Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bubus06, Módosítva: 2016. május 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Az intenzív hidratálásért színes csillogással, cseresznye illattal.

Védd és ápold ajkaidat szuper gyengéden az ajkaidnak színes csillogást kölcsönző, finom cseresznyés illatú ajakbalzsammal.

Véd a kiszáradástól, hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

rabbitdoubt

2019. március 13.

Nekem a Labello színezett ajakápolói nem jöttek be, viszont ezt nagyon szeretem. Igazából nem vagyok annyira rúzsos ember, szóval ezt inkább kipróbálni 'olcsó volt, nem csilli-villi, nézzük meg'-ként, nem hidratálás céljából vettem, azóta már a másodikat használom. Igaz, ami igaz, erős téli időre sajnos nem elég, de szép színt és normális, nem túlzott csillogást ad az ajkaknak! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 13.

rosa.love

2019. február 24.

Nem ezt akartam, hanem valami Labellot, de valahogy megis erre esett a valasztasom a drogeriaban. Apolo hatasa szerintem nulla, sot az en szamon a bőrt kisse bizsergeti, iritalja, szaritja. Nem nagyon, de epp annyira, hogy idegesitsen. Viszont pont emiatt a bizsergeto erzes miatt kicsit teltebbnek erzem hasznalatakor az ajkaimat. A szine kifejezetten tetszik, nagyon felfrissiti az arcomat. Tartosnak nem mondanam, bar nem is vartam, hogy az legyen. Osszessegeben tipikus 3 csillagos termek, se rossznak, se tul jonak nem mondanam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 24.

mumini

2019. február 13.

A csomagolása cuki, a színe pedig csodaszép. DE nekem borzalmasan szárítja a szám, röhej, hogy alá kell hidratálni egy ajakápolónak. Ezért nagyon nagy jóindulattal 3* mert szájfénynek jó, de nem erre lett kitalálva.
Update: Azóta rájöttem, hogy szájfénynek és krémpirosítónak szuper, úgyhogy kap még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Tabi

2019. január 24.

Nekem nagyon tetszik maga a színárnyalat, isteni illata van, egy kicsit talán lehetne hidratálóbb, de egyszerre szoktam hidratálóval használni nyáron és egy friss, természetes kinézete van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2018. december 13.

Amikor felkenem elég puha,selymes érzetet hagy a számon, és egy enyhén pirosas színt. Amúgy nem hidratál, pedig elvártam volna legalább egy picit. De mindegy,elkenegetem.
Up: igazából egyenesen szárít, de kókuszolaj alá/fölé tök jó szájfényes hatást kelt.
A barátom is keni vele a száját,mert azt mondja nagyon jó az illata, meg akarná enni :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 13.

Rami98

2018. augusztus 3.

A legrosszabb ajakápoló, amit valaha használtam. Kiszárítja a szám, cserepesek lettek tőle az ajkaim és a színe is csúnya (bár ez nyilván ízlés kérdése), ráadásul egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Katsu

2018. február 16.

Színezett ajakápolktól hidratálás terén nem szoktam sokat várni. Inkább csak arra használom őket, hogy halvány színe legyen az ajkaimnak. Ennek a terméknek nagyon szép a színe. Sokszor van nálam, felkenni is könnyen fel tudom tükör nélkül is. Az illatát is imádom, szerintem nagyon kellemes bogyós *-*. Egyedül azzal van bajom, hogy mintha picit szárítana. De ennyi pénzért nagyon nem is vártam mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

NagyZs

2017. március 6.

Jól hidratál, finom az illata. Nem drága, rúzs helyett is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Jól hidratál, finom az illata. Nem drága, rúzs helyett is tökéletes.

Fairy0124

2017. február 7.

Ez az ajakápoló az egyik legrosszabb (Labello-k a masik), amit valaha használtam. Szinte azonnal beszívódik, vagy nem is tudom hogyan mondjam, cserepes lett a szám tőle, matt és még fájt is, mert kiszárította. Igen, matt hatása volt a számon. Soha többet... de azt hiszem más márkás, színezettet se... a Primus gyógyszertári a legjobb, ha hideg van és fáj a szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Kamerion

2016. november 30.

Szép, világos bordós színű, csodás cseresznyés gumicukorillatú ajakápoló. Rajtam működik a hidratáló hatás is. Nagyon olcsó, úgyhogy nem bánom, ha gyakran kell kenni. Számomra tökéletesen helyettesíti a drágább márkák termékeit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract