Isana

Ár:   549 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. július 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Frissítő és volumennövelő szárazsampon.

Csipetke

2021. január 20.

Nekem az illata olyan semmilyen volt. De tette a dolgát. Nem hagyott fehér nyomokat sem. A szórófeje is jól működött. Egy napot simán kitoltam vele a hajmosást. Két napot már nem bírt de igazából ezt nem is várom el egyik ilyen terméktől sem. Ez az egy nap nekem elég. A csomagolás nagyon cuki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

OneDa

2020. augusztus 26.

A hatása megfelelő, az illata nekem kicsit gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

A hatása megfelelő, az illata nekem kicsit gagyi.

Verena

2020. július 29.

250 forintért csaptam le az utolsó darabra a rossmannban. Szerintem teljesen jó. Nem az a szokványos, rovarírtó spray szag, mint az átlagos szárazsamponok, hanem egy kellemes, nem tolakodó illata van, ami engem leginkább az uborkás dove dezodor illatára emlékeztet :) Kifújáskor fehér lesz a haj valóban, de én vártam pár percet, beledolgoztam a hajamba egy törcsivel és már nyoma sem volt semmi fehérségnek, viszont látványosan eltűnt a zsíros hatása a hajamnak és dúsabbnak is tűnt. Szerintem teljesen korrekt, ha véletlenül látnék még biztos betáraznék belőle, főleg ezen az áron :) (alapból amúgy vagy a rossmann, vagy a dm sima, saját márkás, szőke hajra való szárazsamponjait szoktam használni, de hatásában ez látványosabb szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

tátombák

2020. július 22.

Sok-sok szárazsampont használtam már, szinte kivétel nélkül ebből a súlycsoportból - legolcsóbb drogériás sajátmárkás. Volt közte barna hajra való, illatosított, limitált kiadás, úgyhogy tudtam, hogy mit lehet elvárni. Ez a legnagyobb csalódásom. A zsírosodást alig tünteti el, sokat kell fújni belőle, amitől persze hófehér lesz a hajam. A hajtöveket minimálisan sem emeli meg, pedig a szárazsamponok általában szoktak kicsit dúsítani. Szóval fehér, zsíroskás, lapos haj marad utána. Az illata lenne az egyetlen pozitívuma, de az sem kiemelkedő. Ma a Rossmannban 250 forintért láttam kidobálva, pontosabban csak a helyét, de egyáltalán nem sajnálom, hogy nekem nem jutott belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Ophelia

2020. július 12.

Nekem bejött, bár a sötét hajamból nem könnyű eltüntetni a nyomait, a hatása szerintem szuper, valóban frissebb hajat varázsol, jó illatú, és ami számomra kellemes meglepetés, hogy nincs utána rossz, sprőd, "szárazsamponos" tapintása a hajamnak, hanem puha marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Cicuka22

2020. július 5.

Szerintem szuper. Nagyon tetszik az illata, nem fullasztó, mint általában a többi ilyen termék. Nagyon jól felszívja a zsírt, és csak minimálisan látszik a fehér réteg, de jól ki lehet fésűlni azt is. A volumen hatása is jó. Kár hogy csak limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Dorotien

2020. április 23.

Pénzkibodás. Zsírosodáson semmit nem segít, viszont mégis látszik a hajon a poros réteg, tehát nem elég, hogy zsíros marad a haj, még koszosnak is hat, szóval jobb nem ráfújni. Szerencsére nem volt drága, de sajnálom, hogy nem vált be, batiste helyett keresnék valamilyen olcsóbb alternatívát, de hát nem ez lesz az.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol