Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

24 órán át tartó, megbízható védelmet nyújt egész napra. Bőrbarát. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 150 ml

Ennie86

2018. január 15.

Nagyon finom rózsa illata van ami szerintem nem nagymamis. Szerintem 24 órát nem bír ki, max pár órát. Viszont nem hagy foltot. Hűvösebb időben szerintem teljesen ok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

csudex

2017. július 24.

Mini valtozatat vettem meg a taskamba, hogy mindig legyen nalam. Strand elott be is fujtam vele magam. Es azt vettem eszre, hogy valaminek nagyon jo illata van, eloszor azt hittem, hogy valaki parfumet erzem, de nem, neki van ilyen jo illata. Izzadasgatlo hatasa egy eros kozepes, de mindenkepp meg fogom venni a nagyot az illata miatt, amugy nekem ezek a sajatmarkas tortenetek gyengek izzadasgatlasra a meleg nyari napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

nagyerika28

2017. január 8.

Tetszik az illata, olyan púderes, nőies, lágy. Télen elég a dezodoráló hatása, ruhán nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

nanne

2016. december 26.

A minit vettem ilyen táskábadobósnak, de volt pár alkalom, hogy csak ezt használtam. Az illata szerintem elviselhető, még reggel is, de szerencsére hamar elillan, mert bár nem rossz, de a parfümjeimet jobban szeretem. A hatását csak ősz vége óta tesztelem, de szerintem egy átlagos stresszmentes egyetemi napon bőven megállja a helyét. Elgondolkoztam, hogy megvegyem a nagy kiszerelést is. Azért nem 5csillag, mert kedvenc nem lett,és van nála sokkal jobb, de ha nagyon spórolni akarnék, ezt venném le a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Ayase

2016. december 22.

Nekem nagyon mű, nagymama és rózsaillat keveréke volt az a dezodor. A hatásával sem voltam maximálisan megelégedve, pedig nem vagyok izzadós. Az ára kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Charlena08

2016. október 9.

Nekem tetszett az illata, ahogy a kupakban megszaglásztam... Az ára is baráti, kisebb kiszerelés, ezért ridikülben is elfér. Gondoltam, teszek vele 1 próbát... de valóban semmit nem csinál. Az egy dolog, h nem igazán véd az izzadás ellen, viszont az illata is hamar elillan, már az a kevés is, amit érezni lehet kifújás után. Sajnos csalódás, leginkább az ára miatt jóindulattal 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

natasa

2016. szeptember 26.

Retro deo illat. Rózsásnak nem mondanám. Írta valaki korábban, hogy az Impulse-ra emlékezteti, és tényleg. Valami olyasmi.
Kis változatot vettem, táskába pont elég, ha nagyon kellene, csak akkor veszem elő. Egyébként napi szinten ezt nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

betti001

2016. augusztus 20.

Nagyon jó az illata, az árához képest tartós! Sokak írták, hogy beragad a fújórésze, de én ezt nem tapasztaltam! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

henriettadh

2016. május 24.

jó az illata, de nem annyira tartós, viszonylag sokáig elég egy flakon! Amúgy mínusz két csillag, mivel BERAGAD a fújórésze!!! -.-' és persze akkor amikor kb tele van, na akkor kb használhatatlan :-D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

LathatatlanOzike

2016. április 30.

Első benyomás:
Az illata egy kicsit mű, nem is tudom, hogy mire hasonlít leginkább.
Izzadásgátló hatása közepes, ma nem volt annyira meleg, szóval sejtésem szerint egy túrásabb, mozgalmasabb napon a hatása egyenlő lesz a nullával...
Kicsi kiszerelésben praktikus, az ára baráti.
Visszajövök még, ha többször használtam már. :)

Felhúzom négyesre, mert jobban teljesít, mint a Baleás mini dezodorom, pedig abban jobban hittem.
Nem olyan rossz ez, gyors megoldásnak oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 30.

Első benyomás:
Az illata egy kicsit mű, nem is tudom, hogy mire hasonlít leginkább.
Kicsi kiszerelésben praktikus, az ára baráti.
Visszajövök még, ha többször használtam már. :)

Nem olyan rossz ez, gyors megoldásnak oké.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate