Isana

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2020. július 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kiskrisztinazs

2020. május 7.

Borzasztó, a tipikusan olcsó húsnak híg a leve kategória. Nagyon erősen jön a szórófejből iszonyat büdös és a hajamon se csinál semmit se a zsírossággal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

Dorotien

2020. április 23.

Tényleg borzasztó sajnos :/ Láttam a megosztó véleményeket, már más a csomagolása, azt gondoltam talán javítottak a beltartalmán is, de most így megnézve csak a külső változott. Nekem a rizspor nélküli szárazsamponok semmit nem csinálnak a zsírosodással, viszont mégis egy olyan poros réteggel fedi be a hajam, amitől még inkább igénytelennek néz ki. Sajnos rossz vétel volt :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

nemesmoni90

2019. november 12.

Nekem nagyon nem vált be....
Vészhelyzet esetére vettem meg mert jókat hallottam róla - kár volt....
Nem elég hogy olyan szinten fehér foltos lesz a hajam tőle de ezt a foltot alig bírom kifésülni.....
Nekem egyáltalán nem vált be....
Soha többet nem veszem meg....
Pénzkidobás volt számomra.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Nekem nagyon nem vált be....
Vészhelyzet esetére vettem meg mert jókat hallottam róla - kár volt....
Nekem egyáltalán nem vált be....
Soha többet nem veszem meg....
Pénzkidobás volt számomra.....

tunderke0102

2019. szeptember 18.

Világos hajrá megfelelő. Ár érték arányban jó, az összetevők nem jók, szoke hajamra már inkább sima hintoport használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Cicuka22

2019. június 25.

Nagyon sokáig ezt használtam, és nem tudom miért, de úgy veszem észre, egyre rosszabb. Régebben sem voltam vele tökéletesen elégedett, de ár-érték arányban jobb volt,mint más hasonló termékek. A leírásnak megfelelően előbb törölközővel törlöm át a hajam miután befújtam, majd kifésülöm. A kefe tiszta fehér lesz, de ennek ellenére a hajam is olyan marad. Nem hiszem, hogy túl sokat fújok vagy túl zsíros lenne a hajam. Jelenleg a sötétszőke hajamon szemmel jól látható fehér szemcsék, poros hatású marad bármit csinálok :( Beletapad a hajamba. A dús hatás nálam nem érvényesül (vékony szálú hosszú hajam van) , illetve csak az elején amikor lefelé hajolva kifésülöm és felállok :) Utána ahogy megfésülködnék , hogy rendesen nézzek ki, már lelapul...szóval nem vált be. Így nem nyerek egy napot sem,mert rosszabb lesz,mint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

JudithBeauty

2019. május 12.

Bizony van úgy az ember lánya, hogy nincs ideje, vagy nincs kedve hajat mosni. Néha én is így vagyok ezzel, és eddig a hintőporos megoldást alkalmaztam én is. Mostanában próbáltam ki a száraz samponokat, először az Isanát, és a lelapult, zsíros hajammal tényleg csodát tesz. Az ára kedvező, és teszi a dolgát, így 2-3 napot megspórolok a hajmosással. Nagyobb mennyiség kifújásakor minimális foltot hagy a hajon, de kifésüléskor úgyis eltűnik. Nem irritálja a fejbőrt, ami szintén fontos szempont. Úgy néz ki, hogy visszatérő vásárlója leszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

Nileve

2019. május 11.

Egy ideje már nem használtam, de nemrégiben újra szükségét éreztem, hogy vegyek egyet a vészhelyzetekre a jól bevált hintőpor helyett. Nem tudom, hogy a termék változott a időközben vagy csak az én ízlésem, de már úgy érzem, hogy nem jövünk ki olyan jól mint 1 éve. Jóval erőteljesebben hagy foltokat maga után és úgy tűnik mintha korpás lennék, ráadásul alig néhány óráig érzem a hatását, aztán mintha mi sem történt volna. SOS helyzetben olcsó alternatíva lehet, de talán érdemesebb elkerülni.

2018. április 14.
Nagyon olcsó és az árához képest jól teljesít. Igaz hagy némi fehér foltot a hajtövek között, de ezt könnyen meglehet oldani ha átdörzsöljük egy törcsivel a fejbőrt. Én szeretem az illatát, nincs vele semmi bajom. Inkább vészhelyzetben használok fújós száraz sampont, amikor már tényleg illene egy hajmosás, így plusz 1 napot nyerhetek vele, mert egyébként ha csak épphogy zsírosodni kezd a teteje, simán babahintőport szoktam a fejemre szórni, azt jobban kedvelem. (Hetente 1x mosok hajat.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

2018. április 14.

IravenI

2019. április 21.

Nagyon szuper kis termék, nem lesz fehér tőle a hajam, az illata kellemes és jóval olcsóbb mint a legtöbb szarázsampon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

nicky96

2019. március 8.

Sok gondom volt a zsírosodással,több száraz sampont is kipróbáltam már de ezzel már nem 2 naponta hanem 4 naponta elég megmosnom.Vörös hajam van és nem hagy nyomot rajta a fejbőrömet sem bántja,tetszik az illata is nagyon jó kis cucc az ára pedig verhetetlen otthon mindig van egy flakonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Orsi0625

2019. január 26.

Gyorsan zsírosodó, vékony szálú barna hajam van,remekül működik az én hajammal, illata is finom, nem hagy feher nyomot sehol. Pár percig rajta hagyom aztán áttörlöm egy törülközővel,megbízható egész napra. Mellesleg az ára is nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Isopropyl Alcohol