Isana

Ár:   279 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: kalmaniki, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Gyengéd, parabén- és alkoholmentes dezodor 24 órás izzadásgátló hatással. Nem hagy foltot a ruhán.

Carson32

2018. december 18.

Már milliószor újravettem, évek óta csak ezt használom! Nagyon szeretem az illatát és nekem nagyon bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

brbara

2017. november 20.

Nagyon szerettem. ...eleinte... kellemes illat, jó állag, semmi izzadás. Aztán egyik napról a másikra úgy hozzá szokott a bőröm, hogy olyan volt, mintha csak vmi kis enyhe parfümöt fújtam vna a hónapjamra egy kiadós edzés után :D nem szép, amikor az izzadtság szag és ennek a terméknek az illata keveredik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Rommie77

2017. október 26.

Már jó ideje különféle alu-mentes deókat használok kizárólag, és most ez került sorra (ez is alu-mentes, rosszul lett kiírva fent, vagy azóta változott a receptje). Sajnos borzalmasan rossz, konkrétan büdösebb vagyok vele, mint nélküle. Pedig alapvetően jó az illata, de felkenve már pocsék az egész. Sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

tátombák

2017. július 9.

Tubusból szagolva szinte nincs is illata, felkenve viszont egész jól érződik, kellemes tisztaságillata van. Azt viszont soha nem értettem, hogy ilyen egyszerű termékekre miért írják rá, hogy 24 órán át véd, mert ezt nyilván senki sem hiszi el. Pár órán át tart valamit, aztán mint ha oda se kentem volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Ria22

2017. július 1.

Repülővel utaztam, így nem akartam a hajtógázasat vinni, és megvettem őt, nagyon kellemes, púderos, friss illata volt első szimatolásra. Reggel tusolás után fel is kentem, de mire leszálltam a gépről, rosszabb volt, mintha semmit sem használtam volna, nem részletezném. Annyira mérges lettem, hogy első adandó alkalommal ki is vágtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

chamylla

2017. április 22.

Nekem nagy csalódás sajnos. Nagyon olcsó, és az isana termékeket szeretem, ezért választottam. Sajnos nagyon kevés nekem, délre már nem érzem komfortosan magam, nem véd úgy ahogy kellene..az első isana ami a kukában végzi.csak az ára miatt a 2*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

nagybia

2017. április 2.

Én ez előtt Rexonát használtam, azért szeretem ezt nagyon mert nem hagy maga után fehér "port", mint a másik, ami elég kellemetlen volt. Az illata is jó, bár tény, hogy melegebb időszakban 2-3 óránként ajánlott bekenni magad vele...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Mandolin

2017. január 18.

Nekem katasztrófa! Hihetetlenül izzadok mellette! Soha többet nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Nekem katasztrófa! Hihetetlenül izzadok mellette! Soha többet nem veszem újra!

Cinicerha

2016. szeptember 1.

Két éve használok aluminium mentes izzadásgátlót, szerintem mostanra kiürült, aminek ki kell. De nagyon kellemetlen szagú izzadós vagyok. Nekem nem ez, hanem a pumpás volt (az nincs fent), a pumpás nagyon ragacsos érzést keltett s sajnos szerintem alkalmatlan teljesen az általam próbált drága es olcsóbb termékekhez képest. Amíg nem volt más, teafa olajos bekenéssel javítottam rajta. (Nem borotválkozáskor)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Shea94

2015. november 9.

Már egy ideje ezt használom, és nekem teljesen bejött. Az illatát imádom. Nem hagy maga után ragacsos érzést, szinte észrevétlen marad használat után, mégis jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Stearoyl Glutamate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.