Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszta67, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

Panthenolt, shea vajat, avocado olajat és glicerint tartalmazó kézápoló száraz bőrre. Illata virágos, fás illatjegyekkel.

Aerodon

2016. július 22.

A kedvenc kézkrémem, próbáltam előtte sokat, drágábbat, extra száraz bőrre stb. Igazából emiatt kísérlet volt inkább. Előnye, hogy gyorsan beszívódik, az illata nem nagyon erős, szerintem kellemes, tényleg tudott mit kezdeni az amúgy állandóan kiszáradó kezemmel. Nekem ez a pumpás kiszerelés is tetszik, nem lehet vele pazarolni. És nagyon megérte az árát. Pár hét használat után beszereztem még egyet, mert ugye limitált kiadás, és szerencsére az még tart. Nagyon remélem, hogy találok hasonlóan jót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

szokenyul

2016. május 20.

Hidratálónak szerintem édes kevés és nekem az illata sem tetszik, jól mutatja hogy bár tavalyi limitált kiadás, még mindig van benne. A pumpás kiszerelés az egyetlen jó benne. Ha elfogy akkor is megtartom és újratöltöm. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

felicity

2015. augusztus 9.

Kézkrémet indultam vásárolni, de amit eredetileg akartam sehol sem kaptam. Megláttam ezt, és mivel úgyis nagyobb kiszerelést szerettem volna, megvettem. Az illatába egyből beleszerettem, imádom, vettem ugyanilyen testápolót is. Nekem furcsa, hogy híg, általában nagyon sűrű cuccokat használok, estére főleg. Eléggé hidratálja a kezem, és tuti a pumpás kiszerelés. Nagy kár, hogy limitált.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

vadaszokutambolkotrodj

2015. július 2.

Annyira szeretem ezt a kézkrémet! Az amúgy száraz bőrömet szépen hidratálja. Munkahelyemen elég rossz minőségű foly.szappan van, használat után más krémmel mindig kennem kellett. Ez kibír két kézmosást is. Úgyhogy beszereztem egyet itthonra meg a barátomhoz is :) Az illatába szerelmes vagyok. Remélem még sokáig elérhető lesz, annak ellenére, hogy limitált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

bellehercegno

2015. május 26.

Ma vettem a Rossmannban 600 Ft-ért.Azért esett erre a krémre a választásom,mert már tele volt a kosaram és nem akartam még egy kék tégelyes Nivea-ra is beinvesztálni.Végülis,azzal is naponta 20x be kellett kennem a kezemet és jó ideig még ragadt is utána,szóval mit veszíhetek ezzel? Semmit,sőt....nagyon jó kézkrém,abszolút elégedett vagyok vele.Valóban hígabb,de nem kell belőle sok,egy nagyobbacska pötty untig elég,nagyon könnyen beszívódik és tartósan hidratál még kézmosás után is.Megelőlegezem az 5 csillagot,ha hosszútávon beválik,többet az életben nem fogok mással kísérletezgetni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 26.

Reb

2015. január 28.

Jó kis kézkrém, amolyan "retró" illata van, kicsivel hígabb, mint az eddigi krémjeim, jól hidratál, felszívódik. Néha testre is használom.

UPDATE: Oké. Megszüntette a kezem szárazságát. Amivel sheavaj, körömvirágbalzsam, Hélia-D, fehér és kék Nivea, éjszakai kesztyűalatti kúrák nem bírtak. Nem tudom, milyen tartós lesz a hatása, meg hogy nem segített- e be a vele együtt használt 3 másik krém, de most, ha lehetne, 6 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Quillaja Saponaria (Soapbark) Bark Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol