Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Ápoló vitaminokkal és UV-szűrővel gondoskodik a haj épségéről, tartásáról és védelméről. Alkalmazása nedves, illetve száraz hajon egyaránt ajánlott.

bibike2000

2020. április 16.

Nem rossz, de a jó az nem ilyen. Ha nem tud vele bánni az ember, nagyon össze tudja ragasztani a hajat. Az illata jó, olcsó, sokáig elég. Az én hajam sajnos elnehezítette, kénytelen leszek megválni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

CrazyHairDontCare

2020. január 30.

Göndör-hullámos hajamra használtam, hogy összetartsa a tincseket. Esküszöm, hogy a legjobb "haj napjaimat" ezzel tudtam összehozni. Nem nehezítette el a hajtövem, emiatt dúsnak tűnt a hajam, de közben a tincseim is szép definiáltak voltak. De sajna hamar kitapasztaltam, hogy tényleg csak max. egy nap tartást ad, utána szösztenger a hajam. Úgyhogy általában csak akkor használtam, ha valami különleges eseményre mentem és tudtam, hogy max. pár óra és fotó erejéig kell a hajamnak jól kinézni. Illetve én azt vettem észre, hogy enyhén szárít és még a kemény részek kinyomkodása után is valami fura réteget hagy a hajamon.Még megfontolom, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 30.

pannababo

2019. január 5.

Nagyon remek! Ha ideális pl diónyi mennységet fújunk. Nagyon jó kis frizukat lehet vele készíteni😍😍😍😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Lona22

2018. december 30.

Még csak egyszer használtam, de tényleg eléggé erős. 24 óriáig azért nem tart, de megteszi, ahhoz képest, hogy milyen olcsó. Kár, hogy nehéz a felvitel, de az illata jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Andy88

2018. november 30.

Teljesen átlagos hajhab, jó illata van, szuper az állaga, és jó tartást ad a hajnak. Szerintem picit dúsít is, bár csodát nem várok egyik hajhabtól sem... de a többihez képest maximálisan megállja a helyét amellett, hogy az ára is sokkal kedvezőbb. Nedves hajra használom, nem ragad, nem nehezíti el a hajam. Megérdemli a 4*-ot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Mundow

2018. február 9.

Viszonylag jól teljesített, főleg tartás szempontjából. Tetszik, hogy van kis kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

danna113

2017. június 14.

Gyorsan kellett valami, hogy egy két kiöltözősebb eseményen a hajam megmaradjon valamennyire, és mivel ebből van mini kiszerelés is, így ez került a kosaramba. A szerepét igazából teljesen jól betöltötte, mert ha nem is tökéletesen, de azért a hullámaim élettartartama és tartása feltünően hosszabb lett. Teljesen jól kibírtam vele még egy teljes napot is meleggel, széllel, táncolással. Viszont ennek ára is volt, mert egyrészt rettenetesen zsírosít, másnapra (hiszen egy átbulizott éjszaka után ki áll neki hajnalban hajat mosni) azt hittem megőrülök, olyan érzésem volt, mintha egy hete nem mostam volna hajat (nem egészen egy nappal előtte mostam), viszketett a fejbőröm, rossz érzés volt, hogy haj van a fejemen. Látványra nem volt feltünő, de az élmény nem volt a legjobb.Szerencsére mosás után elmúlt, nem kezdtett a fejbőröm korpásodni sem, pedig féltem tőle. Másrészt ha egy kicsivel több kerül bizonyos részekre akkor utána a formázás pl. hajsütővel elég macerássá válik, mert nagyon ragad. Ha őszinte akarok lenni, még így sem bánom, hogy megvettem, mert egyrész kis kiszerelés, olcsó is, ráadásul én nem használok hajhabot minden nap, csak nagyon ritkán, és arra pedig nekem tökéletesen megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol