Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Súlytalan textúrájú mikro-olajos komplexummal.

3 értékes olajtartalommal. Cseresznyevirág illattal.

budaikrisztina11

2019. augusztus 17.

most akciós a rossmannban 579 ft-ért szereztem be (02.07) kíváncsian várom a hatását :)

Update: most látom még nem írtam ide.. Semmit nem ér ez az olaj. Sőt szerintem szárítja is a hajat. Sokára fogyott el de nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Mamamacica

2018. május 30.

Kicsit furcsa az illata, az ára jó, de sajnos elnehezíti a hajam és össze is áll tőle, pedig nagyon keveset használtam belőle. Az ápolása az megfelelő lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

siss

2017. szeptember 3.

Évek óta a Kallos Elixirt használtam hajvégápolónak,de körülményessé vált a beszerzése.Sürgősen kellett valami más,erre esett a választásom.
Nincs jó minőségű hajam,ezért extra dolgot nem is várok tőle,így amire nekem kell,arra pont megfelel.Igazából semmilyen különbséget nem vélek felfedezni a kettő között,ugyanazt a hatást nyújtja.
Hajszárítás előtt használom.Kevés,vékonyszálú hajam van,de nem zsírosítja,nem nehezíti el.Könnyen beszívódik és nem ragad.Annyit adagol amennyit kell,se többet,se kevesebbet.Kézreálló flakon és ez nem borul fel. :)
Az illatát nem kedvelem,virágillat,de szárítás után már nem is érződik,szóval nem sok vizet zavar.

Maga az olaj SZÍNTELEN,csak a flakonja sárga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Maga az olaj SZÍNTELEN,csak a flakonja sárga.

p1nkp4nth3r

2017. augusztus 11.

Azt hiszem a hajolaj próbája az, hogy mi történik amikor nem nedves, hanem száraz hajra visszük fel, mert hát megesik olykor, hogy a hajvégekre ráfér némi extra ápolás 2 hajmosás között...
Az elején várható módon zsíros hatású, elnehezült volt a hajvégem, de másfél órával később ennek nyoma sem volt csak a selymesen csillogó hajam maradt. Az illata kellemes és nem túl tolakodó. Ráadásul Németországban csak 2.50 euróba kerül, ennyi pénzért teljesen megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Elkofen

2017. június 12.

Korábban avonos hajvég ápoló szérumot, majd sokáig a Pantene keratinos hajolaját használtam. Igazából mindkettővel elégedett voltam, de egyszer pénzszűkében ezt vásároltam a Rossmann-ban. (Nagy butaság volt részemről.) Ez az Isana mondjuk éppen fele annyiba került, mint a Pantene terméke.
Az illata egyébként engem nem zavart nagyon. Viszont szerintem ég és föld a különbség az Isana és Pantene hajolaj között a hatásosságot illetően.
Vékonyszálú, elgyötört hajam van, aminek a vége extra ápolást igényel. Ez a termék nem bizonyult olyan hatásosnak nálam. A hajvégek szárazak maradtak és nem éreztem, hogy ez az olaj igazán jól ápolná ezeket. Visszatértem a Pantene hajolajához, amely bár dupla annyiba kerül, azért igazán hatékony. Többet nem vásárolok Isana hajolajat. Örülök, hogy nagy nehezen elfogyott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

dindori

2017. április 8.

Szuper kis termék, nekem nagyon bejött. Mióta festem a hajam, szembesülnöm kellett a károsodással,amitől a hajhosszomon szinte végig, száraz és nehezen kezelhető lettek a szálak. Ez az olaj nem nehezíti el a hajam, de szuper puhává tette már az első használat után is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 8.

juditvirag

2017. január 17.

Hajszárítás előtt és után is szoktam vele kenni a hajam. Nekem bevált szép fényes és puha hajat varázsol a rakoncátlan töredezett tincseimből. Az illata is kellemes, és nem ad zsíros hatást, hamar beszívódik. Az összetevőit nézve keseredtem el egy kicsit, azt hittem jobb összetevői vannak. De ettől még egy jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

panka987

2016. november 21.

Nekem göndör/hullámos a hajam, mint tudjuk, ez együtt jár a száraz hajvéggel, hajmosás után ezzel bekenem, megszárítom, és egyáltalán nem áll szanaszét a hajam, szóval én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

erikaa

2016. november 15.

Nagyon kellemes az illata, praktikus a pumpás kiszerelés miatt. Kissé zsíros a hajtövem, viszont a végei szárazak, ezért vettem meg. Fenntartással kezdtem használni, de teljesen feleslegesen aggódtam. Egyáltalán nem zsírosítja a hajamat. Szárazon a hajvégeimre használom, nem hagy zsíros hatást, jól beszívja a hajam és szép fényes egészséges lesz tőle.
Használható hajmosás előtt, nedves hajra és száraz hajra is, én mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

lacrymosa88

2016. június 16.

Már az első használat után puhább, simább, szép fényű lett a hajam. 5 pumpálásnyit oszlattam el a nedves hajamon, majd megszárítottam. Illata kellemes, ár/érték arányban tökéletesen megfelel. Ha fogyóban lesz, újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil