Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   649 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tuszy, Módosítva: 2016. január 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az ISANA zöldalmás borotvagél gyümölcsös, friss illatával a borotválkozást különleges élménnyé teszi. A bőrbarát ápoló formula hidratáló összetevőket, például aloe verát és glicerint tartalmaz, amelyek biztosítják a borotválkozás alatt a bőr szükséges simaságát és rugalmasságát. A lábak, a hónalj, és a bikinivonal érzékeny bőrét tápláló hatóanyagokkal ápolja.

Vízzel nedvesítse be bőrét. Vigyen fel kis mennyiségű ISANA zöldalmás borotvagélt az ujjbegyeire vagy közvetlenül a borotválandó testfelületre és egyenletesen oszlassa el a bőrön amíg sűrű, krémes hab nem képződik. A bőrt a borotválkozást követően öblítse le.

Sziszikee58

2019. január 23.

Az illata szuper, nem kell belőle soha sok, nagyon jól habosodik, és könnyű vele borotválkozni. Az egyik kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Ennie86

2018. augusztus 21.

Szeretem ezeket a borotvazseléket. :) Sokkal könnyebb és kényelmesebb a borotválkozás velük. A zöldalma illat meg plusz pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

sziluetta

2018. május 19.

Szeretem a zöldalmát ^^ Egyedül az illat miatt vettem meg, nekem nagyon bejön, sose használtam még ilyen habosodó zselét korábban, de szuperül működik, kényelmes a használata és tetszik az illata :)) Csak picit mintha csípne :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

zsazsa

2017. október 29.

Kupakja vizes kézzel kicsit nehezebben levehető, de utána szerintem rendben van a dolog, szépen gélesedik, tartós habot képez, igazából nincs vele baj, szerintem az illata is rendben van. Szárítani szárított mondjuk, és én személy szerint még mindig Balea párti vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Vivenna

2017. június 14.

Az illata szerintem "poshadt mű zöldalma SZAG". Borzalmas. Nagyon szárít. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

kisizé

2017. március 30.

én szeretem, hasonlóan mint a lila párját (asszem az a neve, hogy érzékeny bőrre), az illata semmi extra de teszi a dolgát: kellően siklik a borotva tőle és sokkal takarékosabb, mint a hab párja, kevesebb is elég

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Ayase

2016. december 22.

Összességében meg voltam vele elégedve. Kellemes az illata, kellően habzik, engem nem szárított. Kevés is elég belőle, az árát megéri. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

carolinett33

2016. október 14.

szárít, irritál. az illata jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

szárít, irritál. az illata jó

alexandra326

2016. október 14.

Az én bőröm eléggé nem szereti, különösen a lábam. Pirosak lesznek tőle a szőrtüszőim, néha viszketnek is.:( Túl sok benne az illatanyag, alig várom, hogy elfogyjon. Kénytelen leszek kipróbálni valami drágább borotvagélt, a Balea sem vált be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Tánya88

2016. augusztus 25.

Láttam, hogy nem túl jó vélemények vannak itt, de akciós volt és arra gondoltam: mi lehet rossz egy borotvahabban?
Jól is tettem. :) Isteni almás illata van, sokáig érződik borotválkozás után is.
Imádom az állagát, szépen felabosodik és nagyon jó, kemény hab keletkezik, nem olyan, amire, ha rácseppen a víz, már el is folyik. Kiválóan le tudtam szedni a szőröket vele.
Megy az 5 csilag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Megy az 5 csilag.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.