoz festetni, ami eléggé megviseli a hajvégeket! Kerestem egy olyan pakolást, ami segít a szárazság megszüntetésében! Meg vagyok elégedve ezzel a pakolással, sűrűs és sokáig kitart annak ellenére, hogy egyszerre sokat használok! Én minimum 1-2 órát rajta hagyom, heti 2X használom, ennek ellenére sem zsírosít! Ár/érték arányban jó, érdes kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

renz

2021. június 3.

Nagyon problémás hajam van, nem tudja eldönteni, hogy egyenes vagy hullámos vagy göndör, így mindig "szöszös" volt a felső réteg, és még száraz is. Kipróbáltam jó pár balzsamot, pakolást, de ez végre mindent visz! Túlozni nem akarok, de közel olyan a hajam utána, mintha a fodrásztól jönnék.
Nagyjából egy hónapja használom hajpakolásként, 0,5-1 órát hagyom rajta, és vízzel öblítem csak le.
Az állaga kellemes, az illata még ennél is jobban, de elsősorban a hatása miatt fogott meg. Nálam ez a favorit, mindenképpen újravevős termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

Jayf

2021. március 24.

Nem rossz, jó sűrű pakolás, kellemes érzetet hagy maga után, nem nehezít el, de önmagában még nem próbáltam, csak más termékekkel. Az INCI miatt vettem, mert CGM (nagyjából, van benne egy alkohol, ami more research recommended), szóval egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

veramail

2020. november 23.

Sűrű állagú pakolás, kellemes illattal. A hajam tövére nem teszek, mert hamar zsírosítja. Szárítás után kellemes tapintású a hajam, de olyan tartós csoda hatást nem tapasztaltam, mint vártam. Felváltva használom pakolásként vagy balzsamként. Szívesen elhasználom, de lehet hogy nem lesz újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

danzsu

2020. augusztus 17.

Rengeteg terméket próbáltam már a kócszerű, száraz göndörödő hajamra ,de a sok vacak közül (amik csak ígérgetnek),ez vált be legjobban. Nem csodaszer, de pár napra kezelhetővé teszi a hajamat (fillérekért). Pakolásnak használom legtöbbször (min. 30 perc),de ha sietek balzsamként is funkcionál. Később alakul ki a kóc a fejemen,és a tapintása is kellemesebb a rőzsémnek . Még várom a csodaszert,de addig használom ! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

olin

2020. február 8.

Csalódás volt, nagyon sokat kellett használni hogy valami hatását lássam, de nem volt az igazi, nehezen lehetett a hajam kifésülni, tördeztek a hajvégeim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

kovacsgretii

2019. október 25.

A legjobb hajpakolás, amit eddig használtam!
A száraz, töredezett hajamat 3 perc hatóidő után puhává varázsolta.
Ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

A legjobb hajpakolás, amit eddig használtam!
A száraz, töredezett hajamat 3 perc hatóidő után puhává varázsolta.
Ajánlom mindenkinek:)

viewxy

2019. augusztus 5.

Eddig a Garnier hairfood pakolásokat használtam minden hajmosásnál pakolásként 30-45 percig, szóval ahhoz tudom hasonlítani ezt.
Először is sokkal olcsóbban lehet kapni, de kb felé annyi van benne. Így én kb ugyanott jönnék ki pénzben mindkettővel.
Valahogy nem erre az illatra számítottam amikor argan olajas cuccot veszek, de kellemes, csak valahogy nem illik hozzá. Elég sűrű, krémes állaga van, viszonylag bőven használtam belőle, beszívta a hajam.
Fent hagytam kb 45 percig, lemosásnál hihetetlenül puhának érződött a hajam. Miután megszáradt fényesebb a hajam, szép göndör tincseim lettek. A hajtövemnél kicsit soknak érzem, ott le van lapulva, az egész hajam jobban el van nehezedve, szerintem kevesebb napot bír ki két hajmosás között. Szerintem jó kis cucc ez, ha kitapasztalom a használatot, hogy mennyit érdemes belőle használni meg milyen gyakran akkor szerintem barátok leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

angelademeter0022

2019. június 5.

Nekem par hasznalat utan nagyon elkezdett hullani meg toredezni tole a hajam nemtudom miert de egybol abba is hagytam es azota nincs ilyen problema:( nekem nemvalt be sajnos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol