Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gizidili, Módosítva: 2019. április 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon igénybevett és száraz hajra. Fodrászok ajánlásával. Gazdag mélyápolás. A hajszerkezet célzott javítása.  Szilikonmentes.

A gazdag phyto-oil ápoló komplexet tartalmazó összetételének köszönhetően körbeveszi a hajszálakat, elősegíti a haj regenerálódását, és hat a hajtöredezés ellen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Csutak

2023. december 8.

Sűrű krém, jó az illata is, ami sajnos nem marad meg a hajban, de nem bánom. Első használat után ezeket tapasztaltam, de talán több használat után többet tudok mondani. :) Az elseve kókuszos pakolása jobb, de drágább is, így amíg el nem fogy, jó lesz ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 8.

LUNACICA

2023. július 10.

Borzasztóan zsíros lett tőle a hajam,és elnehezedett,viszont cserébe semmi pozitív hatása sem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 10.

cattitude

2022. október 22.

lehet ezt időközben reformulálták, mert szerintem szuper termék. én inkább olajos dolgokat kenek a hajamra és amikor egy balzsamnál kicsit testesebbre van szükségem, akkor nagyon szépen visszapuhítja a szőkítés/tonizálás után kiszáradt hajam. jó az állaga, szerintem kellemes az illata, de nem marad sokáig a hajban (amit én nem bánok). elég hosszú a hajam és egy ilyen doboz nem sok mosásra elég, de emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 22.

Elzaaa

2022. augusztus 3.

Jó kis hajpakolás panthenollal, mandula- és argánolajjal. Jó száraz és szőkített hajra. Intenzív, kellemes illata van de hajmosás után nem marad meg sokáig. Drogériás viszonylatban jó hajpakolásnak számít. A Dm-es Balea Spliss Protection jobb nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Palma215

2021. július 30.

Ez nem egy rossz termék. A CGM hajbalzsamokkal folyamatos kísérletezésben vagyok, keresem, kutatom az igazit. Ez nem lesz az. Összességében tényleg nem rossz, de nagyon erős az illata és sűrű az állaga, nehezen tudom eloszlatni. A hatása semmi extra, de abszolút nem rossz, de szerintem biztos nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 30.

Timcsoki

2021. június 27.

Szőkített hajam van, havonta járok fodrászhoz festetni, ami eléggé megviseli a hajvégeket! Kerestem egy olyan pakolást, ami segít a szárazság megszüntetésében! Meg vagyok elégedve ezzel a pakolással, sűrűs és sokáig kitart annak ellenére, hogy egyszerre sokat használok! Én minimum 1-2 órát rajta hagyom, heti 2X használom, ennek ellenére sem zsírosít! Ár/érték arányban jó, érdes kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

renz

2021. június 3.

Nagyon problémás hajam van, nem tudja eldönteni, hogy egyenes vagy hullámos vagy göndör, így mindig "szöszös" volt a felső réteg, és még száraz is. Kipróbáltam jó pár balzsamot, pakolást, de ez végre mindent visz! Túlozni nem akarok, de közel olyan a hajam utána, mintha a fodrásztól jönnék.
Nagyjából egy hónapja használom hajpakolásként, 0,5-1 órát hagyom rajta, és vízzel öblítem csak le.
Az állaga kellemes, az illata még ennél is jobban, de elsősorban a hatása miatt fogott meg. Nálam ez a favorit, mindenképpen újravevős termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

Jayf

2021. március 24.

Nem rossz, jó sűrű pakolás, kellemes érzetet hagy maga után, nem nehezít el, de önmagában még nem próbáltam, csak más termékekkel. Az INCI miatt vettem, mert CGM (nagyjából, van benne egy alkohol, ami more research recommended), szóval egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

veramail

2020. november 23.

Sűrű állagú pakolás, kellemes illattal. A hajam tövére nem teszek, mert hamar zsírosítja. Szárítás után kellemes tapintású a hajam, de olyan tartós csoda hatást nem tapasztaltam, mint vártam. Felváltva használom pakolásként vagy balzsamként. Szívesen elhasználom, de lehet hogy nem lesz újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 23.

danzsu

2020. augusztus 17.

Rengeteg terméket próbáltam már a kócszerű, száraz göndörödő hajamra ,de a sok vacak közül (amik csak ígérgetnek),ez vált be legjobban. Nem csodaszer, de pár napra kezelhetővé teszi a hajamat (fillérekért). Pakolásnak használom legtöbbször (min. 30 perc),de ha sietek balzsamként is funkcionál. Később alakul ki a kóc a fejemen,és a tapintása is kellemesebb a rőzsémnek . Még várom a csodaszert,de addig használom ! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.