Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Kellemes illatú száraz hajsampon a hajmosások közötti időre,amikor azonnal meg kell jelenni valahol. A haj friss lesz,volument kap és a friss citromos sajttorta illatával varázsol el. Könnyű kifésülni + dús hatás.

brbara

2020. április 15.

Legjobb szárazsampon valaha! Kismilliót kipróbáltam már, de ez..zseniális. Finom illata van(bár aki a tömény, édes illatokat nem szereti, annak ez se fog bejönni) Kevés kell belől=sokáig elég. Könnyen kijön, akár csak fésüléssel, dörzsi nélkül is kijön gyorsan a sötétbarna hajamból. Tratós, használat másnapján is simán utca kompatibilis fejem van. Frissen használva olyan könnyű a hajam tőle, minta megmostam vna, formáztam volna és gy leheletnyi lakkot tettem vna rá. imádom

Update:2020 Mégsem maradtam meg ennél, szóval csak nem volt olyan jó, ezért leveszek egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Remedios

2019. január 10.

Hát, az illata először tényleg kellemes, de rövid időn belül nagyon émelyítő. A hatása so-so.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 10.

Lona22

2018. december 30.

Itt azt írják könnyű kifésülni, hát ezt még nem vettem észre, de nem is rontott. Kellemes az illata, viszont csodát nem kell tőle várni. Ára nem rossz azért. ;) Enyhén zsíros hajra még jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

djsvetajana

2018. június 19.

nekem nem vált be, az illata túl intenzív, a hajam meg rosszabb lett mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

mpatricia

2018. május 17.

Imádom az illatát, a barna hajamon sem marad semmi nyoma és nagyon szép lesz a hajam a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Dorcsa

2018. március 17.

Nem sok mindent javított a zsírosságon, viszont alig tudtam kiszedni a hajamból. Csak az illata tetszik. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

lovecreams

2018. február 15.

Messze volt a dm a szokásos Baleás szőke hajra való szárazsamponomért, így gyorsan kellett egy másik.
Az illata kellemes, bár szerintem elhanyagolható egy ilyen terméknél. A hatása nagyon messze van a Baleástól, a zsíros töveket ugyan felfrissíti, de nem ad volument. Ha nagyon muszáj, akkor teljesen jó, de egyébként nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Vendy254

2017. december 18.

Update: Eddig szőkés vörös hajszínem volt azon nagyon jól működött nem látszott semmi könnyen eloszlott, viszont most vissza festettem az eredeti hajszínemre ami barna és ezen sajnos megbukott :(
hiába fésülködök, szárítom hajszárítóval akkor is marad a hajamba fehér rész :/ még próbálkozom hogy hátha sikerül valahogy mert egyébként szeretem de ha nem sikerül akkor lemondok róla.

Nem nagyon rajongok a száraz samponokért mert azt olvastam sok használat után hullik a haj és egy időbe amikor sokat használtam tapasztaltam is, viszont most annyira zsírosodik a hajam hogy muszáj voltam venni valamit nem akarom folyton mosni, mert ugye az se tesz jót :D
Szóval nekem nagyon jól bevált. Illata nagyon tetszik és a végeredmény is. Nem lesz fehérposor a hajam tőle. Ennyi pénzért nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

shaddix

2017. november 5.

IMÁDOOM!! <3 az illata is nagyonnagyon jó, és akár egy hétig is kitolhatom a hajmosást. fújás után jól el kell dolgozni különben poros marad a hajam, de nemhogy zsíros nem lesz tőle, de még meg is emeli a hajamat, ami amúgy jól lelapulna. akárhányszor megyek rossmanba mindig veszek kettőt mivel limitált kiadás, nem tudom meddig lesz elérhető. azért itthon van 6 flakonom, és még veszek is a biztonság kedvéért :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

AsamiAizawa

2017. október 2.

Nekem semmit sem használt,pénzkidobás volt! És még az illatát sem lehet annyira érezni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Isopropyl Alcohol