Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viki000, Módosítva: 2012. május 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mélyhidratáló olajokkal ápolja a száraz és érzékeny bőrt. Pantenollal és E vitaminnal védi a bőrt a kiszáradástól. pH-bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt

kamillaanemeth

2019. február 19.

a nivea tusolóolaját használom minden télen, de le volt árazva, gondoltam egy próbát megér. a hidratálással meg vagyok elégedve, kicsit nehezebb, krémesebb mint a nivea. az illatában viszont van egy halas utóillat, nem elviselhetetlen, de azért érezhető. lemosás után szerencsére már nem érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Kittoo

2018. március 5.

Féláras termék volt az üzletben amikor megvettem, utolsó darab volt. Hát.. sajnálom, hogy nem szagoltam meg ott helyben. Tetszett az állaga és az, hogy száraz bőrre van, az ára pedig a kedvezőnek is a fele volt. Az illata viszont borzasztó, halszagúnak érzem magam tőle még azután is, hogy leöblítem. A hatása ennek ellenére nagyon jó, nagyon pici mennyiségben szoktam használni és csak a lábszáramon, ugyanis ott nagyon száraz a bőröm. Összességében azért kap 3 csillagot, mert az ára nagyon kedvező volt és nem rossz tusoló, de az illata durván lerontja az összhatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

Rure90

2018. január 15.

Teljes mértékben meg voltam elégedve vele. Puha lett a bőröm tőle, nem tolakodó az illata. Olcsó. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Lory

2018. január 1.

Nekem nagyon bevált,tényleg ápol és hidratál.Télen nagyon száraz a bőröm,napi testápolózást igényel de mikor ezzel fürdök,nem fontos feltétlen a testápoló,ki tudja váltani ez a tusfürdő.Érdekes az állaga,ahogy magamra kenem,először mintha valóban egy olajat kennék fel és az eldörzsölés hatására habzik fel és válik tusfürdővé :)Eléggé folyós,aki a puding szerűen kicuppanó tusfürdőkhöz szokott,annak furcsa lehet elsőre,az biztos.Az illata engem nem zavart,mivel több tusfürdőm van bontva és most nem vele fürödtem,ki kellett mennem a fürdőszobába megszagolni,hogy milyen is,tehát annyira kellemetlen élményt nem hagyhatott bennem :)Számomra elviselhető,nem kellemetlen de a hatása miatt vettem meg.Illatosításra parfümöt használok,ez a tusfürdő pedig hidratálást ígér,amit hoz is maradéktalanul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

sziluetta

2017. december 22.

Emiatt a termék miatt kerültem egy jó darabig az isana termékeket. Nagyon száraz volt a bőröm és megtetszett az, amit ígért... hát, a polcon kellett volna hagynom. Hihetetlenül büdös, szerintem hal szaga van, mellesleg teljesen kiszárította a bőröm, ahelyett hogy rendbe hozta volna a szárazságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Debreczeni

2017. december 20.

A vélemények miatt alig mertem megvenni, de jól tettem, hogy hazahoztam.
Teljesen kellemes illata van, kicsit vu2-re hasonlít nekem, de semmiképpen sem rossz.
Ahogy nedves bőrre viszem, habosodik és olyan lesz, mint egy sima tusfürdő. Jó érzés használni, puhít és kicsit ápol is, de persze nem testápoló szinten.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

A vélemények miatt alig mertem megvenni, de jól tettem, hogy hazahoztam.

sisterhood

2017. augusztus 22.

Elégedett vagyok vele. Az illata tényleg retró, de megszoktam. Terhesség alatti nagyon száraz bőrre vettem, és jobb lett tőle a helyzet. Újra szoktam venni azóta is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

csokipitypang

2017. március 7.

Tényleg rossz az illata, akkor nem csak engem zavar. A hatásával meg vagyok elégedve, sokkal puhább tőle a bőröm. Nagyon rövid ideig elég, a híg állaga miatt hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Emesenagyvarga

2016. május 16.

A hatása tényleg jó, nekem kiváltja a testápolót és jobban hidratál mint a zuhanyzás közbeni testápolók. Az illata tényleg nem jó, de ezzel is kevesebb a káros kemikália benne. Valamit valamiért..

Sajnos le kell vonnom 2 csillagot, mert mégsem tudom megszokni, hogy rossz az illata. Emiatt alig használom, úgyhogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Sonie

2016. február 10.

Kellemes lenne, szerettem volna szeretni, de nagyon rossz illata van. Egyszer tudtam vele lezuhanyozni, de fájt utána a fejem az illatától. Odaadtam édesanyámnak, ő is csak egyszer használta. Szerintem a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.