Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Karibi illatú szárazsampon a hajmosások közötti időre, amikor azonnal meg kell jelenni valahol. A haj friss és dús lesz. Könnyű kifésülni.

ReiHUN

2019. május 17.

Nagyon jó az illata, szeretem, sütire emlékeztet. Nekem valahogy sosem működtek úgy ezek a száraz samponok, ahogy elvártam tőlük, ezért a nagyon lusta és gázos napokon szoktam használni, mikor tényleg nincs erőm hajat mosni. De ilyenkor is mindig összekötöm. Szőke a hajam, ezen nem látszik a por, de a sötétebben lehet észlelhető lenne. Nem szoktam teljesen kifésülni, mert olyankor nekem visszamegy az eredeti zsíros állapotba kb. Szívesen fogadok tanácsokat a legoptimálisabb használatra! :) Köszi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Magdusos

2019. május 15.

Imádom! Az illatát és azt is, hogy akár 2 nappal ki tudom tolni a hajmosást. Nem nehezíti el a hajamat, friss érzetet biztosít, könnyű kifésülni, nem "foltosodott" a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

zorica85

2019. február 15.

Kiárusításban vettem nemrég két flakonnal fillérekért. Tegnap próbáltam, a hatása semmi extra, pont jó arra hogy még egy napig bírja mosás nélkül a hajam. Kicsit talán jobban mattítja a hajam fényét, mint a szőke hajra való. Ilyenkor már csak összefogva jó a hajam, tehát a dúsítás nem mérvadó. Befújom, bedörzsölöm, átfésülöm, így nemmarad lisztes a fejem. :D Az illata csillagos ötös, emiatt nagyon sajnálom ha tényleg kivonták, még most érezni. Nem túl tolakodó, természetes kókuszillat, sokkal jobb mint a balea coconut illata pedig azt is szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

tátombák

2019. február 15.

Életmentő volt. Sötétbarnaként sajnos kénytelen vagyok kompromisszumot kötni szárazsamponok terén, mert a barnával mennék biztosra, de az illatosítottak mind fehérek.
Ezt szépen bele tudtam dörzsölni a hajamba, nem volt foltos, könnyen ki tudtam fésülni, tette a dolgát. Az illata pár óráig érződött, 1 nappal ki tudtam tolni a hajmosást, az nekem már bőven elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Zsaklin09

2018. november 6.

Szerintem nagyon jó kis szárazsampon volt, sajnos elfogyott és mikor újra szerettem volna venni, már sehol sem kaptam. Az illata nem műkókusz, mint a baleásé, hanem kellemes finom kókusz, a hatása pedig teljesen jó. Nem ragadt tőle a hajam, 1-2 nappal kitolta a hajmosást. Az ára is teljesen elfogadható, simán újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

bettina.tarin

2018. október 20.

Az illata eléggé tömény és fehér lesz tőle a barna hajam, de ha jól kifésülöm/megtörlöm akkor extra száraz lesz tőle a hajam ami persze nem ad frissen mosott hatást de egy napra jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

blondie0310

2018. október 10.

- extrém sok kell belőle és akkor sem olyan hatékony, mint a Balea tropical coconut
- elég könnyen fehér bevonatot hagy a hajon
- az illata sokkal jobb mint a Balea tropical coconut
- mivel sok kellett belőle, ezért nagyon hamar elfogyott a Balea tropical coconut-hoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

- elég könnyen fehér bevonatot hagy a hajon
- az illata sokkal jobb mint a Balea tropical coconut

Kiscsillag5

2018. szeptember 27.

Hát ez számomra olyan rossz, hogy megy a kukába. Hiába rázom fel rendesen, elég nedves cucc jön ki belőle, nem pedig valami olyan, ami felszívná a zsírt a fejbőrről. Semmit nem javít a helyzeten. Az összetevői meg borzasztóak. Alumíniumot fújjak a fejbőrömre?! Hát biztos, hogy többet nem. Az alkoholról nem is beszélve. Bár az még elnézhető, hiszen kb. minden szárazsamponban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Pünyike

2018. szeptember 19.

Ez valami szuper! Tegnap vettem, hajmosás előtt ki is próbáltam. Végül nem mostam hajat, mert olyan szuper lett a frizurám. Nem zsíros, nem kócos, nem tűnik ápolatlannak. Tökéletes tartást ad a hajnak, nem poros a fejem, az illata kókuszos, nem szeretem, de nem is zavar, egyébként sem érzem sokáig. Persze a frissen mosott, tiszta haj érzetét nem adja vissza, de nem is viszket a fejbőröm tőle. Háromnaponta szoktam megmosni és nekem azért nyűg, mert a hajszárítás kb 2-3 órát vesz el az életemből. Nekem ez csodaszer. Ma sem mosok hajat! (holnap azért már igen)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

hena

2018. július 7.

Szuper! Nem látszódik meg a sötét hajamban, szépen el lehet dolgozni. 1, de inkább 2 napot simán lehet tolni a hajmosással vele. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Alcohol