Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nonca, Módosítva: 2021. augusztus 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd tisztítás niacinamiddal/&pantenollal minden bőrtípusra érzékeny bőrhöz is használható. 0% parfüm, szulfát felületaktív anyag, szilikon, parabén, mikroplasztik. Az Isana pure tisztító hab niacinamidból (B3 vitamin) és pantenolból (B5 provitamin) álló vitamin komplex-szel kíméletesen és alaposan szabadítja meg a bőrt a sminktől és a szennyeződésektől. A parfümmentes kímélő tisztító formula élénkíti a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsofbar77

2022. április 26.

Nagyon szeretem, egyáltalán nem szárítja a bőrömet és kímeletesen távolítja el a sminket. Újravevős. ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

Mute311

2022. március 19.

A dm-es testvérétől sokkal jobban bevált. Reggel szoktam általában használni, de este is szuper dupla tisztítás második lépéseként. Eléggé pénztárca barát. Nem szárít, kellemes, nincs zavaró illata sem. Szuper választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

Palma215

2022. március 12.

Kezdjük a jó részével: ez baromi pénztárcabarát. Én ezzel arcot mosok, ecsetet mosok, sminkszivacsot, és még mindig tök nehéz, pedig használom egy ideje. Nagyon kellemes az illata, annak ellenére ugye, hogy nem parfümös. Imádom, hogy nia van benne. A hatását annyira nem érzem, de megnyugtatja a kis lelkemet.
Ami nekem nem tetszik, hogy ez azért nem tisztít olyam jól. Értem én, hogy ez érzékeny bőrre való, nem az én rinocéroszbőrömre tervezték, de engem pl zavar az, hogy több pumpával kell egy arcmosásnál elhasználni - és még ígyis kitart jó sokáig mondjuk - meg hogy kétszer meg kell mosni az arcomat meg többet kell vele masszírozgatni. Nekem amúgy is fura ez a hab állag, de ez az én egyéni preferenciám, ezért próbálok nem túl szigorú lenni, de akkor is úgy gondolom, hogy ha más, gyengédnek titulált, nem agresszív lemosók tudnak hatékonyan tisztítani mindenféle sika-sika nélkül, akkor ennek is kellene. Szívem szerint 3,5 csillagot adnék amúgy rá, mert azért ez egy 4 csillagos kencéhez kevés, de a hármat meg keveslem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 12.

GIN

2022. február 20.

Szerintem korrekt kis hab, jól tisztít, (csak szemfestéket használok, még a vízálló termékeket is hiánytalanul leszedi).
Estére azért duplán mosok vele arcot, így érzem teljesen tisztának, de így se szárítja ki a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

tornainati

2022. január 5.

Kb. 4 hónapja használom, és még bőven van belőle, szóval kiadós. Nem húzódik utána az arcom (kipróbáltam úgy is, hogy direkt nem kencéztem utána rögtön). Ahhoz képest, hogy tényleg nincs benne parfüm, csak picurka "citromhéj-szerű illata" van, ami ráadásul gyorsan elillan, szinte csak addig érezni, amíg felkerül az arcomra, lemosásnál el is tűnik. Szerintem érdemes kipróbálni. Egész jól tisztít, de önmagában nekem kevés, a pórusaim mélyére nem hatol be, így én reggelente használom, felfrissíti az arcom, eltünteti az esti rutin nyomait. Este második lemosónak is jó lehet, de sminklemosáshoz szerintem kevés (főleg, hogy azt írja, hogy a szemkörnyéket ki kell hagyni, úgy meg sminkeltávolításra kicsit karcsú). Ezért vonom csak le az egy csillagot, mivel olyat ígérnek, amit nem tud a termék teljesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

Mia0602

2021. december 30.

Nagyon örülök, hogy a Rossmann is próbál felzárkózni a tudatos bőrápolás vonalon.
Niacinamide és panthenol tartalmú, amiket az én száraz bőröm nagyon szeret. Reggeli és esti rutinba olajos lemosó után is használtam. Nagyon jól leszedi a maradványokat. Valószínüleg ezt a hab állagot nem szereti a bőröm. Használat közben is olyan érzés mintha csak ide-oda tologatnám a bőrömön és hosszú percek telnek el mire úgy érzem, hogy lemostam. Száraz bőrüként szárító hatást is tapasztaltam, ami kombinált és zsíros bőrnek lehet, hogy nem lesz hátrány.
Ráadásul pórul is jártam vele, mert a karácsonyi családlátogatás során magammal vittem, a teteje letekeredett és a termék 90%-a elpárolgott belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 30.

borbelytami

2021. december 20.

Az esti rutinban másodikként, a reggeliben egyetlenként használom. Nagyon nagyon szeretem. Nem csípi a szememet, nem lesz tőle homályos a látásom, mint az olajos lemosoktol. Nagyon jól tisztit és a panthenol miatt nyugtatja is a bőrömet. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

mentaviola

2021. december 1.

Nagyon szeretem a pumpás arctisztító habokat. Általában reggelente használom, hogy az esti szérumkavalkádot eltüntessem a reggeli rutin előtt. A polcokról eltűnt a balea med és helyette sikerült levadásznom ezt. Nagyon jó, ha lesz ismét Balea med nem biztos hogy leváltom ezt. Az én céljaimnak tökéletesen megfelel. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

blessed

2021. október 21.

Nem tudtam megvárni amíg a Balea hasonló hab állagú tisztítója bejön hozzánk, így megvettem ezt. De nem bánom, nekem nagyon megfelel dupla tisztítás 2. lépéseként vagy reggel magában. Az érzékeny, pattanásra hajlamos bőrömnek tökéletes, nem szárítja és nem lesz csikorgósan sima utána. Szép összetevőlista, de semmi extra, saját márkás termékként viszont lehetne picit olcsóbb. Valószínűleg újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

Vivus94

2021. október 11.

Nagyon laza hab állagú lemosó, aminek tetszik az incije és tényleg nagyon kedves, baráti kis termék. Viszont sajnos nekem nem elég, nem érzem, hogy megfelelően tisztítana, és ez az állag tényleg olyan, mintha csak maszatolnám vele az arcom. Szerettem volna szeretni, másnak biztos jól működhet érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Niacinamide, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid