Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viki000, Módosítva: 2012. május 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mélyhidratáló olajokkal ápolja a száraz és érzékeny bőrt. Pantenollal és E vitaminnal védi a bőrt a kiszáradástól. pH-bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt

DianaS

2020. június 19.

Akartam valami kímélőt a hideg időben ezért megörültem mikor megláttam a polcon. Párszor használtam de egyre inkább kellemetlenebb érzés volt, oda adtam páromnak hogy ha akarja használja el. Szerintem nem kifejezetten érzékeny bőrre való, nagyon sikamlós ugye ezért óvatosan kell vele bánni és az a borzalmas mű illat ami teljesen beterít ... Nagyon ritkán pontozok le valamit az illata miatt de ez komolyan gyomorforgató és mű és nem túlzok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Dana1983

2020. április 2.

Jó lenne, de ekcémás, apró hólyagocskák lettek tőle a kezemen. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

Jó lenne, de ekcémás, apró hólyagocskák lettek tőle a kezemen. :-(

koirankeksii

2019. december 27.

Életem első olajos tüsfürdője. Én tulajdonképpen nagyon meg vagyok elégedve, igaz, nem próbáltam még más termékek tusolóolaját, de szerintem ez önmagában is tök jó. A többiekkel ellentétben én egyáltalán nem érzem halszagúnak a terméket, sokkal inkább egy nagyon erőteljes, inkább férfias parfüm ugrik be róla, de nekem őszintén megmondom, hogy tetszik.
A funkcióját szinte majdnem tökéletesen ellátja: olyan száraz a bőröm zuhanyzás után, hogyha nem testápolózom be magam 5 percen belül, akkor szinte szörnyethalok. Ezzel a termékkel ráér pár óra után is bekenni magam, komfort érzetet teremt, bár azért azt nem mondanám, hogy kiváltja a testápolót, mert így is kell egy idő múlva.

Összeségében elégedett vagyok, egyetlen negatívum, hogy mivel nagyon folyékony, nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Malachite

2019. december 17.

Nagyon megkedveltem. Szerencsére nem érzem sem halszagúnak, sem egyáltalán "szagúnak", mintsem inkább "illatúnak" magamon. Nem szeretem a testápolókat, télen nekem szerencsére bőven elég egy olajos tusfürdő + heti egy karbantartó testápolózás. De egy kicsit drágának találom, bár lehet, hogy csak a filléres tusik kapattak el. Nem tudom megmondani miért nem adok rá öt csillagot, azt hiszem hiányzik belőle az a valami, amitől nem csak hó használni, hanem egyenesen beleszeretek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

kamillaanemeth

2019. február 19.

a nivea tusolóolaját használom minden télen, de le volt árazva, gondoltam egy próbát megér. a hidratálással meg vagyok elégedve, kicsit nehezebb, krémesebb mint a nivea. az illatában viszont van egy halas utóillat, nem elviselhetetlen, de azért érezhető. lemosás után szerencsére már nem érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Kittoo

2018. március 5.

Féláras termék volt az üzletben amikor megvettem, utolsó darab volt. Hát.. sajnálom, hogy nem szagoltam meg ott helyben. Tetszett az állaga és az, hogy száraz bőrre van, az ára pedig a kedvezőnek is a fele volt. Az illata viszont borzasztó, halszagúnak érzem magam tőle még azután is, hogy leöblítem. A hatása ennek ellenére nagyon jó, nagyon pici mennyiségben szoktam használni és csak a lábszáramon, ugyanis ott nagyon száraz a bőröm. Összességében azért kap 3 csillagot, mert az ára nagyon kedvező volt és nem rossz tusoló, de az illata durván lerontja az összhatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Rure90

2018. január 15.

Teljes mértékben meg voltam elégedve vele. Puha lett a bőröm tőle, nem tolakodó az illata. Olcsó. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Lory

2018. január 1.

Nekem nagyon bevált,tényleg ápol és hidratál.Télen nagyon száraz a bőröm,napi testápolózást igényel de mikor ezzel fürdök,nem fontos feltétlen a testápoló,ki tudja váltani ez a tusfürdő.Érdekes az állaga,ahogy magamra kenem,először mintha valóban egy olajat kennék fel és az eldörzsölés hatására habzik fel és válik tusfürdővé :)Eléggé folyós,aki a puding szerűen kicuppanó tusfürdőkhöz szokott,annak furcsa lehet elsőre,az biztos.Az illata engem nem zavart,mivel több tusfürdőm van bontva és most nem vele fürödtem,ki kellett mennem a fürdőszobába megszagolni,hogy milyen is,tehát annyira kellemetlen élményt nem hagyhatott bennem :)Számomra elviselhető,nem kellemetlen de a hatása miatt vettem meg.Illatosításra parfümöt használok,ez a tusfürdő pedig hidratálást ígér,amit hoz is maradéktalanul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

sziluetta

2017. december 22.

Emiatt a termék miatt kerültem egy jó darabig az isana termékeket. Nagyon száraz volt a bőröm és megtetszett az, amit ígért... hát, a polcon kellett volna hagynom. Hihetetlenül büdös, szerintem hal szaga van, mellesleg teljesen kiszárította a bőröm, ahelyett hogy rendbe hozta volna a szárazságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Debreczeni

2017. december 20.

A vélemények miatt alig mertem megvenni, de jól tettem, hogy hazahoztam.
Teljesen kellemes illata van, kicsit vu2-re hasonlít nekem, de semmiképpen sem rossz.
Ahogy nedves bőrre viszem, habosodik és olyan lesz, mint egy sima tusfürdő. Jó érzés használni, puhít és kicsit ápol is, de persze nem testápoló szinten.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

A vélemények miatt alig mertem megvenni, de jól tettem, hogy hazahoztam.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.