Isntree

Ár:   $14   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2018. március 20.

Ár:   $14
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Segít visszaállítani a bőr természetes védőrétegét.
  • 50%-os hialuronsav-oldatot és 1% koncentrációjú nátrium-hialuronátot tartalmaz.
  • A nátrium-hialuronát mélyen hidratálja a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Luna1024

2022. január 20.

Az Isntree A Kedvenc Koreai Márkám, így nagybetűvel, ezért gondolkodás nélkül a kosaramba tettem ezt a tonikot, amikor elolvastam róla a dicsérő véleményeket.

Augusztusban vettem a 200 ml-s flakont, és napi kétszer használtam, mindig 4-5 cseppet - sőt, legtöbbször több réteget is felkentem alkalmanként -, és most tartok ott, hogy már csak kb. 2 centi mennyiség van az aljától hátra. Kb. 1 hónapig tuti elég lesz még szerintem, így a teljes, 200 ml-s flakon kb. fél évig tart. Ez nagy pozitívum a számomra.

A hatása kicsit kevés nekem - mármint értem én, hogy ez csak egy tonik, de a rengeteg szuper hidratáló összetevőt látva valahogy "testesebb" hidratálásra számítottam. Az állaga közepesen folyós, és szó szerint pillanatok alatt becuppantja a bőröm, rétegzős rutinba tökéletes, sőt szerintem arra találták ki, mert önmagában nem elég. Semmilyen zsíros érzet nem marad utána. Néha több réteget is felkenek, sehogy se lesz túl sok, nem "veszik össze" a többi réteggel, és nem kukacosodik. Viszont úgy érzem, az én bőrömnek jelenleg többre van szüksége: retinal szérum, gyakori hámlasztás + tél, a bőröm szárazabb, mint amúgy, ez meg inkább csak felszíni hidratálást ad. Szépen kiegyenlíti a bőrömet, megköti a nedvességet és segít visszaállítani arcmosás után a bőr egyensúlyát, selymes tőle a bőröm, szóval amit ígér, teljesíti. De mégis úgy érzem, hogy inkább a tavaszi-nyári időszakra lenne tökéletes, most kevésnek érzem.

A csomagolás nagyon szép (műanyag amúgy), és imádom, hogy ilyen gyönyörű az INCI. A bőr számára hasznos dolgokkal van tele, parfüm-, alkohol- és illatanyagmentes. Egyáltalán nem irritál, sőt inkább nyugtat. Az ára picit húzós, meg nem annyira könnyű beszerezni, de ahogy írtam, sokáig elég. Nálam 4 csillagot mindenképp megérdemel, jó kis tonik, de talán találok nála is jobbat, arra tartogatom az 5 csillagot... Ha mégsem így lesz, visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

CyberBunny

2022. január 16.

Az egyik legjobb hyaluronis termék, amit valaha használtam!

Állagra picit ragacsosabb, de teljesen súlytalan, selymes a textúrája és pillanatok alatt nyom nélkül beszívódik a bőrbe.

Nagyon szép az összetevőlista és illatanymentes termék, ami nálam nem feltétlen prioritás de mindenképpen jobban preferálom az illatanyagmentes cuccokat.

Amit még különösen szeretek benne, hogy nem kell külön nedvesítenem a bőröm a hialuronhoz, hanem a tonerben már meglévő nedvességet és összetevőket húzza magával a benne megtalálható hialuron! Egy ideje kerültem a hialuronos szérumokat emiatt mert sokszor úgy éreztem inkább szárítanak, de nagyon örülök hogy toner formában vissza tudtam vezetni ezt az összetevőt, mert a bőrömre jócskán ráfér a hidratálás :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 16.

Az egyik legjobb hyaluronis termék, amit valaha használtam!

bagolylilith

2022. január 9.

Huszas éveim első felében káoszra vágtam a barrierem a fényvédelem hiányával, gyógyszerszedéssel és a nem megfelelő termékek használatával. Most nagyon hálás az ilyen kis extrázós termékekért a bőröm. Minden este használom, arctisztítás után teljesen vizes arcra viszem fel, jut a nyakra, és a dekoltázsra is. Utána jön a rutin többi darabja, eddig egyik termékkel sem veszett össze, nem volt kukacosodás, sem pedig lepergés. Nem must have darab egy rutinban, de akinek nem bírja a testesebb termékeket a bőre, annak nagyon ajánlom, nem fullaszt, nem ül meg a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

jgitta95

2021. október 20.

Az volt az első koreai toner, amit kipróbáltam. Először nagyon meglepődtem az állagát illetően, nem számítottam rá, hogy sűrűbb lesz. Én kézzel szoktam felvinni a 2 lépcsős arclemosás után. Keveset viszek fel egyszerre, mert így még az én kombinált bőröm is jól beszívja. Viszont így, hogy 1-1 alkalommal csak keveset használok, így nagyon sokáig elég, körülbelül 7-7,5 hónap alatt használtam el egy flakonnal és mintha valahol olvastam volna, hogy felbontás után 6 hónapig lehet használni. A 6 hónap letelte ellenére is elhasználtam, nem éreztem benne változást és nem okozott semmiféle bőrpanaszt, így úgy gondolom, hogy a plusz másfél-2 hónap még belefér. Illata nincs, az állagával és a hidratálással meg vagyok elégedve, viszont látható változást nem okozott, így csak 4 csillagot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

sziluetta

2021. május 11.

Valahogy eddig nem jutott eszembe véleményezni a terméket, de most hogy már megéltünk pár up&down-t, gondoltam írok róla is.

