Iseree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: platinakuka, Módosítva: 2012. július 24.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkohol- és szinezékmentes sminkeltávolitó, arctisztió törlőkendő, száraz és érzékeny bőrre, 25 darabos kiszerelésben.

Arita

2013. június 11.

Már a második adagot használom belőle, abszolút megfelelő, és az ára is jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

Már a második adagot használom belőle, abszolút megfelelő, és az ára is jó!

tuzgyujto

2013. január 24.

Nem irritált, de a sminket se hozta le. A végén a kezemről az alapozót töröltem le sminkelés közben, arra jó volt, másra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 24.

Nussh

2013. január 24.

Direkt ezt vettem meg, mert érzékeny a bőröm. Már az első használat után feldagadt az egyik szemem alatt a bőröm, és kipirosodott. Nagyon reménykedtem, hogy csak puszta véletlen, és nem ez a termék okozza (bár aznap próbáltam először a ricit a szempilláimra, azt is sajnáltam volna, ha kiderül, hogy az a mumus), így megpróbáltam mégegyszer, kb 2 hét elteltével. Azt követően ugyanez történt, csak nagyobb felületén a bőrömnek, és hámlani, viszketni is elkezdtem.. Senkinek nem ajánlom. (Ja és ha ez nem lenne elég, még baromi büdös is!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

jampiangel

2012. október 27.

Nem volt eléggé átitatva és gyorsan kiszáradt. Egyébként meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Christi

2012. szeptember 2.

Én meg vagyok vele elégedve. a kendők kellően nagyok, ráadásul puhák is. megfelelően át vannak itatva, jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

black_cico

2012. augusztus 14.

én már nagyon sokszor vettem, a lehető legjobb arctisztító kendő, két fajta verzióban kapható: száraz-érzékeny bőrre és normál-kombinált bőrre :) jó nedves, jó illatú, semmi ragacsos vagy zsíros, olajos réteget nem képez a bőrön, ellenben a Bebe jóval drágább kendőinél..
az ára teljesen jó, ezenkívül jól tisztít, kellemes, friss érzést hagy maga után, sminkeltávolításra is tökéletes!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

platinakuka

2012. július 16.

Próba-cseresznye alapon, kutyafuttában dobtam be a kosárba egy gyors bevásárlás keretén belül, kissé ódzkodva, és meg kell hagyni, pozitiv csalódás. Teszi a dolgát, de a Baleással ellentétben a bőrön nem hagyja a "hmm lehet azért még leöblitem langyos vizzel" - érzést. Elég nedves is, erre kiváncsi leszek h meddig lesz az, mert kb 1,5 hete bontottam meg, és egész szépen visszazárható, a lyuk körül széles az öntapadó fólia. Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak