Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Hosszantartó hidratálás gyümölcsös illattal és finom csillogással. Argánolajjal és E-vitaminnal védi az ajkakat a kiszáradástól.

lois

2020. január 20.

Az aranyos színe és csomagolása miatt vettem meg, de rögtön megbántam, ahogy kibontottam. Arra számítottam, hogy kellemes barack illata lesz, de inkább a gyerekkori Schauma samponom illatára emlékeztetett, így eleve émelyítőnek és szappanosnak találtam illatát-ízét. A hidratálása elképesztően gyenge, nagyot csalódtam, de majd csak elkenegetem idővel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

csmelitta

2019. március 31.

Sajnos nem végzi túl jól a dolgát, és számomra az illata is borzalmas (túlságosan édes, émelyítő, mű, aligha mondanám barackosnak). Egyedül azért kap 2 csillagot, mert az enyhe színe és csillogása tetszett. Amúgy abban sem vagyok biztos, hogy valaha el fog fogyni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Blackxentric

2018. december 27.

Jelenleg ezt nyúzom. Semmi extra, szép fénye van, minimálisan hidratál. Elkenegetem, aztán elfelejtem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Panni43

2018. december 26.

Finom az illata, jól hidratál és az ára is nagyon jó. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Finom az illata, jól hidratál és az ára is nagyon jó. Kell ennél több? :)

WaterLily

2017. december 15.

Nekem nagyon bejött, jól hidratál, szépen rendbe hozta a kicserepesedett számat, szép fénye van, és az illata.... barackos Calippo, isteni finom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

dzseni97

2017. február 11.

Nagy reményeket fűztem hozzá, viszont egyáltalán nem vált be, nagyon szárazak az ajkaim és semmit nem segített rajta. Az illata miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

beauty7

2017. február 11.

Sajnos nem nagyon vált be :/ Nem élénkítette az ajkaimat, semmi csillogás nem volt. Sajnos hidratálás része sem jött igazán össze, egy minimális változást talán éreztem, de semmi több. Egyedül az illata az amit kifejezetten szerettem. Amiatt, az olcsósága miatt és mivel egy nagyon kicsit hidratált megkapja a 3 pontot, de csak mert nem lehet 2 és felet adni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Csutak

2017. január 28.

Beteg voltam a múlthéten és mivel az összes használható ajakápolóm bent maradt a munkahelyemen, ehhez nyúltam, mivel csak ez volt a táskámban. Már nagyon fájt a szám, éppen, hogy csak nem repedt ki, de éreztem, hogy már majdnem...szóval felkentem ezt egy éjszaka és másnap reggelre csodát tett. Igaz, hogy éreztem, lüktet a szám és picit csíp, de legalább utána már szép sima volt. Csak ezért adok neki négy csillagot. Ízre, illatra elég gyatra szegény. Jobban szeretem a makadámia diós testvérét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Mandy133

2017. január 18.

Nem hidratál elég jól, az illatát alig érezni, a csillogás is minimális (bár ez nem feltétlen hiba). Biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

kisizé

2016. november 8.

a lentebb olvasható jó vélemény miatt vettem meg, azonban megbántam, egyáltalán nincs kellemes illata, nagyon édes, a barackot nyomokban sem lelem benne. az illata sem barackos, az eos summer fruits-os ízre-illatra vártam, az nagyon kellemes barackos, üde, ez azonban nem jó, olyan nyomott, édes... az állaga sem elég zsíros, kemény, nehezen kenhető, tehát a dolgát sem igazán végzi, sajnálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate