Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nonca, Módosítva: 2023. július 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd tisztítás niacinamiddal/&pantenollal minden bőrtípusra érzékeny bőrhöz is használható. 0% parfüm, szulfát felületaktív anyag, szilikon, parabén, mikroplasztik. Az Isana pure tisztító hab niacinamidból (B3 vitamin) és pantenolból (B5 provitamin) álló vitamin komplex-szel kíméletesen és alaposan szabadítja meg a bőrt a sminktől és a szennyeződésektől. A parfümmentes kímélő tisztító formula élénkíti a bőrt.

Bodzi09

2024. május 30.

Nekem nagyon nem vált be. Egyáltalán nem éreztem az arcomat tisztának a használata után és számomra az illata is nagyon kellemetelen. Gondolkodtam, hogy nem is használom el, végül nagynehezen elfogyott, de vártam a pillanatot mikor cserélhetem már le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 30.

KCsenge

2024. május 22.

Ez egy nagyon gyengéd lemosó hab. Nekem estére kevésnek bizonyult, nincs az a tiszta érzetem utána, így jelenleg reggel használom. Felfrissít, az esti krémmaradványokat jól leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 22.

littlefox91

2024. május 2.

Második lépésként használom micellás víz után, nekem bevált. Újra fogom venni. Nincs semmi illata, alapból habos, sokáig is elég volt. Nem tisztít túl erősen, nincs az a csikorgó érzés utána, nagyon gyengéd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 2.

Fairy0124

2024. április 14.

Nekem nagyon bevált, szuper ez a habos állag, jól tisztít, nem száraz utána a bőröm sem. Alapozót nem használok, maximum színezett krémet, szóval lehet a vastagabb sminket nem hozza le azonnal, a szemem pedig nem ezzel mosom le. Előtte én sosem kenek olajos arctisztítót az arcomra, azokat nem szeretem és feleslegesnek is tartom ezeket a 100 lépéses arclemosásokat. Tehát nekem, az én saját szokásaimhoz bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 14.

btia826

2024. április 5.

Nem igazán érzek különbséget a használata és a sima meleg vizes arcmosás között.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 5.

pkiara921

2024. március 19.

A termékcsalád szérumja nagyon bejött, szépen nyugtatja a rozaceás arcomat, lehúzza a pirosságot, ezért vettem meg ezt a terméket i, nem mellesleg az ára is mellette szólt. Először meglepődtem, hogy hab jön a tubusból, de imádom az ilyen állagú dolgokat, szóval ez nálam pozitív. Első használat után nem tudtam, mit gondoljak, de már két hete használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Az Isana olajos lemosóját használom esténként előtte, és tökéletesen dolgoznak együtt szépen tisztítanak. Ráadásul az illata is nagyon tetszik, és még a csomagolása is szép. Biztosan újravevős lesz, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 19.

dunaimano

2024. február 14.

Nos, ez egy hab. Nem habzó, hanem a tubusból kipumpálva már hab. Nem tudom miért, én ezen meglepődtem. Alapvetően reggel használom, erre tökéletesen bevált. Gyengéden, de hatékonyan tisztít, kíméletes, nem szárít, nem húzódik utána a bőröm. Második lemosóként még nem próbáltam, de meg tudom érteni, ha úgy kevésnek tűnik, főleg nálam zsírosabb arcbőrrel. Hozzá kell tenni, én mostanában leginkább itthon vagyok, keveset járok ki, nem sminkelek, a bőröm relatíve kevés stressznek van kitéve. Alapvetően tetszik ez a lemosó, rém egyszerű, de a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 14.

danna113

2024. február 14.

Szép összetevős lemosó, de nem tisztít eléggé, legalábbis nekem ilyen érzetem van tőle. Pozitívuma, hogy nem szárít és nagyon olcsó. Ahhoz viszont, hogy nagyjából működjön, nekem nagyon sokra van szükségem (legalább 5-6 pumpálásnyi). Maradok a Cerave, GG és Balea vonalon. Dupla tisztításra, micellás vízzel jó lehet, de olajos lemosót nem tudom mennyire tudná eltávolítani. Gyanítom, hogy semennyire. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 14.

emiko

2024. január 9.

Sokadik tubust használom már. Szerintem jól tisztít, de mégsem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 9.

Sokadik tubust használom már. Szerintem jól tisztít, de mégsem szárít.

BLili

2023. december 10.

Abszolút tényleg semmit nem ér, még a sima víz is többet használ. Teljesen felesleges megvenni. A Pure család ahas lotionja viszont világbajnok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 10.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Niacinamide, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.