Isana

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2021. január 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A koreai 'sunsu' szó tisztaságot jelent, és pontosan ezt képviseli az Isana új arcápolási termékcsaládja.

A koreai arcápolási rutin második lépése a tonizálás. A hidratáló arctonik bőrbarát ph-értékkel ápolja és hidratálja az arcbőrt.

szeliger

2021. január 21.

Kiárusításban akadt meg rajta a szemem, féláron persze, hogy kipróbáltam. Reggeli lemosáshoz használtam (csak így magában, a termékcsalád másik lépéseit kihagytam), a száraz bőrömhöz kíméletes volt. Az illat kellemes, kifejezetten tetszett. A bőrömet reggel jól felfrissítette, utána még jöhet a szérum, a nappali krém és a smink, úgyhogy a lemosáson, frissítésen kívül különösebb elvárásaim nem voltak vele szemben. A legfontosabb, hogy a bőrömet ne szárítsa, főleg így a téli időszakban, ezt pedig tudta.
Nem csodaszer, ugyanakkor szívesen használtam, jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 21.

Nem csodaszer, ugyanakkor szívesen használtam, jó kis termék.

Pdori888

2020. június 2.

Jó az illata, nem szárítja a bőrt, nem irritál, talán ad egy egységesebb kinézetet használat után. Igazából semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Segna

2020. május 14.

Az arctisztítójával együttesen használom, viszont őt reggel és este is.
Nem tudom mik a standard elvárások egy tonikkal szemben, nekem csak annyi volt hogy segítsen a pattanásos bőrömön és ne legyen benne alkohol.
Az utóbbit tudja. Egyébként semmi különös. Nem szárítja a bőrömet így van hogy reggel a hidratáló is elhagyható mellette.( Arctisztítójával ez lehetetlen lenne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Az arctisztítójával együttesen használom, viszont őt reggel és este is.

bibike2000

2020. április 16.

Tetszik a csomagolása, ötletes. Kicsit sokallom az árát, de hát egyszer élünk. Jó az illata, a lemosójával éri meg használni. Tiniknek ideális, viszont nem olyan sokáig elég. Jó termék, bárkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

rekamer

2020. január 17.

Most jövök és beégetem magam... de annyira tetszett a csomagolása a Rossmanban, hogy muszáj volt beledobni a kosaramba.
"Koreai" tonik ennyiért, 200 ml? Naná! Persze a lelkem mélyén már akkor is tudtam, hogy nem egy high-end minőséget kell várni tőle, hanem egy korrekt drogériás tonik minőséget meg talán egy ici-pici, kicsi extrát. Egy ici-pici kicsi pluszt? Hátha az Isana most is összerakott valami arcleszakítóan jó bestseller drogériás terméket, ami lever pár drágább versenytársat?

(Kihúzom a kezemet a biliből most már. Ne legyenek illúzióink, víz az összetevőlista első eleme.)

Lényegében nem rossz... de nem is olyan jó.
Kis kellemes, kis vizes, kis nagyon illatos, kis cuki csomagolású, kis bőrkép egységesítős (talán), kis bőr pH szabályozós(?), kis újdonságként kipróbálhatós, kis 3skinezni elpacsálhatós, kis fürdőszobapolcon jól kinézős.
Segíteni semmilyen bőrproblémádon nem fog, de nem is fog rontani rajtuk legalább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Lényegében nem rossz... de nem is olyan jó.

RonjaR

2019. december 8.

Tetszett a leírása, a megnyerő csomagolása, és kíváncsi voltam, mit tud egy európai/koreai tonik.
Nem szárítja ki a szárazságra hajlamos arcomat, ami fontos, de sokkal több jót sajnos nem tudok róla elmondani. A hatása átlagos, viszont az illata rettenetesen erős. (Tény, hogy többnyire kerülöm az illatos arcápoló termékeket.)
Aki szereti az illatosított arcápolókat, vagy akit egyszerűen nem zavarnak az ilyenek, annak érdemes lehet ezt is kipróbálnia. Aki viszont érzékenyebb a szagokra, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Qwerty

2019. november 9.

Épp le volt árazva, tettem vele egy próbát. Csodákat nem művel a problémamentes, de öregedő arcbőrömmel. Kicsit egységesít, jó alap arckrémnek, ha éppen eszembe jut használni utána. Nem mindig, de úgy is jó. Az illata nagyon tetszik. Az összetevőlista kevésbé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 9.

clairenoctuelle

2019. október 25.

Kellemes meglepetés számomra ez az arctonik. Amikor megláttam a Rossmannban, enyhén szólva szkeptikus voltam a hatékonyságát illetően. Úgy vélem, nem veszi fel a versenyt a valódi koreai tonikokkal, de teszi a dolgát és drogériás viszonylatban jó választás. Ár-érték arányban is nagyon jó, ezért érdemes kipróbálni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Betaine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.