Eredetileg a sok jó vélemény miatt ruháztam be rá, amúgy is éppen koreai 10 lépéses rutin lázban égtem, és mindenféle tonereket tesztelgettem. Illetve a hialuron egy nagyon menő összetevő és ilyen mennyiségben ilyen árért úgy voltam vele, hogy baromira megéri. Előtte már volt egy szerencsétlenkedésem TO-s hialuron szérummal, alig vártam, hogy elfogyjon és megszabaduljak tőle, szóval nem is értem magam, hogy miért vettem megint hialuronos cuccot, de mindegy. Aztán elkezdtem használni és visszasírtam az összes vizes állagú tonert, amit korábban próbáltam, igazából ugyanazokat a problémákat okozta, mint a TO, szárított, húzódott a bőröm, általában be se itta, csak így ült rajta, szóval félre is tettem pár hét után. Ez volt a down.

És akkor most az up. Szóval azóta kinyomoztam, hogy hogyan kéne használni a hialuront, hogy működjön is. Alá tonerezek vizes állagúval, rákenem ezt, magamra csukom a fürdő ajtót és relaxálok a párában, aztán krém és néha olaj, hogy lezárjam az egészet. Esetleg egy fátyolmaszk a krém előtt. Így működik, feltölti a bőrt, csökkenti a vízhiányt, és mostmár merem szem környékre is használni, és ott is tök jó. De az állagát még mindig utálom, hogy őszinte legyek. Nyilván ez egyéni preferencia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Pocok7

2021. február 4.

Régebben használtam és imádtam. Az állaga nagyon selymes, szuper érzés kenegetni vele a bőröm. Szépen hidratál és több, mint fél évre elég volt egy tubus, szóval ár érték arányban is kiváló. Az egyetlen ok amiért nem vettem újra, hogy akkoriban nagyon pattanásos volt a bőröm és nem voltam benne biztos mi okozza és azóta sem jöttem rá, így kicsit félek újravenni, bár nem hiszem, hogy miatta volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

melanie500

2020. július 11.

Jó. Azt hittem, hogy engem a hialuronsav szárít, irritál, pattanasokat okoz, stb., és eddig szó szerint haragudtam erre az összetevőre. Hithű anti-hialuronsavista voltam. Aztán csak nem bírtam magammal és győzött a kíváncsiságom, mindenki annyira dicsérte ezt a tonikot. Az a helyzet, hogy én is beálltam a sorba. Imádom! Megtanultam a leckét, hogy nedves bőrre kell használni. Pár csepp (4-5 max) bőven elég, január óta használom és a harmada még mindig megvan. Szépen feltölti a bőrt. Nem azonnali hatást eredményez, legalábbis én csak pár használat után éreztem, hogy eszméletlenül puha a bőröm. Viszont megújították, már 3 féle hialuronsav van benne, kicsit más az inci is. Remélem az is ilyen jól fog majd teljesíteni, mint ez (már ha ez valaha elfogy)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

kecskesszuszu17

2020. április 28.

Az első termékem a márkától és alapvetően elégedett vagyok vele, hialuronsavas szérumom előtt teszem fel a reggeli rutinomban, és szereti a bőröm, frissít és hidratál is, kellemes érzés. A kiszerelését rájöttem, nem annyira szeretem, ezért beletettem egy spray-s flakonba, és fújkálom, így sokkal jobb. Vattakorongra nem akartam volna tenni, mert egy csomót veszítek belőle. Viszont a beszerzése kicsit problémás, és ha nem használom, nem érzem hiányát. Ennél sokkal jobban szeretem a KAP arcpermetét. Újravenni nem fogom, ezért a négy csillag, de ha valaki egy egyszerű, jól működő frissítő, hidratáló tonert keres, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

annasara

2020. április 23.

Kevés, de nagyon hasznos, koncentrált összetevőt tartalmaz és beváltja mindazt amit igér. Arcisztítás után használom reggel és este, az enyhén még nedves bőrre kézzel viszem fel, azonnal beszívja a bőröm, szuper puha lesz tőle és nagyon jó alap a rutin további lépései előtt. Három hete használom, de biztosan újra veszem ha elfogy, tényleg csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni, sőt már az édesanyám is kipróbálta, akinek extrém érzékeny rozaceára hajlamos bőre van, korából adódóan ráncokkal, de ő is nagyon elégedett ezzel a tonikkal, sőt nála néhány nap után már látható volt a simító, ráncefeltöltő hatás is, főleg a szem és száj környékén. Szuper hidratálás, nincs irritáció, vagy bármilyen kellemetlen "mellékhatás", nagyon jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

FReka

2020. március 24.

A jolse holdújévi akciójakor nézelődtem az oldalon, elsőre is szimpatikus lett ez a tonik, de azért utána olvastam itt is. Nem kellett csalódnom, imádom! 400 miliset vettem, hatalmas adag, locsolhatom nyugodtan. Az ordinary hialuronos szérumát próbáltam eddig, az nem annyira jött be, a vichy híg kis cucca jó, de semmi extra, na de ez.. Éjszaka használom, fürdés után épp csak picit megtörlöm az arcom, felviszem a tonikot a kezemmel, amíg megtörölközök, addig hagyom beszívódni majd lezárom egy hidratálóval. Reggelre annyira puha, selymes és hidratált lesz a bőröm hogy csak ámulok. 😍 Egyáltalán nem tapasztaltam ennél azt hogy húzná az arcom, mint az ordinary. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose, Soluble Collagen, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.