Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nitavondee, Módosítva: 2014. július 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

kawa.kriszta

2015. augusztus 29.

A gyerekeim érzékeny bőrére bevált. Az illata semleges. Nem szárít, nincs irritáció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

noemi90

2015. január 16.

Ronda és finom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 16.

Ronda és finom :)

rainbow

2014. szeptember 6.

Van pár Isana tusfürdő, ami kifejezetten nem jön be, ez viszont ár-érték arányban egyáltalán nem rossz. Nekem tetszik az illata, jól habzik, 299 forintért ennél többet nagyon nem lehet elvárni. Újravenni nem fogom, mert annyira nem nőtt a szívemhez, de ha gyorsan kellene olcsó tusfürdő a Rossmannból, ezt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Audrey80

2014. augusztus 31.

Ennek egyedül az ára és a csomagolása, ami pozitívum. A kedvenc aloésom mellé vettem, ez annyira nem jött be. Azt hittem, a Balea sensitive párja, csak Rossmannosban, de van valami fura szaga, pedig azt hittem illatmentes. Na, mindegy, csak a szag miatt nem pontozom le, mert az szubjektív, de jobb lenne illat nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

B.Violetta

2014. augusztus 19.

Egy Fa agyon illatosított tusfürdő helyett vettem meg SOS-ben, mert nagyon viszketett tőle a bőröm, reggelre véraláfutásosra vakartam magam. Az Isanával semmi bajom, tetszik az illata és nem irritálja a bőrömet sem. A csomagolást is szeretem, mert látom, mennyi van még benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol