Isntree

Ár:   $14   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2018. március 20.

Ár:   $14
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Segít visszaállítani a bőr természetes védőrétegét.
  • 50%-os hialuronsav-oldatot és 1% koncentrációjú nátrium-hialuronátot tartalmaz.
  • A nátrium-hialuronát mélyen hidratálja a bőrt.

melanie500

2020. július 11.

Jó. Azt hittem, hogy engem a hialuronsav szárít, irritál, pattanasokat okoz, stb., és eddig szó szerint haragudtam erre az összetevőre. Hithű anti-hialuronsavista voltam. Aztán csak nem bírtam magammal és győzött a kíváncsiságom, mindenki annyira dicsérte ezt a tonikot. Az a helyzet, hogy én is beálltam a sorba. Imádom! Megtanultam a leckét, hogy nedves bőrre kell használni. Pár csepp (4-5 max) bőven elég, január óta használom és a harmada még mindig megvan. Szépen feltölti a bőrt. Nem azonnali hatást eredményez, legalábbis én csak pár használat után éreztem, hogy eszméletlenül puha a bőröm. Viszont megújították, már 3 féle hialuronsav van benne, kicsit más az inci is. Remélem az is ilyen jól fog majd teljesíteni, mint ez (már ha ez valaha elfogy)!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

kecskesszuszu17

2020. április 28.

Az első termékem a márkától és alapvetően elégedett vagyok vele, hialuronsavas szérumom előtt teszem fel a reggeli rutinomban, és szereti a bőröm, frissít és hidratál is, kellemes érzés. A kiszerelését rájöttem, nem annyira szeretem, ezért beletettem egy spray-s flakonba, és fújkálom, így sokkal jobb. Vattakorongra nem akartam volna tenni, mert egy csomót veszítek belőle. Viszont a beszerzése kicsit problémás, és ha nem használom, nem érzem hiányát. Ennél sokkal jobban szeretem a KAP arcpermetét. Újravenni nem fogom, ezért a négy csillag, de ha valaki egy egyszerű, jól működő frissítő, hidratáló tonert keres, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

annasara

2020. április 23.

Kevés, de nagyon hasznos, koncentrált összetevőt tartalmaz és beváltja mindazt amit igér. Arcisztítás után használom reggel és este, az enyhén még nedves bőrre kézzel viszem fel, azonnal beszívja a bőröm, szuper puha lesz tőle és nagyon jó alap a rutin további lépései előtt. Három hete használom, de biztosan újra veszem ha elfogy, tényleg csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni, sőt már az édesanyám is kipróbálta, akinek extrém érzékeny rozaceára hajlamos bőre van, korából adódóan ráncokkal, de ő is nagyon elégedett ezzel a tonikkal, sőt nála néhány nap után már látható volt a simító, ráncefeltöltő hatás is, főleg a szem és száj környékén. Szuper hidratálás, nincs irritáció, vagy bármilyen kellemetlen "mellékhatás", nagyon jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

FReka

2020. március 24.

A jolse holdújévi akciójakor nézelődtem az oldalon, elsőre is szimpatikus lett ez a tonik, de azért utána olvastam itt is. Nem kellett csalódnom, imádom! 400 miliset vettem, hatalmas adag, locsolhatom nyugodtan. Az ordinary hialuronos szérumát próbáltam eddig, az nem annyira jött be, a vichy híg kis cucca jó, de semmi extra, na de ez.. Éjszaka használom, fürdés után épp csak picit megtörlöm az arcom, felviszem a tonikot a kezemmel, amíg megtörölközök, addig hagyom beszívódni majd lezárom egy hidratálóval. Reggelre annyira puha, selymes és hidratált lesz a bőröm hogy csak ámulok. 😍 Egyáltalán nem tapasztaltam ennél azt hogy húzná az arcom, mint az ordinary. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

eszterszekely

2020. március 4.

Számomra a tonik a közelmúltig azokkal az alkoholos löttyökkel volt egyenlő amiket Anyukám szorgosan vásárolgatott nekem a tinédzserkori pattanásos bőrömre. :)
Egyre inkább elmélyedve a koreai rétegzős rutin rejtelmeiben aztán rájöttem hogy ez ugyanúgy egy megkerülhetetlen lépés, mint az alapos többlépcsős arctisztítás, amiről korábban egyébként ugyanígy elég téves elkézeléseim voltak és ez hozta egyébként mind közül a legkézzelfoghatóbb változást. Zárójel bezárva.
Olvastam hogy a tonik gyakorlatilag az átvezető fázis a tisztítás és az arcápolás között, ez készíti fel a bőrt a további lépésekre. Sosem volt még hialuronsavas termékem és nagyon pozitív volt a használata már elsőre is. Kevés olyan termék van aminek instant hatása van és rögtön látszik hogy feltöltöttebb a bőr. Az emlékeimből merített tonik állaghoz képest ez meglepően sűrű, szinte gél állagú, majdnem olyan mint a Cosrx esszenciám. Így aztán a vártnál kevesebb mennyiségre van szükség, pár csepp elég az egész arcomra. Vattakoronggal töröltem át vele a bőröm.

Update: 3 hónapja használom reggel-este és még több mint a fele megvan. Ha elfogy azt hiszem akkor is ezt fogom újra venni pedig nagy bennem a felfedező kedv. De annyira szeretem hogy nem szívesen válnék meg tőle. Annyit változtattam hogy nem vattakoronggal viszem fel hanem a kezemmel és még mielőtt teljesen beinná a bőröm jön a Cosrx csiganyálas esszencia. A kettő együtt olyan mint egy frissítő limonádé egy forró nyári nap. Érzem ahogy beisszák a sejtjeim. Pedig nem különösebben vízhiányos vagy száraz a bőröm de ez a két termék akkor is csodálatos. Persze utánuk jönnek a tartalmasabb cuccok de már önmagában nagyon sokat tesznek a hidratált, puha bőrért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

BLili

2020. március 1.

Helyi termálvizet spriccelek az arcomra, aztán jön ez. Nagyon tetszik! A Klairs unscented tonere is irritálta a bőrömet, ettől viszont nincs semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Pocok1972

2020. február 11.

Tulajdonképpen bevált, jól felszívódó, rendkívül jól hidratáló lötyi, hatalmas adag, nagyon jó ár-érték arányú, illatmentes, alkoholmentes és mégis vacillálok, hogy megvegyem-e ismét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

niki123

2019. december 11.

Eddig a Klairs tonikját használtam és úgy voltam vele, hogy annál jobbat tuti nem fogok találni, de mégis. Ez a kis tonik nagyon sűrű, de az én bőröm pikk-pakk beissza és imádja. Azonnal hidratáltabb érzést nyújt, szuper rétegzéshez. Az ára is kedvezőbb, mint a Klairsé. Nem mondanám, hogy csodaszer, mert egy teljesen alap hidratáló tonik, nem is kell tőle többet várni, viszont szerintem annak szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

ágica

2019. december 6.

Én évek óta használok koreai esszenciákat, amikből a sűrűbb, hidratálóbb verziókat kedveli a bőröm. Ennél sincs másképp, bár ez a fermentált összetevőket alacsonyabb százalékban tartalmazza, a bőröm mégis imádja. Puhább, nyugodtabb, hidratáltabb a bőröm, az állaga pedig egy álom. Nagyon selymes, nem ragad, vagy csúszik meg rajta a következő réteg, vagy a smink. Szuper, hogy illatmentes, retinolt és hámlasztókat is használok, így nem hiányzik az irritáció. Egyetlen egy dolgot nem értek: miért drágább a nagyobb kiszerelés ml-re leosztva?? Ez számomra rejtély, de mivel 6 hónap a lejárati idő, a 200 ml bőven elég számomra, aminek nagyon kedvező ára is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

pankafru

2019. november 22.

Nálam is landolt a sok-sok pozitív visszajelzés miatt egy ilyen tonik. A bőröm szereti, nagyon gyorsan felszívódik és a többi termék is, amit utána kenek fel. Hidratáló hatásáról nem tudok nyilatkozni, önmagában kevés, de van olyan termék a rutinomban, ami megteszi helyette. Egy jó alapot ad, de erre más tonikok is képesek. A THE LAB by blanc doux hialuronsavas tonikja nálam jobban működik, igaz azt csak párszor teszteltem. Ha ez elfogy, abból veszek majd és akkor jobban össze tudom hasonlítani. Az összetevők miatt 4 csillag, nem érzem, hogy csodaszer lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose, Soluble Collagen, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.