Isana

Ár:   369 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéden és kímélően ápolja és tisztítja kezeit.

A vanília és a különböző téli fűszerek illata különleges élményt nyújt.

PH semleges, bőrgyógyászok által tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Wildflow

2014. július 29.

Nagyon szerettük télen! A pumpás csomagolása is olyan szép volt. Remélem, idén is visszahozzák, vagy kapunk valami még finomabbat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

fruzsicaaa

2014. január 21.

Nagyon gyengecske. Hasznalat kozben erezheto csak az illata, utana semmi. De ami nagyobb baj, hogy nem is tisztit rendesen es sok kell belole, hogy egyaltalan habozzon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.

szeliger

2013. december 4.

A sok jó véleményt olvasva nekem is kellett egy ilyen, különösen, hogy ilyen hangulatos a flakonja. Nekem nagy csalódás volt, kézmosás közben egy picit illatozik, aztán elillan, az illatban nincs semmi figyelemfelkeltő, szerintem tucatdarab. Igen gyakran kell kezet mosnom a munkám miatt, ilyen gyakori használat mellett sajnos eléggé szárít. Ki nem dobom, de nem must have darab, simán el lennék nélküle is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 4.

terke29

2013. december 4.

Na,beálltam én is a sorba,és elmentem megvenni ezt a krémszappant...Nálam elmaradt a wow! effekt..Ez egy teljesen normális,krémes,sűrű folyékonyszappan,de ennyi.Szép flakon,jó illat(bár fogalmam nincs arról,mire alapozták,hogy ilyen bukéja van a hóviharnak...),kedvező ár(0.65€),de ez minden..Sem nem tud többet,mint a többi,sem kevesebbet.Tisztára mos.Pont ez a dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 4.

mysticnails

2013. december 3.

Finom illat(zselés szaloncukorra emlékeztet illetve a narancsos csokis illóolajamra),sűrű és krémes,nem szárít,megfelelően tisztít. Az ára pedig tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

bolero

2013. december 3.

Hamar elillan az illata, kicsit szárít is, tipikus Isana - viszont az illata abban a két másodpercben, míg érzem... <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Moncsi94

2013. december 3.

Nagyon jó az illata, csak sajnos nekem hamar elillan. Talán egy kicsit szárít is.
UP.:Egyébként utántöltőset vettem én is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

UP.:Egyébként utántöltőset vettem én is :)

bogirepcsin

2013. december 2.

amikor a katalógusban megláttam, tudtam, hogy imádni fogom :)
a vaníliás dolgokkal engem mindig meg lehet venni kilóra:)
a tusfürdő elfogyott azüzletben, így csak egy utántöltőt vettem
az állaga nagyon jó sűrű, krémes, és alig szárít, de az illata nagyon enyhe, szinte alig érződik, és akkor sem érzek ki belőle finom mézeskalácsillatot, csak valami édeskés illatot, minimálisan fűszeres beütéssel
most, hogy olvastam a véleményeket, az jutott eszembe, hogy lehet, hogy az utántöltő más minőségű, mint a pumpás kiszerelés? beszerzem a tusfürdőt, és utánajárok:)
addig 4 csillag):

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

amikor a katalógusban megláttam, tudtam, hogy imádni fogom :)
a vaníliás dolgokkal engem mindig meg lehet venni kilóra:)
a tusfürdő elfogyott azüzletben, így csak egy utántöltőt vettem
addig 4 csillag):

cila

2013. december 2.

Csomagolása nagyon tetszik.De illata az semmi,legalább is, amit én vettem.Felejtős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 2.

bellehercegno

Isteni az illata! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 2.

Isteni az illata! :)

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate